Madonna – Don't Tell MeHudební pecky 21. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
62 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:34
Počet zobrazení:5 734

„Don't Tell Me“ je píseň americké zpěvačky Madonny z jejího osmého alba Music (2000). Kritici píseň přirovnali ke stylu zpěvačky Sheryl Crow. Singl ovládl hitparády napříč anglicky mluvícími zeměmi a následně se stal nejhranějším rádiovým hitem v Evropě roku 2001. 
Videoklip, který režíroval Jean-Baptiste Mondino, získal dvě nominace na MTV Video Music Awards 2001 a zároveň i na cenu Grammy. 

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Neříkej mi, ať přestanu. Řekni dešti, ať nepadá. Řekni větru, ať nefouká, protožes mu poručil. Řekni slunci, ať nesvítí. Ať se tentokrát nezvedám, ne, ne. Nech to tentokrát být, ale nenech mě tam, kde jsem si lehla. Řekni mi, že láska není skutečná, je to jen běžná věc, co děláme. Řekni mi, jaká nejsem, ale neříkej, ať přestanu.

Řekni listům, ať se neotáčejí, ale neříkej, že se poučím, ne, ne. Odbarvi vránu na bílo, ale neříkej mi, že musím jít. Řekni posteli, ať tu neleží jako otevřený hrob. Ať na mě nehledí jako tele na vrata. Řekni mi, že láska není skutečná, je to jen běžná věc, co děláme. Řekni mi, jaká nejsem, ale neříkej, ať přestanu. Řekni mi, že láska není skutečná, je to jen běžná věc, co děláme. Řekni mi, jaká nejsem, ale neříkej, ať přestanu.

Prosím, ne. Prosím, ne. Prosím, neříkej mi, ať přestanu. Nikdy neříkej. Nikdy mi neříkej, ať přestanu. Řekni posteli, ať tu neleží jako otevřený hrob. Ať na mě nehledí jako tele na vrata.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"nejranějším rádiovým hitem"
Počkal bych radši na pozdnější hit ;-)

10

Odpovědět

Díky, opraveno. :D

20

Odpovědět

42 let.

00

Odpovědět

tu pesnicku som uz vtedy neznasal, po rokoch, nic sa nezmenilo

76

Odpovědět

lebo si nenávistný somrak :)

15