Beyoncé – I Was HereHudební pecky 21. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
59 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:39
Počet zobrazení:5 776
"I Was Here" je píseň americké R&B zpěvačky Beyoncé z jejího 4. studiového alba "4" (2011). Singl zaznamenal mezinárodní úspěch, kdy okupoval první desítku většiny hitparád po celém světě. Videoklip vznikl o rok později na setkání Spojených národů 19. srpna, který je vyhlášen Mezinárodním humanitárním dnem. Cílem setkání bylo prostřednictvím sociálních médií sdílet myšlenku, aby alespoň miliarda lidí udělala dobrý skutek pro někoho druhého. Vystoupení sklidilo chválu hudebních kritiků jak za nádhernou projekci, tak zpěvaččin procítěný hlas.

Přepis titulků

19. srpna – Světový humanitární den Jeden den, jedno poselství, jeden cíl. Inspirovat lidi z celého světa, aby udělali dobrý skutek, nezáleží jak velký, hlavně že bude pro druhé. Chci zanechat své stopy v píscích času, vědět, že tu po mně něco zůstane. Až tento svět opustím, tak bez výčitek. Zanechám tady něco, aby nezapomněli, že jsem tu byla.

Žila, milovala. Byla jsem tady, udělala to i tamto. Vše, co jsem chtěla, a mnohem víc, než jsem doufala. Zanechám svou stopu, aby všichni věděli, že jsem tu byla. Abych mohla říct, že jsem každý den prožila naplno.

Že jsem byla někým v něčím životě. Srdce, kterých jsem se dotkla, budou důkazem, až odejdu, že jsem něco změnila, a celý svět uvidí, že jsem tady byla. Žila, milovala. Byla jsem tady, udělala to i tamto. Vše, co jsem chtěla, a mnohem víc, než jsem doufala.

Zanechám svou stopu, aby všichni věděli, že jsem tady byla. Žila, milovala. Byla jsem tady, udělala to i tamto. Vše, co jsem chtěla, a mnohem víc, než jsem doufala. Zanechám svou stopu, aby všichni věděli, že jsem tady byla.

Jen chci, aby věděli, že jsem tomu dala všechno, přinesla někomu kousek radosti, opustila tento svět o trochu lepší jen proto, že jsem tady byla. Byla jsem tady, žila, milovala. Byla jsem tady, udělala to i tamto.

Vše, co jsem chtěla, a mnohem víc, než jsem doufala. Zanechám svou stopu, aby všichni věděli, že jsem tady byla! Žila! Milovala! Byla jsem tady! Udělala to i tamto! Byla jsem tady...

Žila, milovala. Byla jsem tady. Udělala to i tamto... Byla jsem tady... Co uděláte vy?

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Píseň nádherná hodí se do filmu
Promítání wow 🥺😮😄
Úžasná spěvačka

00

Odpovědět

Beyoncé je hezká žena a kvalitní zpěvačka. Píseň je poměrně nudný kýč.

110