'NSYNC – Bye Bye ByeHudební pecky 21. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
53 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:65
Počet zobrazení:5 177

Boybandy neboli chlapecké kapely byly sice fenoménem devadesátek, ale i na počátku milénia ještě kralovaly hitparádám.
"Bye Bye Bye" je počin amerického uskupení 'NSYNC, vydaný v lednu 2000 jako první singl z jejich třetího studiového alba No Strings Attached. Píseň sklidila ohromný komerční úspěch, obsadila čtvrtou příčku Billboard Hot 100 a umístila se v první desítce dalších 10 zemí, kde ji do hitparád zařadili. Song získal nominaci na cenu Grammy v roce 2001 v kategorii Nahrávka roku, ale prohrál s kapelou U2 a jejich "Beautiful Day".

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Pá, pá, pá. Pá, pá, pá. Holka, dneska to udělám, nejspíš se se mnou začneš prát, já vím, že tohle není správný, no tak, zlato. Miloval jsem tě bez hranic, ale ty jsi tu pro mě nebyla, takže nastal čas odejít a zkusit to sám. Vím, že už to nedávám, není to lež.

Už tě chci vidět za dveřmi, zlato, pá, pá, pá. Nechci ti dělat hlupáka, druhého hráče v tvojí hře. Můžeš mě nenávidět, ale nelžu ti, zlato, pá, pá, pá. Nechci nám to dělat těžší, jen ti říct, že už toho mám dost. Může to znít šíleně, ale nelžu ti, zlato, pá, pá, pá. Teď můžeš říct pravdu, holka, já to uvítám. Dej mi jeden dobrý důvod, no tak, zlato. Žil jsem jen pro nás dva a teď došel k poznání, že můj život bude lepší, až v něm nebudeš.

Vím, že už to nedávám, není to lež. Už tě chci vidět za dveřmi, zlato, pá, pá, pá. Nechci ti dělat hlupáka, druhého hráče v tvojí hře. Můžeš mě nenávidět, ale nelžu ti, zlato, pá, pá, pá. Nechci nám to dělat těžší, jen ti říct, že už toho mám dost. Může to znít šíleně, ale nelžu ti, zlato, pá, pá, pá. Vzdávám to a je to jistý, už nechci být tvojí láskou.

Odhlašuju se, odepisuju tě, nechci být chudák, mám toho dost. Nechci být hlupákem ve hře pro dva, tak tě nechávám za sebou. Nechci nám to dělat těžší, jen ti říct, že už toho mám dost. Není to lež, pá, pá, pá. Nechci být hlupákem ve hře pro dva, nebudu tvým hlupákem. Ale není to lež, zlato, pá, pá, pá. Nechci nám to dělat těžší, jen ti říct, že už toho mám dost. Může to znít šíleně, ale nelžu ti, zlato, pá, pá, pá.

Nechci nám to dělat těžší, jen ti říct, že už toho mám dost. Může to znít šíleně, ale nelžu ti... Pá, pá, pá!

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak co si pamatuju, tak to klukům dobře tancovalo, vybavuje se mi nějaké předávání cen a tam jejich výstup byl hodně dobrej. Hudba .... no, tak to těžko můžu hodnotit, jsem o pár vesmírů jinde. Text je samozřejmě těžká hloubka. Tinky Vinky říká pá pá.

30

Odpovědět

Nikdy jsem to neslyšel, ale celou dobu nemůžu myslet na nic jinýho, než že je to téměř přesná kopie Oops!...I Did It Again.

30

Odpovědět


Odpovědět

Instantní Justin a jeho Crew

00

Odpovědět

Jo... je to pořád stejně děsný jak si pamatuju...

71

Odpovědět

Některé kousky stárnou dobře...... tenhle ale fakt ne.

60

Odpovědět

Milhouse je lepší.

101