Lady Gaga – Bad RomanceHudební pecky 21. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:75
Počet zobrazení:9 183

"Bad Romance" je píseň americké zpěvačky a skladatelky Lady Gaga z jejího třetího alba The Fame Monster (2009). V textu se Gaga zamýšlí nad faktem, že ji přitahují typy, se kterými není možné mít romantický vztah, proto se přiklání k nezávazným schůzkám a zkoumá paranoiu, kterou trpěla během turné. Surreální videoklip zachycuje zpěvačku v bílých lázních, kde ji zdrogují modelky a prodají jako sexuální otrokyni ruskému mafiánovi, kterého nakonec upálí. Klip získal uznání kritiků, kteří chválili symboliku, riskantní téma i umělecky živé ztvárnění. Na MTV Video Music Awards v roce 2010 klip zvítězil v sedmi z deseti nominovaných kategorií.

Poznámka: 
Gaga v některých rozhovorech uvedla, že části textu Psycho, Vertigo, a Rear Window jsou narážky na filmy Alfreda Hitchcocka. Zároveň však lze zaměnit "vertigo shtick" (chování jako postavy z filmu Vertigo) za "vertigo stick" (odkazující na genitálie stejně jako v její předchozí písni Lovegame, kde použila "disco stick").

Přepis titulků

Lapená ve špatném románku. Lapená ve špatném románku. Chci tvůj špatný románek. Chci tvůj špatný románek. Chci tvou ošklivost, chci tvoji nemoc, chci tvé všechno, pokud je to zadarmo. Chci tvou lásku. Lásku, lásku, chci tvou lásku. Chci tvé drama, dotek tvé ruky, chci se v kůži líbat v písku. A chci tvou lásku.

Lásku, lásku, chci tvou lásku. Ty víš, že tě chci a že tě potřebuji. Chci ten špatný, špatný románek. Chci, abys mě miloval, chci tvou pomstu, ty a já můžeme napsat špatný románek. Chci, abys mě miloval, a pomstu tvých milenek, ty a já můžeme napsat špatný románek. Lapená ve špatném románku. Lapená ve špatném románku. Chci tvůj špatný románek. Chci tvůj strach a chci tvůj vzhled, dokud jsi můj, jsi zralý pro kriminál. Chci tvou lásku.

Lásku, lásku, chci tvou lásku. Chci tvé šílenství, tvůj stojící klacek, chci tě v zadním okně, zlato, jsi magor. A chci tvou lásku. Lásku, lásku, chci tvou lásku. Ty víš, že tě chci a že tě potřebuji. Chci ten špatný, špatný románek. Chci, abys mě miloval, a chci tvou pomstu, ty a já můžeme napsat špatný románek. Chci, abys mě miloval, a pomstu tvých milenek, ty a já můžeme napsat špatný románek. Lapená ve špatném románku. Lapená ve špatném románku. Chci tvůj špatný románek.

Promenáda, móda, zlato, předveď se, šílená couro. Promenáda, vášeň, zlato, předveď se, jsem volná coura, zlato. Chci tvou lásku a chci tvou pomstu, chci tvou lásku, nechci se přátelit. Chci tvou lásku a chci tvou pomstu, chci tvou lásku, nechci se přátelit. Nechci se s tebou přátelit... Chci tvůj špatný románek! Chci, abys mě miloval, a chci tvou pomstu, ty a já můžeme napsat špatný románek. Chci, abys mě miloval, a pomstu tvých milenek, ty a já můžeme napsat špatný románek.

Chci tvůj špatný románek...

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

69% hodnocení ( ͡° ͜ʖ ͡°)

50

Odpovědět

70% ( ͡° ʖ̯ ͡°)

22

Odpovědět

Odpovědět

Dávám palec nahoru, Postmodern Jukebox je super :-)

60

Odpovědět


Odpovědět

+PaesMne sa zase paci tato najnovsia pecka - Lady Gaga, Bradley Cooper - Shallow (A Star Is Born)
Bol som v kine, stoji to za to

60

Odpovědět

Odpovědět

+v m vargayo mama

10

Odpovědět

+PaesA já mám nejradši koncertní verzi Speechless. :) Lady Gaga - Speechless (Live At The VEVO Launch Event)

20