Katy Perry – RoarHudební pecky 21. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:59
Počet zobrazení:6 818
"Roar" je píseň americké zpěvačky Katy Perry ze 4. studiového alba Prism (2013). Text poukazuje na odhodlání jedince, který by si měl sám sebe vážit a nenechat se sebou zametat. 
K propagaci písně zpěvačka zvolila vystoupení pod Brooklynským mostem na zakončení MTV Video Music Awards 2013. Song sklidil ohromný úspěch doma i v zahraničí, dokonce v Izraeli, Libanonu a Jižní Koreji. Jen do konce roku 2013 bylo prodáno přes 9,9 milionů kopií (na fyzických nosičích a streamovacích službách). Jako první umělec vůbec tak získala tři diamantové singly ve rodné zemi za "Roar", "Firework" a "Dark Horse".

Přepis titulků

Kdysi jsem držela jazyk za zuby, abych nezavinila zmatky a průšvihy. Seděla jsem tiše a se vším souhlasila. Nějak jsem zapomněla, že mám na výběr, a nechala se sebou mávat. Neměla svůj názor a na všechno naletěla. Táhl jsi mě k zemi, ale já se zvedla a oprášila. Slyšíš ten zvuk?

To je můj hlas jako burácení hromu. Táhl jsi mě k zemi, ale já se zvedla, dávej pozor, už toho mám dost. Teď už to vím, už vidím! Vidím očima tygra, bojovníka, tančícího v ohni. Protože jsem vítěz a ty uslyšíš můj řev! Hlasitěji, hlasitěji než lev, protože jsem vítěz a ty uslyšíš můj řev! Uslyšíš můj řev! Teď si tu létám jako motýl, bodám jako včela, frčky mám zaslouženě.

Byla jsem nula, ale teď jsem hrdina! Táhl jsi mě k zemi, ale já se zvedla a oprášila. Slyšíš ten zvuk? To je můj hlas jako burácení hromu. Táhl jsi mě k zemi, ale já se zvedla, dávej pozor, už toho mám dost. Teď už to vím, už vidím! Vidím očima tygra, bojovníka, tančícího v ohni. Protože jsem vítěz a ty uslyšíš můj řev! Hlasitěji, hlasitěji než lev, protože jsem vítěz a ty uslyšíš můj řev!

Uslyšíš můj řev! Uslyšíš můj řev! Vidím očima tygra, bojovníka, tančícího v ohni. Protože jsem vítěz a ty uslyšíš můj řev! Hlasitěji, hlasitěji než lev, protože jsem vítěz a ty uslyšíš můj řev!

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hezká holka, co dělá dobře svojí práci (a věřím, že jí má i ráda). Jako rocker nedokážu úplně docenit hudbu, ale spolu s vizuálem mě to baví (i když je fakt, že svého času se mi dost líbily songy i hudebně a to Fireworks a Chained To The Rhythm). Myslím, že Katty je z popkultury ta výjimečnější.

101

Odpovědět

Proč u toho tak řve, kdyby nebyla tlustá nemusely být feministka nebo lezba.

140

Odpovědět

Hele, Jarinine, pokud budeš pokračovat tímhle tempem, tak ti zase obnovíme bany. Tyhle výblitky tu fakt snad nikdo nepotřebuje číst...

351

Odpovědět

+XardassJá myslel, že je mám permanentně, nejde o to je číst, ale musím je napsat, nemůžu si pomoct, takže pokračuj v krasojízdě a dělej co musíš já budu taky. :D

028

Odpovědět

+HluchoňMám kámoše co má podobný problém. Je to grafoman, a tím myslím diagnostikovaný. Naučil se to řešit tak, že má v počálu soubor, do kterého píše všecky příspěvky co chtěl napsat do všech diskusí, a po jednom - dvou dnech se rozhodne, zda jej přeci jen zveřejní, nebo ne. A pak to starší (cca dvoudenní) vždycky smázne. Takže ten soubor není až tak velký.
Od té doby co to tak dělá, si o něm mnoho lidí oprávněně myslí, že je chytrý. Předtím si o něm mysleli mnohem horší věci.
Nechceš to taky zkusit?

321

Odpovědět

+AlfikAni né. :D
Dík

119

Odpovědět

+AlfikJe fakt, že by u toho rovnou procvičil i pravopis. Ten je tak na 4- s odřenejma ušima.

51