Hypnóza

Thumbnail play icon
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:49
Počet zobrazení:2 967

Chris & Jack se tentokrát představují jako hypnokomik Velký Gabe a jeho spolubydlící Ben.

Přepis titulků

Tak jo, kámo. Tahle je poslední. - Fakt? To je všechno? - Jo. Fajn, ty jo. Takže... Mám tě rád a budeš mi chybět, kámo. Jsem na tebe pyšnej, jdeš si za svým snem. - Budu na tvým prvním představení. - No tak, pojď sem. - Panebože! - Co se to sakra stalo? Proč? Cože? To je na moje velký finále.

Měl jsem ji dát do pouzdra. Haló? Ano, potřebuju sanitku, můj kamarád byl postřelen. Jo, je to Čtyřicátá... Díky, pospěšte si. Bene, na sanitku není čas. Potřebuju okamžitě chirurga. Bene, pamatuješ si na konec našeho vánočního večírku v roce 2012? Hypnóza! Zhypnotizoval jsem tě na chirurga a byl jsi famózní. Jako pravej! Toho jsem se bál. Musíte na operaci. A vrať se zpátky.

Vyrazilo mi to dech. Nám všem! To ne, Gabe. Gabe, tohle nezvládnu. Ale zvládneš, kámo. Ten chirurg je v tobě. A já ho v tobě hypnózou zase probudím, abys mi z jater dostal tu kulku. Dobře. Dobře, Gabe. Uspi mě. Takže odkud jste, pane?

Gabe, je tohle fakt nutný? Jo, to je součást představení, no tak. Takže odkud jste, pane? - Jsem ze Stocktonu v Kalifornii. - Aha, no... S takovýma očima mě v Kalifornii stalkovali mockrát. Ježiši, Gabe. Dobře, zhluboka se nadechněte a zvedněte pravou ruku... Někomu by se hodil deodorant...

Hele nemáš deodorant? - Ne nemám. - Potřebuju ho pro vtip. Tak ten vtip přeskoč. Prosím, Gabe. Prosím... - Gabe. - Zvedneš tu ruku? Někomu by se hodil deodorant. Jen žertuji, pane. Vaše podpaží jistě voní lépe než Stockton v Kalifornii. Přestaň, Gabe. Nechme toho. Fajn. Zhluboka se nadechněte, pane, zvedněte pravou ruku, super.

Poslouchejte můj hlas. Až napočítám do tří, upadnete do nejhlubšího podvědomí. Jedna, dva, tři. Teď mě poslouchejte. Cokoliv od teď řeknu, se v ten okamžik stane vaší novou realitou. - Až mě uslyšíte říct heslo operace... - Gabe? - Nejsem zhypnotizovanej. - Co? - Prostě nejsem. - A jseš uvolněnej? - Nejsem! - Musíš se uvolnit, kámo. - Snažím se, ale cítím vinu... Pomohlo by ti, kdybys měl na sobě svoje hodinky?

To se povedlo. Fajn, dobrý. Jsem uvolněnej. Dobře. Až napočítám do tří, upadnete do nejhlubšího podvědomí. Jedna, dva, tři. Teď mě poslouchejte. Cokoliv od teď řeknu, se v ten okamžik stane vaší novou realitou. Až mě uslyšíte říct heslo operace, stanete se nejlepším chirurgem na světě. Odstraníte kulku, která mi uvízla v játrech, a zase mě zašijete. Tak, pane... Jdeme na to.

Vzbuďte se. Operace. Fajn, takže... Sestro, podejte mi skalpel. Sestro? Zatracený škrty v rozpočtu. Dobře. Začneme prvním řezem. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář