John Legend – All of MeHudební pecky 21. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:63
Počet zobrazení:5 527

"All of Me" je píseň, kterou americký zpěvák John Legend věnoval své ženě Chrissy Teigen. Vyšla na jeho čtvrtém studiovém albu Love in the Future (2013). Píseň sklidila celosvětový úspěch a dodnes patří ke zpěvákovým nejznámějším peckám. Vybrala jsem verzi, na které hostuje známá houslistka Lindsey Stirling.
Pokud se zkraje nového roku chcete ještě trošičku víc dojmout, pusťte si verzi mladé Madison Tevlin, dívenky s Downovým syndromem. Syndrom ovlivňuje i hlasivky a pro člověka je velmi obtížné mluvit, natož zpívat. Madison se však do písničky tak zamilovala, že se jí to s pomocí učitele zpěvu nakonec podařilo. :) 

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Co bych dělal bez tvé prořízlé pusy? Lákáš mě k sobě a pak odháníš. Točí se mi z tebe hlava, bez legrace, nevím, co si s tebou počít. Co se děje ve tvé krásné mysli? Vzala jsi mě na kouzelnou jízdu. Točí se mi hlava, nevím, co mě to popadlo, ale budu v pořádku. Hlavu mám pod vodou, ale dýchá se mi dobře, ty jsi blázen a já už taky bláznit začínám. Protože celým svým já miluju celé tvé já, miluju všechny tvé křivky, tvé dokonalé nedokonalosti.

Dej mi své všechno a já dám všechno tobě, jsi můj začátek a konec, i když prohrávám, jsem vítěz. Protože se ti celý odevzdám a ty se celá odevzdáš mně. Kolikrát ti mám ještě říkat, že jsi krásná, i když pláčeš? I když tě otravuje celý svět, budu s tebou v každé tvé náladě. Jsi má zhouba, jsi má múza, mé nejhorší rozptýlení, můj rytmus i smutek.

Nemůžu přestat zpívat, zní mi to v hlavě kvůli tobě. A tu hlavu mám pod vodou, ale dýchá se mi dobře, ty jsi blázen a já už taky bláznit začínám. Protože celým svým já miluju celé tvé já, miluju všechny tvé křivky, tvé dokonalé nedokonalosti. Dej mi své všechno a já dám všechno tobě, jsi můj začátek a konec, i když prohrávám, jsem vítěz. Protože se ti celý odevzdám a ty se celá odevzdáš mně.

Dej mi své všechno, karty jsou rozdané a oba máme srdce, riskujeme všechno, i když je to těžké. Protože celým svým já miluju celé tvé já, miluju všechny tvé křivky, tvé dokonalé nedokonalosti. Dej mi své všechno a já dám všechno tobě, jsi můj začátek a konec, i když prohrávám, jsem vítěz. Protože se ti celý odevzdám a ty se celá odevzdáš mně. Protože se ti celý odevzdám...

a ty se celá odevzdáš mně....

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář