Britney Spears – ToxicHudební pecky 21. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
65 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:74
Počet zobrazení:7 169

"Toxic" je skladba americké zpěvačky Britney Spears z jejího čtvrtého studiového alba In The Zone (2003). Píseň byla původně nabídnuta Kylie Minogue na její album Body Language (2003), ale ta ji odmítla. V textu písně zaznívá metafora o nebezpečí a závislosti na lásce, která může být jako toxická droga. Píseň získala cenu Grammy v kategorii Nejlepší taneční nahrávka (2005).  

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Zlato, copak nevidíš, že ti volám? Chlap jako ty by měl chodit s varováním. Je to nebezpečné a já padám. Není úniku, nemůžu čekat, potřebuju si dát, tak mi to dej, bejby. Jsi nebezpečný a já to miluju. Tahle jízda nemá konce, ztrácím hlavu, točím se dokola.

Cítíš mě? Chuť tvých rtů, to je jízda, jsi toxický a já ti podléhám. Ochutnávám tvůj jedovatý ráj. Jsem na tobě závislá, copak nevíš, že jsi toxický? Miluju, co děláš, ale copak nevíš, že jsi toxický? Je pozdě se tě vzdát, už jsem se napila z ďáblovy číše, pomalu začínám ztrácet kontrolu.

Tahle jízda nemá konce, je to ve vzduchu a všude kolem. Cítíš mě? Chuť tvých rtů, to je jízda, jsi toxický a já ti podléhám. Ochutnávám tvůj jedovatý ráj.

Jsem na tobě závislá, copak nevíš, že jsi toxický? Miluju, co děláš, ale copak nevíš, že jsi toxický? Copak nevíš, že jsi toxický? Chuť tvých rtů, to je jízda, jsi toxický a já ti podléhám. Ochutnávám tvůj jedovatý ráj. Jsem na tobě závislá, ale copak nevíš, že jsi toxický? Teď mě otrávíš svou láskou.

Už jsem připravená. Teď mě otrávíš svou láskou. Už jsem připravená.

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"Toxic je skladba americké zpěvačky Britney Spears" presnejšie by bolo: Toxic je skladba ktorú vytvorila skupina ľudí a naspievala ju priemerná speváčka

52

Odpovědět

Název skladby přesně vystihuje můj názor na takovou hudbu.

72

Odpovědět


Odpovědět

Tu je ta správna verzia - Britney Spears-Toxic(Metal-Country Version)

010

Odpovědět

Kdepak, spravna je tahle: Britney Spears - Toxic (Uncut) [HD 1080p]

23

Odpovědět

+KiwiJeee, kozičky

00