#6: Herní dlabanecImmersion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:330
Počet zobrazení:3 889

Taky jste nikdy nechápali, proč ve videohrách jídlo hrdinům doplňuje zdraví? Myslíte, že jídlo má léčivé účinky po prokalené noci? To se dozvíte v novém díle pořadu Immersion, který podrobuje videoherní koncepty bližšímu zkoumání.

Přepis titulků

Tak jo. Jednu věc jsem na videohrách nikdy nechápal. Například ve hře Gauntlet. Když jste zranění nebo nemocní, je jediným lékem jídlo. Jistě, já mám jídlo rád, ale nikdy jsem osobně nepocítil léčivé účinky krůtí šunky. To by se mělo otestovat. IMMERSION Herní dlabanec Takže...

abychom mohli otestovat léčivé účinky jídla, potřebujeme někoho, kdo je zraněný nebo komu není dobře. Tak jsme spolu s Griffin vzali Guse a Geoffa na chlastačku. Ve skutečnosti se je však snažíme co nejvíc opít. Jak je znám, tak toho dost vydrží, takže tu chvilku pobudem. Je následující ráno něco málo po páté hodině. Jsme vzhůru ještě před rozbřeskem, abychom vyzvedli Guse a vzali ho na náš experiment.

Pamatujte, že celou noc propil a spát šel asi před dvěma hodinami. Takže by mohl být nevrlý. Jak se cítíš? Jsi připraven na další experiment? - Ne. - Obleč se a jdeme. Jsi připravenej? Ty jsi u mě doma? Tak se mi to líbí! Tak pojď. To je ono! Dobré ráno.

- Proč jsi mě neprobudil? - Zařídili jsme, aby neštěkal. Geoffe. Všechny vás nenávidím. Nejdřív bych vám chtěl poděkovat, že jste dorazili ve skvělé náladě na náš ranní experiment. - Jste ranní ptáčata. - Je šest ráno, kurva! A chlastali jsme do čtyř. To jsme udělali proto, abychom snížili vaše zdraví.

Všichni totiž víme, že když hrdinům klesne zdraví, pomáhá jedině jídlo. A proto jsme vám připravili ranní hostinu. - Neotočím se. - Nadýchejte se těch vůní. - To je pivo? - Jo, to je pivo. - Užívejte. - Co je kurva tohle? Pálenka z Gauntletu. Krůta, šunka, kafe, žampiony, rozličné koláče, hotová jídla, špagety s masovými koulemi, třešně, dortíky, pizza a víno na zapití toho piva.

Na stupnici od 1 do 10, jak se teď cítíte? Jsem 10 na stupnici chuti někomu dát pěstí. Přineseme jim talíře. Je fajn, že dokážete vylézt z postele a hned začít pít.

Já pít nepřestal, jen jsem si dal na hoďku pauzu. Krátkej šlofík. Po pivu se člověk cítí jako silák, který dokáže cokoli. Tak tady máš žampion, siláku. Lahodný žampion. Hnus. Chutná jak hlína. - Chutná jak noha. - Bože můj. Umřu. Tu máte.

Přičichněte si. - Připraveni na zákusek? - Rozhodně. Žádný strach. Za chvíli se to hezky smíchá v kýblu. Připadáš si vedle toho dortíku jako obr? Kdybych ho postavil vedle mýho péra, vypadalo by obrovitě. Chceš ještě víno? Počkej, musíme být sofistikovaní. - Na zdraví, pane. - Zdravíčko. Smrdí to jak kočičí žrádlo. Že jo? Spíš jak kočičí prdel.

Videoherní jídlo většinou leželo bůh ví jak dlouho někde v kobce, než na něj dobrodruh narazil, ne? Pizza chutná jak podlaha tělocvičny. Bože, nevím, kde ji vzali. Jo, tak to je vodka. Tohle je chuť v pevném skupenství. Jak se cítíte teď na stupnici od 1 do 10? - Jedna.

- Jedna. Abychom určili vítěze, uděláme závod o to, kdo rychleji sní kus pizzy. Kdepak. Gus vyhrál! Gratuluju, Gusi! To není věda, to je zvěrstvo. Je to pizza. Připravit, pozor, teď! Všichni jste zmrdi. Geoff je velkým vítězem. Gratuluju, Geoffe, vyhrál jsi ten závod.

Nejde poznat, že jsi snědl víc pizzy než já. Můžete si jít na chvilku lehnout a pak si spolu zajdeme na oběd. Překlad: scr00chy www.videacesky.cz Příští týden uvidíte...

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Po prochlastaný noci bych z žádnýho důvodu, kromě dojití si na záchod, nevylez z postele.

200

Odpovědět

Moc přesně nechápu jaký měl zrovna tento díl význam..

191

Odpovědět

Je to super seriál, ale ti lidi v něm jsou neuvěřitelně nesympatičtí. A to všichni bez výjimky.

194

Odpovědět

já bych žral.....

190

Odpovědět

Moja obľúbená časť je o 1:51 :-D

180

Odpovědět

Stacox:

bohužel jim nemohli rozbít lebku a natrhnout slezinu, aby zjistili jetli to jídlo bude fungovat líp

museli uděalt to jediné co jim zbývalo :-)

180

Odpovědět

mafian: No tak bylo to akorát na konci předchozího dílu v rámci "v příštím díle uvidíte". Proto ti přijde, že už to znáš.

180

Odpovědět

to s tím jak se ožrali a ráno ho tahali z postele už tady bylo ne? dokonce i se stejnou hláškou " ty si u mě doma?" ..podle mě nechlastali vůbec a jen tam dali začátek z předešlého dílu .-)

188

Odpovědět

Celkem fajn video - ale po předešlých brilantních videích nemůžu jinak než 8/10 - asi jsem zmlsaná, opojená jejich předchozí kvalitou. Tohle nebylo špatné ale ani nijak úžasné. Jak už tu napsal někdo přede mnou "nepropracované".
Možná jsme jedna z mála ale když se ráno vzbudím po nějaké té akci, ráda se pořádně najím :D

180

Odpovědět

Svut: Ok, tak to třeba nahraný neni, jen sem to prostě bral tak, že já na jejich místě bych je poslal někam hodně daleko, až by mě po propitym večeru přišli po dvou hodinách vzbudit. Proto se mi to nezdálo. Třeba jen chlastali míň, než chlastám běžně já.

180

Odpovědět

nezačíná na 3:54 náhodou mírně upravená melodie z Mafie?

180

Odpovědět

Stacox: snad kazdej clovek po prochlastany noci se jidlu vyhejba
Já ne, vždycky si zajdu na kebab :D

181

Odpovědět

ja nevim.. ten napad je dobry,ale proste..mohli to pojat jinak... takove,nedoresene :-) NENI TO SPATNE ;)

180

Odpovědět

Jo tohle mi připomíná doby, kdy mi vždycky mámu uvařila naschvál oblíbený jídlo, když jsem to noc předtím přehnal s pitím...:D

181

Odpovědět

Vdaka za dalsi preklad, Immersion mam rad.
Toto bol ale slabsi diel, tesim sa na L4D.

183

Další