Epizody 15–18Inhuman Condition (S01E15)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 11
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:49
Počet zobrazení:3 259

Seriál se přiblížil své půlce, a tak je načase trošku změnit formát. Ode dneška budou vycházet vždy čtyři díly najednou, aby to nebylo tak rozkouskované. Zbývají nám tedy poslední dva týdny s doktorkou Kesslerovou a jejími pacienty.

V těchto čtyřech dílech se všichni rozhodují, co dělat dál, a doktorka Kesslerová se ocitne v nebezpečí.

Přepis titulků

O tom, jak zvládáš stavy úzkosti v davech, jsme se dnes naučili hodně, to ano. - A taky jsem byla na kolotoči! - Ano. To byla legrace! Možná bych mohla příště zkusit horskou dráhu. Hele, nepředbíhejme. A ten chlapec z kavárny mi dal své telefonní číslo. Byl tak nervózní a roztomilý. Byl v našem věku, takže to není chlapec, ale muž.

Chce se mnou jít do kina. Se mnou! Nikdy mě nenapadlo myslet na randění. Myslela jsem, že se mnou... Jen jsem překvapená a mám radost. Asi mu zavolám. Grahame? Prosím? Myslím, že je na to moc brzy. Nemohl bych tam s tebou být, pokud bys mu nevysvětlila, proč tam jsem. Ne.

Myslela jsem, že budeš mít radost. A řekneš mi, ať tu příležitost využiju. Opravdu bys chtěla tohohle chlapce přivést do nebezpečí? Protože to je nezodpovědné. - Ne, to vím. - Opravdu? Opravdu? Máš totiž nějakou zodpovědnost. - A pokud to uspěcháš... - Grahame, prosím, přestaň. Řekni, že mu nezavoláš. Prosím.

Omlouvám se. Grahame, už mě unavuje před vším pořád utíkat. Vím, že žárlíš. Tamar, nedělej to... Pokud nemůžeš být se mnou... tak po mně nemůžeš chtít, abych byla sama, to není fér. Víš, že nemůžu. O tomhle bys teď vůbec neměla přemýšlet.

Pokud máme žít ve skutečném světě, musím se začít bát. Já nemůžu. Nemůžu. Tak dej výpověď. - Výpověď? - Vím, že se mnou chceš být. Rozumíš vůbec tomu... že kdybych dal výpověď, už nikdy bych tě nemohl vidět?

Rozumíš tomu? Já tady chci být. Chci se o tebe starat. To je to jediné... na čem mi na světě záleží. Šli jsme do zábavního parku. Bylo to rušné, hlasité, hlučné, ale zábavné. To zní jako skvělý den. - Vzal vás tam Graham?

- Ano. Popravdě to byla jediná chvíle, kdy jsme nebyli spolu. Centrum chce, abychom spolu trávili všechen čas. Nemůžu před ním utéct... Je mezi vámi dvěma vše v pořádku? Věříte mi, doktorko Kesslerová? Ano, samozřejmě. Proč? Stalo se v parku něco?

- Použila jste své schopnosti? - Ne, nic. Vím, že může být těžké to přiznat, ale já vás nebudu trestat, jen to potřebuji vědět. Ne, neudělala jsem nic špatného. - Určitě? - Ano, proč mi nevěříte? To, co jsem vám řekla minulý týden, změnilo to snad úplně všechno? Protože se chováte jinak. Cítím to. Vyzařuje to z vás. Bojíte se mě.

To neznamená, že vám nechci pomoci. Ale to nemůžu, když ke mně nebudete upřímná. Já jsem k vám byla vždy upřímná! A tvrdě jsem na sobě pracovala. Víc než ostatní. Celý svůj život. Rozumím tomu, že ze mě jde strach, chápu. Ale opravdu toho chci tolik, když chci, aby mi jeden člověk věřil? Abych se pět minut necítila, jako že jsem úplně sama?

Nejste sama. Já jsem tady. Třesete se. Ale jsem tady. Mohla bych vás zabít. Bylo by to snazší než rozmáznout mouchu. Já vím. Opravdu si myslíte, že jsem připravena žít mimo Centrum? To jsem si myslela.

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

more like this approach! Gj

41

Odpovědět

Dobrý počin dát více dílů najednou. Poděkování a opět 100 %

101

Odpovědět

Zlý Kůň děkuje z avětší nálož.
Zlý Kůň si pošušňá.

101

Odpovědět

Hodný medvěd být hrdý na Zlý Kůň.

50