Sam Smith – Writing's On The WallHudební pecky 21. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
56 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:68
Počet zobrazení:3 720

"Writing's on the Wall" je píseň anglického zpěváka Sama Smithe napsaná pro bondovku Spectre (2015). Autorem je kromě Smithe Jimmy Napes, který ji zároveň produkoval společně se Stevem Fitzmauricem a elektronickým duem Disclosure. Song získal cenu za nejlepší píseň na 73. Zlatých Glóbech a 88. cenách filmové akademie jako v pořadí druhá titulní píseň z bondovky (první byla Skyfall od Adele o tři roky dříve).

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Tady už jsem byl... Ale vždy tu padnu na zem... Celý život jsem utíkal a vždy dokázal uniknout, ale s tebou cítím něco, co mě nutí zůstat. Jsem na to připravený... Nikdy neminu svůj cíl... Ale bouře už se blíží, přežiju další den?

Utíkat už nemá smysl, tomuhle musím čelit. Když dám všechno všanc... Zastavíš můj pád? Jak můžu žít? Jak můžu dýchat? Když tu nejsi, tak se dusím. Chci cítit lásku proudící v žilách, řekni, mám se teď všeho vzdát? Pro tebe musím všechno riskovat, protože je to psáno na zdi. Milion střepů skla...

Které mě pronásledují z minula... Když se hvězdy kupí a světlo začíná blednout, když se všechny naděje tříští, věz, že se nebudu bát. Když dám všechno všanc... Zastavíš můj pád? Jak můžu žít? Jak můžu dýchat? Když tu nejsi, tak se dusím. Chci cítit lásku proudící v žilách, řekni, mám se teď všeho vzdát? Pro tebe musím všechno riskovat, protože je to psáno na zdi.

Tak je psáno na zdi... Jak můžu žít? Jak můžu dýchat? Když tu nejsi, tak se dusím. Chci cítit lásku proudící v žilách, řekni, mám se teď všeho vzdát? Jak můžu žít? Jak můžu dýchat? Když tu nejsi, tak se dusím. Chci cítit lásku proudící v žilách, řekni, mám se teď všeho vzdát? Pro tebe musím všechno riskovat, protože je to psáno na zdi.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Na Bonda dost gay song.

84

Odpovědět

To bych radši Skyfall. Píseň ujde, ale zpívá ji jako by mu mačkali koule.

84

Odpovědět

Tak komentáře už nám zase fungují :-) Za výpadek se omlouváme.

00

Odpovědět

Chudák Jarinin ten musel být v koncích. :D

40