Lukas Graham – 7 YearsHudební pecky 21. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:79
Počet zobrazení:6 126

"7 Years" je song dánské soul-popové skupiny Lukas Graham z jejich druhého studiového alba (2015). Ovládl žebříčky nejen doma, ale i ve Švédsku, Itálii, Rakousku, na Novém Zélandu, v Irsku, Británii a Kanadě, do první desítky se dostal v dalších zemích Evropy i v USA. V roce 2017 získali nominaci na cenu Grammy v kategoriích Nahrávka roku, Píseň roku a Nejlepší popová skupina. 

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Když mi bylo sedm, řekla mi máma: "Najdi si kamarády, nebo budeš sám." Když mi bylo sedm... Mysleli jsme, že jsme větší než celý svět, vzájemným hecováním se učili rychleji. V jedenácti kouřit trávu a pít kořalku, jsme chudí, ale snažíme se vydělávat. Když mi bylo jedenáct, řekl mi táta: "Najdi si ženu, nebo budeš sám." Když mi bylo jedenáct... Měl jsem sen stejně jako můj táta, začal psát písničky a příběhy.

Ty věci kolem slávy mě vždycky nudily, jen ti, které miluju, mě opravdu znají. Když mi bylo dvacet, můj příběh začal o samotě před svítáním. Když mi bylo dvacet... Vidím jen svůj cíl, nevěřím na selhání, i malý hlásek může prorazit. Mám u sebe svoje kluky, aspoň ty, co si to zaslouží, a když se nepotkáme před odjezdem, doufám, že se uvidíme později. Když mi bylo dvacet, můj příběh začal, psal jsem o věcech kolem sebe. Když mi bylo dvacet...

Brzo nám bude třicet, písně se prodávají, cestujeme po světě a touláme se. Brzo nám bude třicet... Pořád se učím o životě, žena mi dala děti, abych jim mohl zpívat a vyprávět. Většina kluků je se mnou, ostatní hledají slávu, některé jsem musel opustit, brácho, omlouvám se. Brzo mi bude šedesát, tátovi bylo šedesát jedna. Pamatuj na život a tvůj život bude lepší. Jednou jsem napsal dopis a potěšil tím člověka, doufám, že mě děti navštíví aspoň jednou za měsíc.

Brzo mi bude šedesát, budu si myslet, že je svět chladný? Nebo budu mít hodně dětí, které mě rozehřejí? Brzo mi bude šedesát... Brzo mi bude šedesát, budu si myslet, že je svět chladný? Nebo budu mít hodně dětí, které mě obejmou? Brzo mi bude šedesát... Když mi bylo sedm, řekla mi máma: "Najdi si kamarády, nebo budeš sám."

Když mi bylo sedm... Když mi bylo sedm...

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Divný název kapely, jinak fajn :)

14