Zaz – Je veuxHudební pecky 21. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:101
Počet zobrazení:12 209

Singl Je veux ("Já chci") z roku 2010, který brojí proti konzumní společnosti, dlouho okupoval přední příčky hitparád a velkou měrou přispěl k úspěšnému prodeji Zazina prvního alba. Zajímavostí je, že ač si Zaz písně často skládá sama, autorem tohoto singlu je jiný francouzský zpěvák, Kerredine Soltani.

Přepis titulků

Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz Střešní apartmá v Ritzu? To fakt nechci. Drahokam od Chanelu? To fakt nechci. Limuzínu u domu? A co já s ní? Služebnictvo na úklid? A co já s ním? Ve Švýcarsku vilu mít pro mě není. O Eiffelovce si snít? A co já s ní? Já chci lásku, radost, dobrou náladu.

Peníze mi štěstí nezaručí. Já chci zemřít s rukou na srdci. Pojďte se mnou ochutnat mou svobodu. Od klišé se odpoutejte. Vítejte v mojí realitě. Slušně se chovat mě štve, toho mám dost. Já jím klidně rukama, jsem samorost. Nahlas říkám svůj názor, tak promiň, no.

Pokrytectví nestrpím, to pryč zdrhám. Škrobenou řeč nesnáším, však vidíš sám. Dobré mravy nechte si, to nejsem já. Já jsem jiná. Já chci lásku, radost, dobrou náladu. Peníze mi štěstí nezaručí. Já chci zemřít s rukou na srdci. Pojďte se mnou ochutnat mou svobodu.

Od klišé se odpoutejte. Vítejte v mojí realitě. Já chci lásku, radost, dobrou náladu. Peníze mi štěstí nezaručí. Já chci zemřít s rukou na srdci. Pojďte se mnou ochutnat mou svobodu. Od klišé se odpoutejte. Vítejte v mojí realitě.

Já chci lásku, radost, dobrou náladu. Peníze mi štěstí nezaručí. Já chci zemřít s rukou na srdci. Pojďte se mnou ochutnat mou svobodu. Od klišé se odpoutejte. Vítejte v mojí realitě.

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nebylo by lepší přeložit "jsem jiná" jako "jsem svá"?

11

Odpovědět

Štěstí je krásná věc, ale prachy si za něj nekoupíš.

53

Odpovědět

Clovek od cloveka iny nazor. Thats it

34

Odpovědět

Nač potřebovat peníze?....nebo štěstí?....stejně všichni chcípneme...

12

Odpovědět

+GLPřesně a čím dřív tím líp.

10

Odpovědět

hipíci jsou všude, pomoc mami, hipíci... ale nie vážne, hipíci sú mor

711

Odpovědět

Zaz je super a určitě sem patří, ale za mě bych bez debat vybral On Ira

64