Passenger – Let Her GoHudební pecky 21. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:89
Počet zobrazení:5 265

"Let Her Go" je dílem anglického písničkáře, který si říká Passenger. Singl vyšel roku 2012 na zpěvákově 4. albu All the Little Things, které se nahrávalo v Austrálii s místními muzikanty. V roce 2016 Passenger zavítal i k nám na festival Colours Of Ostrava a song se do dnešního dne stále točí v rádiích.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Světlo potřebuješ, jen když dohořívá, po slunci se ti stýská, jen když sněží, víš, že ji miluješ, až když ji necháš jít. Víš, že jsi byl nahoře, až když jsi dole, nesnášíš cestu, když se ti stýská po domově, víš, že ji miluješ, až když ji necháš jít. A tys ji nechal jít. Upřeně zíráš na dno sklenice, doufáš, že jednou se sen nerozplyne, ale sny přicházejí pomalu a ubíhají rychle.

Vidíš ji, když zavřeš oči, možná jednoho dne pochopíš proč všechno, čeho se dotkneš, zahyne. Světlo potřebuješ, jen když dohořívá, po slunci se ti stýská, jen když sněží, víš, že ji miluješ, až když ji necháš jít. Víš, žes byl nahoře, až když jsi dole, nesnášíš cestu, když se ti stýská po domově, víš, že ji miluješ, až když ji necháš jít. Ve tmě hledíš do stropu, v srdci ten známý pocit prázdnoty, láska přichází pomalu a rozplyne se rychle.

Vidíš ji těsně před usnutím, ale nikdy se nedotkneš a nebudeš ji mít, protože jsi ji miloval až moc a propadl příliš hluboko. Světlo potřebuješ jen, když dohořívá, po slunci se ti stýská jen, když sněží, víš, že ji miluješ, až když ji necháš jít. Víš, žes byl nahoře, až když jsi dole, nesnášíš cestu, když se ti stýská po domově, víš, že ji miluješ, až když ji necháš jít. A tys ji nechal jít. A tys ji nechal jít.

A tys ji nechal jít. Světlo potřebuješ jen, když dohořívá, po slunci se ti stýská jen, když sněží, víš, že ji miluješ, až když ji necháš jít. Víš, žes byl nahoře, až když jsi dole, nesnášíš cestu, když se ti stýská po domově, víš, že ji miluješ, až když ji necháš jít. Protože světlo potřebuješ jen, když dohořívá, po slunci se ti stýská jen, když sněží, víš, že ji miluješ, až když ji necháš jít. Víš, žes byl nahoře, až když jsi dole, nesnášíš cestu, když se ti stýská po domově, víš, že ji miluješ, až když ji necháš jít.

A tys ji nechal jít...

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Super song. Poprvé jsem ho asi slyšel ve "Fakju pane učiteli" :-)

23

Odpovědět

Neznám,

03

Odpovědět

Není zas tak známá, na YT to má jen 2 miliardy zhlédnutí.

110

Odpovědět

Tuhle si vždy zpívám, když splachuji. :-)

60

Odpovědět

uz chapem preco sa to premenovalo na hudobne pecky, namiesto klenoty

107