Maroon 5 – She Will Be LovedHudební pecky 21. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:37
Počet zobrazení:4 729
"She Will Be Loved" je píseň americké kapely Maroon 5. Napsal ji zpěvák Adam Levine skytaristou Jamesem Valentinem pro jejich debutové studiové album "Songs About Jane" (červen 2002). Singl zazářil na 5. příčce ve Státech a do prosince se prodalo přes 2 722 000 digitálních kopií.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz V osmnácti královnou krásy a pak nevěděla, co dál. Vždy tu pro ni byl, ale ona vždy patřila někomu jinému. Můžu řídit celé hodiny a stejně skončím u tvých dveří. Měl jsem tě tisíckrát ale pořád mi to nestačí.

Nevadí mi každý den stát v dešti na rohu ulice, vyhlížet dívku se smutným úsměvem s otázkou, zda nechce chvíli zůstat. Protože bude milována... Zaťukej mi na okno, zaklepej na dveře, chci, aby ses cítila krásná.

Vím, že bývám nejistý, ale teď už na tom nezáleží. Není každý den posvícení, kupředu nás ženou kompromisy. Mé srdce je plné lásky, mé dveře jsou dokořán, můžeš přijít, kdykoliv budeš chtít. Nevadí mi každý den stát v dešti na rohu ulice, vyhlížet dívku se smutným úsměvem s otázkou, zda nechce chvíli zůstat.

Protože bude milována... Protože bude milována... Vím, že se schováváš sama v autě, znám každý detail tvé povahy. Vím, že sbohem nic neznamená, vždy se vrátí a můžu ji chytit, když padá.

Zaťukej mi na okno, zaklepej na dveře, chci, aby ses cítila krásná... Nevadí mi každý den stát v dešti na rohu ulice, vyhlížet dívku se smutným úsměvem s otázkou, zda nechce chvíli zůstat. Protože bude milována... Protože bude milována...

Opravdu se snažím říct sbohem... Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Solidní popík se specifickým hlasem, který může někoho iritovat nebo si ho sakra oblíbit (jako například u kapely Yes). Já si ho oblíbil hlavně u písně Lost stars.

41