Thirty Seconds To Mars – The KillHudební pecky 21. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:79
Počet zobrazení:4 676

"The Kill" je píseň americké kapely Thirty Seconds to Mars z jejich druhého alba A Beautiful Lie (2006). Jared Leto text popsal jako "konfrontaci se sebou samým a hledání pravdy o tom, kým jsme". Video je poctou filmu Osvícení Stanleyho Kubricka, natočený ve stylu režiséra Darrena Aronofskyho, se kterým Leto spolupracoval na filmu Requiem za sen. Číslo strašidelného pokoje 237 je změněno na 6277, protože na klávesnici mobilu je to slovo "Mars". Stejné číslo se objevuje v klipech "From Yesterday" a "Up in the Air."

Přepis titulků

ZABITÍ Překlad: hAnko www.videacesky.cz Tohle místo je neuvěřitelný. Budeme tu tři dny úplně sami. Nebude tu ani živáčka. Dáme si pauzu, uvolníme se, zrelaxujem. HOTEL Napsali nám vzkaz. Užijte si pobyt a prosím, nechoďte do pokoje číslo 6277. - To je strašidelný.

- No nic, dobrou noc. Uvidíme se později. Co kdybych už to chtěl skončit? Vysmál se ti do ksichtu? Co bys udělal? Co kdybych upadl na zem? Už to nedokázal unést? Co bys udělal? Pojď mě dorazit! Pohřbi mě, pohřbi mě! Já s tebou končím! O TÝDEN POZDĚJI Co kdybych se chtěl rvát?

Prosit do konce života? Co bys udělal? Říkal jsi, že chceš víc, tak na co čekáš? Já před tebou neutíkám. Pojď mě dorazit! Pohřbi mě, pohřbi mě! Já s tebou končím! Podívej se mi do očí. Zabíjíš mě, zabíjíš mě! Vše, co jsem chtěl, jsi ty! Chtěl jsem být někým jiným, ale nic se nezměnilo.

Teď už vím, že tohle jsem já. Konečně jsem se našel a rvu se za příležitost. Teď už vím, že tohle jsem já! Pojď mě dorazit! Pohřbi mě, pohřbi mě! Já s tebou končím! Podívej se mi do očí. Zabíjíš mě, zabíjíš mě! Vše, co jsem chtěl, jsi ty! Pojď mě dorazit!

Co kdybych to chtěl skončit? - Na co čekáš? Já před tebou neutíkám. - Co kdybych... Pohřbi mě...

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jared vypadá chvílemi jako Richmond z It crowd :D

31

Odpovědět

Nechápu ty nenávistné komentáře vůči Letovi. Jeho veřejné vystupování není vůči nikomu negativní a to že je multitalentovaný díky čemuž má opravdu velký úspěch a jeho jméno je v showbusinessu velmi dobře známo může být pro někoho trnem v oku. Každopádně ocenění za herectví a také jeho/30stm hudbu jasně ukazuje že umí.

102

Odpovědět

Kapela, která sází na moderní refrénové vyřvávání, dramatické zpomalení, hlavně ať je to všechno líbivý. Svýho času se mi docela líbila refrénová vyřvávačka v jejich From Yesterday. Nic velkýho, ale kurevskej průser to taky neni.

51

Odpovědět

No a co byste od něho čekali za inteligencu - podle oči je to chachar. Asi cyp, odhadem. Pozn. překl.: cyp = pomocnik haviřa, Ottuv slovnik naučny. Pro vysv., haviř je ten se sbiječku, cyp ten s lopatu bo na sbiječku musiš umět aspoň čist, psat a do deseti počitat :)

13

Odpovědět

odpad, tokio hotel len v americkom vydani

19

Odpovědět

Na střední jsme ve třídě měli partičku holek co jen při zmínce o Letovi zařídili to aby se ve třídě muselo vytírat, ale byla tam i skupinka holek co pořádaly srazy kde pálili Letovi fotky, články o něm, a tak nějak doufaly že když se na to budou dost soustředit způsobí Letovi ztrátu hlasu. A já tu druhou skupinku chápu dodnes. Kdekoli vidím jeho jméno ( myslím tím teď filmy ) tak doufám že umře v tom filmu co nejdříve ( napřiklad suicide squad tam měl zdechnout hned v prvních minutách ). Hlas mu bohužel furt zůstává a v tuto chvíli zbyvá jen se utěšovat tím že na světě je i mnoho horších věcí a lidí, ale Leto je m***a kazící náladu. Snad i proto děkuji za dalši z******? den

316