Christina Perri – A Thousand YearsHudební pecky 21. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
64 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:89
Počet zobrazení:6 939

"A Thousand Years", sladkobolný song ze soundtracku k jednomu z filmů ze ságy Stmívání, vydala zpěvačka Christina Perri v roce 2011. Do dnešního dne se hraje na svatbách, točí v rádiích a je 99. nejsledovanejším videem na YouTube.

Přepis titulků

překlad: hAnko www.videacesky.cz Srdce mi buší. Barvy a sliby. Jak mám být statečná? Jak můžu milovat, když se bojím pádu? Ale když tě vidím, jak na mě čekáš, všechny mé pochyby se rozplynou. O krůček blíž... Čekáním na tebe jsem každý den zmírala, miláčku, neměj strach, milovala jsem tě tisíc let a dalších tisíc tě budu milovat.

Čas se zastavil v čiré kráse. Budu silná, nenechám si ničím vzít to, co stojí přede mnou. Každým nádechem, každou hodinou jsme si byli blíž. O krůček blíž... Čekáním na tebe jsem každý den zmírala, miláčku, neměj strach, milovala jsem tě tisíc let a dalších tisíc tě budu milovat.

Celou dobu jsem věřila, že tě najdu. Čas tvé srdce přivedl ke mně, milovala jsem tě tisíc let a dalších tisíc tě budu milovat. O krůček blíž... O krůček blíž... Čekáním na tebe jsem každý den zmírala, miláčku, neměj strach, milovala jsem tě tisíc let a dalších tisíc tě budu milovat.

Celou dobu jsem věřila, že tě najdu. Čas tvé srdce přivedl ke mně, milovala jsem tě tisíc let a dalších tisíc tě budu milovat.

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Na tomhle je jen krasne videt, jaka "drsňácká" komunita se tu usídlila a tvoří hlavní jádro. Ta pisnicka rozhodne nestoji za 54 %, ale protože jsem egoistický lamač, kterému se zákonitě taká pubertální blbost jako je stmívání a vše kolem něho spjaté, musí zákonitě nelíbit.. tadá.

34

Odpovědět

mas pravdu, nesto ji to za 54 ale za 10 percent max, tuctova pesnicka bez napadu

31

Odpovědět

Muse - Neutron Star Collision (Love Is Forever) [OFFICIAL VIDEO]
tiež z twilightu ale stým rozdielom že je to kvalitná pesnička

01

Odpovědět

upřímně bych od Christiy Perri raději viděla překlad písní jako jsou Arms nebo nejlépe Jar of Hearts, ta je asi nejlepší

32

Odpovědět

Život je o pocitech. Já mám pocit, že kdyby někdo nařídil, že tohle jsou prostě hudební pecky 21 století a že se musejí poslouchat, byl bych nucen vymyslet stroj času a navždy z něj vyřadit možnost dostat se do 21 století. Poslechové smrtelné nebezpečí. Možná budete mít pocit, že přeháním. Já mám pocit, že jsem byl umírněný.

35

Odpovědět

Jasně, protože tou nejhorší věcí na světě je několik náhodně vybraných shitových písniček :D Prý umírněný :D

23

Odpovědět

tento program zbytočne zaberá miesto v rozvrhu vysielania

100

Odpovědět

My chceme klenoty 20. storočia. Nie tieto braky

142

Odpovědět

Ahoj, po dohodě s hAnko budeme tuhle rubriku upravovat. Místo písní 21. století bude ve středu hudební okénko, kde se budou objevovat hudební videa bez ohledu na rok výroby. Občas se tu objeví i něco novějšího, ale převážně to budou starší věci (tedy klasické klenoty 20. století). Tak snad to bude mít větší úspěch :-)

90

Odpovědět

+XardassZa mě bych byl rád, kdyby se tu objevily i neznámé písně v západním světě. Prostě skladby, které v rádiu neuslyšíme. Například se nedávno zformovala mongolská kapela The Hu, která kombinuje tradiční mongolské nástroje s rockem. The HU - Yuve Yuve Yu

33

Odpovědět

+korhakkeby to bola aspon originallna pesnicka a nie vykradnuty depeche mode

12

Odpovědět

+korhakako bolo písané na youtube: teraz už chápem prečo Číňania postavili ten múr

10

Odpovědět

+BoBooTo byl jenom příklad, nemusíte hned to zavrhovat kvůli Mongolům. Jenom bych rád, kdyby se tu objevilo jednou za čas něco netradičního. Jedna z mých oblíbených kapel je třeba Wagakki Band.

00

Odpovědět

+Xardassmám tuto zpěvačku v tom co občas poslouchám. I když její hlas je zajímavý, na poslech to moc není.
Přesto Děkuji za tento překlad, nebot mi to pomohl v osobním uvědomění něčeho, konkrétně jde o část milovala jsem tě 1000 let a ještě tisíc let tě budu milovat.. Takže za mě Děkuji, že se toto ke mě dostalo.
Jinak videa cesky povazuji za velmi kvalitní, je z čeho vybírat a jsou tu super videa (jistě ne všechna, ale to je věc vkusu)

11

Odpovědět

+XardassOdporúčam pozrieť sa na kapelu caravan palace. Ich vokalistka je super.

00

Odpovědět

Je možné, že jsem tuto "pecku" nikdy neslyšel? Nebo je tak tuctová, že zanikne v dalších x podobných? Fakt tam nemáte něco lepšího?

80

Odpovědět

Na svatbě chci jedině Rammstein kurv*

81