Lady Gaga – Million ReasonsHudební pecky 21. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:48
Počet zobrazení:4 445
"Million Reasons" je píseň americké zpěvačky Lady Gaga z jejího pátého studiového alba Joanne (2016). Autorkou hudby i textu je zpěvačka společně s Hillary Lindsey a Markem Ronsonem. Text vyplynul z konverzace o mužích v jejím životě, hudba je pop s prvky country. Do první desítky hitparád se singl vyšplhal v USA a mnoha zemích Evropy, v první dvacítce se pohyboval v Kanade, Itálii a Skotsku. Získal nominaci na Nejlepší popové sólo vystoupení na 60. cenách Grammy.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Dáváš mi milion důvodů, abych tě nechala jít, milion důvodů zrušit představení. Dáváš mi milion důvodů, dej mi milion důvodů, dáváš mi milion důvodů, asi tak milion důvodů... Kdybych měla cestu, utíkala bych pryč. Kdybys věděl, co se sebou, tak bych se ani nehnula.

Ale ty mi dáváš milion důvodů, dej mi milion důvodů, dáváš mi milion důvodů, asi tak milion důvodů... Skláním se k modlitbě, chci z nejhoršího vybrat to nejlepší. Pane, ukaž mi cestu, jak vysvléct ten rozedraný křivák. Mám sto miliónů důvodů proč odejít.

Ale zlato, stačí mi jen jeden dobrý, abych zůstala. Chycená v koloběhu jen zírám do prázdna, jako bych z vlastní vůle přestala dýchat. Protože mi dáváš milion důvodů, dej mi milion důvodů, dáváš mi milion důvodů, asi tak milion důvodů... A když řekneš něco, co konečně myslíš vážně, stejně se těžko vybírá, čemu z toho uvěřit.

Protože mi dáváš milion důvodů, dej mi milion důvodů, dáváš mi milion důvodů, asi tak milion důvodů... Skláním se k modlitbě, chci z nejhoršího vybrat to nejlepší. Pane, ukaž mi cestu, jak vysvléct ten rozedraný křivák. Mám sto miliónů důvodů proč odejít.

Ale zlato, stačí mi jen jeden dobrý, abych zůstala. Ach, zlato, já krvácím... Proč mi nedáš, co potřebuju... Se zlomeným srdcem se těžko hledá víra, ale zlato, potřebuju jen jeden dobrý, dobrý, dobrý... Když se skláním k modlitbě, chci z nejhoršího vybrat to nejlepší.

Pane, ukaž mi cestu, jak vysvléct ten rozedraný křivák. Mám sto miliónů důvodů proč odejít. Ale zlato, stačí mi jen jeden dobrý, řekni mi, že budeš dobrý, zlato, potřebuju jen jeden dobrý, abych zůstala.

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zde je výčet ocenění Lady Gaga z YT od Martina Kodaje.
6 Grammys
13 Guinness World Records
1 Grammy Museum Artist Award (2016)
3 Brit Awards (2010)
2 Diamond awards
31 MTV awards
1 Golden Globe (2016)
1 Fashion Icon Award (2011)
1 Bambi Award (2011)
1 Contemporary Icon Award (2015)
1 National Art Award (2015)
'Women of The year 2015" by Billboard
Oscars nom (2016)
4 albums #1 Billboard (2011, 2013, 2014, 2016)
150M singles sold WW
30M albums sold WW
Worldwide concerts tours = +500M $
Performances:
Grammys x4 (2010, 2011, 2015, 2016)
Oscars x2 (2015, 2016)
And now... 2 SUPERBOWL ! (2016, 2017)

To mluví za vše!!!

02

Odpovědět

to mluvi za vse, mate pravdu, kvalita uz nie je dolezita

10

Odpovědět

Lady Gaga je velmi kvalitní všestranná zpěvačka obrovského rozsahu všemi žánry. S léty zraje a je lepší a lepší. Stačí se přesvědčit ;)

10

Odpovědět

Pesnička sa mi celkom páči,ale celkovo Lady Gaga,tie smiešne pózi,umelosť,faloš,to neznášam.Nemala aj lepší videoklip k tejto piesni?

11

Odpovědět

nepaci sa mi pesnicka ani ona, je skareda

313

Odpovědět

.. a vaše foto ?? ;)

01

Odpovědět

Lady Gaga je hodně dobrá zpěvačka. Tohle ale není hodně dobrá píseň. Přelaďme na Radio Ga Ga.

104

Odpovědět

Pro mě také není nic moc - vypadá jako na míru dělané pro USA - mix country, oslovování pána a ten křížek, hledá toho pravého ve slušivém kostýmku s pořádným kloboukem... Brrr.

73

Odpovědět

Uječený

36