Improv-A-Ganza: Největší hity pumpařů

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:961
Počet zobrazení:10 602

Pořad Whose Line Is It Anyway? už z našeho webu znáte, možná ale nevíte, že Drew Carey měl improvizačních pořadů už několik. Jedním z nich je i Improv-A-Ganza, natáčená v Hollywood Theater v Las Vegas. Objevilo se v ní mnoho tváří známých z Whose line a s nimi i některé nové.

Ve hře Největší hity (Greatest hits), která se hrála i ve WLIIA?, se tentokrát Colin spolu s Kathy Kinney zaměřili na pumpaře. Jejich povedený největší hit pak zazpívali pánové Chip Esten a Jeff Davis.

Přepis titulků

Máme tu pro vás 311 písní na kolekci 15 CD. A všechny jsou o lidech, kteří vám plní nádrže. A to vše vás bude stát pouhých 1100 dolarů. A některé ty písně jsou fakt dobré. Jsem velký fanoušek 80. let. To asi proto, že jsem se v té době narodil. A... 80. let 19. století. - Taky jsem velký fanda hudby Pata Boonea. - Ne, ne, ne, ty osmdesátky byly dobrý. Toho mám fakt rád.

Ale to je jedno, jsem fanoušek mnoha hudebních stylů 80. let, hlavně se mi líbila éra elektronické hudby. - Pamatuješ? - Jo, pamatuju. Ne, nepamatuješ, bylas ožralá. Celou dobu jsi byla ožralá, prostě ses propila skrze celou tu dekádu. Zkrátka jsem měl rád Depeche Mode, Tears For Fears a... toho vlasatýho týpka a... Tohle byla jedna z mých nejoblíbenějších písní o pumpařích. Stále mi vhání slzy do očí, a myslím, že i vám zvlhnou oči, až uslyšíte tenhle song: "Umyj sklo, pověs stromeček a jedem".

Umyj sklo, pověs stromeček a jedem! Umyj sklo, pověs stromeček a baby, baby, jedem dál!

Dálnice je dlouhá, na skle brouky mám, čelní sklo tak špinavé, já vyčistit ho dám. K pumpě auto stočím, na zvonek zazvoním tak prosím to sklo vyčisti mi... Těžko skrývám nervozitu svoji, na ceduli „k vašim službám“ stojí. Vypadáš tak roztomile, v té své kombinéze bílé. Vezmi vodu, naber jí dost, můžeš i křičet, vyřvat tu zlost. Nevidím na cestu, pomoz mi hned, umyj to okno, ať můžu jet.

Pověs ten stromeček, pospěš si snad, měl jsem pár hamburgerů, příšernej smrad. Nechci už tohle nikdy víc, vezmu si ten s vůní borovic. - Umyj sklo... - Pověs stromeček... ...a jedem! - Umyj sklo... - Pověs stromeček... ...a jedem! Silniční lišej, au! Umyj okno... Chipe, je čas čelem se tomu postavit, umýt to okno a trochu si zatančit...

Ding, ding, ding, zas mě vidíš, kouzelnou stěrku vyždímat smíš. Ding ding ding, zas mě vidíš, kouzelnou stěrku vyždímat smíš... Umyj sklo, pověs stromeček! Umyj sklo, pověs stromeček! A baby, baby jedem dál!

Překlad: Magenta www.videacesky.cz

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ako už niekto predo mnou povedal Jeff a Chip sú v Improv-A-Ganze ako Ryan a Colin vo WLIIA...a neviem čo sa vám na tom nepáči, podľa mňa je to skvelý song - dobre zaspievaný (veď Chip je spevák - áno je, vygooglite si to :D ) a je aj skvele zahraný je, stačí si pozrieť nejaký klip z 80. rokov...na toto by som sa radšej ani nemala pozerať, lebo jak sa hovorí "one does not simply watch only 1 WLIIA video" xD

210

Odpovědět

Magenta: je mi to jasny, mas muj obdiv a tisicere diky, to jen ze me mluvi nenazranost, proste jak tady nove vidim WLIIA?, hned se mi zvedne nalada, a az vzapeti mi dojde, ze to uz znam. Ale to je muj problem :-)

180

Odpovědět

jako vždy skvělé. tahleta "partička" okolo Drew Carey-ho je prostě geniální.

Vím, že toho máte určitě dost, ale doporučuji přeložit toto: http://www.youtube.com/watch?v=rx5aSZ_jZkw&feature=related z WLIIA, nerozuměl jsem ani slovo, ale stejně jsem se bavil :)

190

Odpovědět

Prosém přeložte scénku z druhého dílu: vyšetření prostaty :) ta mě rozbrečela

190

Odpovědět

řeknu jen wow jsou dobrý :)

180

Odpovědět

jo šak za show u mě mají 8/10 ;) :D

182

Odpovědět

I kdyby to bylo nahraný, jde o tu show a tu hoši udělali. Tak proč ne?

181

Odpovědět

proc se vam to nelibi? :) taky si nemyslim ze improvizujou, ale co jako? porad vtipny..
sice na whose line is it anyway nema ale i tak..

188

Odpovědět

To není možné si něco takového vymyslet za pochodu, zkrátka není. Dialogy v pohodě, ale písničky fakt ne.

1822

Odpovědět

počkat, takže ta písnička co tam zpívají jako neexistuje ? a mam věřit tomu že ji vymysleli za pochodu nebo co ? :D to si věří :)

1812

Odpovědět

Já jsem pochopil že to byly improvizace .... jak jiní zmiňují že jsme to nepochopili, ale podle mě to ústřední duo to nepodalo vůbec vtipně.... to je hold můj názor a na improvizace z pořadu Whose Line Is It Anyway? to nemá rozhodně !!!!!

1810

Odpovědět

Czudis, jezek: Ta videa na YT jsou moje, ale doporučuji je sledovat zde, protože tady překlady prošly korekcemi.

180

Odpovědět

Czudis né každý proleze celí youtube a některé tamní překlady nesahají kvalitou zdejším ani po kolena.

182

Odpovědět

Teda na to že je Colinovi jenom 54 let, tak je teda pěkně sešlej

184

Odpovědět

Jak jsem to zahlidl, uz jsem se zaradoval... ale pak mirne zchladl, pac uz jsem to videl na ytb (viz. Czudis pode mnou). Ale dal jsem to znova, a opet jsem se kralovsky pobavil. Souhlasim s nazory nekterych mych predchudcu, ze je to dost podhodnocene video. Nema to sice kvality WLIIA? v jejich nejsilnejsich chvilich, ale JE to rozhodne srovnatelne. Jinak chlapici ukazali, ze 80s znaji, docela se vyradili. S klidnym svedomim davam 9,5/10 :-)

180

Další