Epizoda 2Inhuman Condition (S01E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 11
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:127
Počet zobrazení:5 691

Je tu druhý díl a druhá pacientka, Clara, dívka z bohaté rodiny, která je nakažena virem živých mrtvých a postupně se proměňuje v zombii. Její bodyguard ji má v případě dokončení proměny zastřelit.

Přepis titulků

Ahoj, Michelle... Říkala jsem si, že se ozvu... Ellen říkala, že jsi jí minulý týden chyběla na té charitativní večeři. Prostě jen doufám, že se máš dobře. Ahoj, chtěla jsem ti dát vědět, že Mira i její věci dorazily v pořádku. Říkala, že letos toho nemáš tolik. Ráda bych tě viděla. Zavolej mi.

Michelle... Už je to šest měsíců. Vím, že za sebou máš náročný rok, ale... Možná tě to překvapí, ale mám o tebe strach. Zavolej mi. NEMOC ŽIVÝCH MRTVÝCH, 3. STÁDIUM FRANK JI MÁ ZASTŘELIT PO DOKONČENÍ PROMĚNY Tak jaký jsi měla týden? Bylo to vlastně docela fajn.

Táta byl celý víkend doma, to bylo příjemné překvapení. Šli jsme na túru. Ani si nepamatuju, kdy jsme byli naposledy. Jen on, já a tady Frank. To bylo fajn. A druhý den jsme se jen tak dívali na telku. Celý den. To bylo taky fajn. Akorát na túře jsem spadla a odřela si koleno. Vůbec to nebolelo, ani nekrvácelo.

Vůbec. Co na to říkají doktoři? - Táta všechny doktory vyhodil. - Proč? - Nevím. Znáte mého tátu. - Ano, ale čeho se bál? Když se objeví příznaky třetího stádia, musíte to ohlásit státu... Ano, Claro, tomu rozumím, ale proč zrovna teď? Bojí se, že mě pošlou do ochranné péče, nebo něco horšího. A ty se nebojíš? Dokud se držím mimo město, je to každému jedno.

Protože mám Franka. Máš kvůli tomu vztek? Nevím. Asi trochu jo. Ne kvůli mně... Ale všichni jsou ke mně shovívaví, protože můj táta je bohatý a většina živých mrtvých je bez domova. Ale já o tom aspoň vyřvávám na internetu. Claro, děláš úžasné věci.

Tvá práce mě ohromuje. Už mi brzo vyprší čas, víte? Ale to nám všem, ne? Někdy mám pocit, že plýtvám vaším časem. Že jste kvůli mně bezdůvodně v nebezpečí. Teda... Už je to pět let. Zvládla bych to. Stejně se to nezlepší. Ale mně by naše úterní odpoledne velice chyběly.

Ale vy máte rodinu. A já se každou chvíli můžu... Franku? Můžete nás s Clarou nechat chvilku o samotě? No tak, toto jsou jediné dveře. Neztratíte nad situací kontrolu. Děkuji. Podívej se na mě. Vidíš? Já se tě nebojím.

Vůbec. A stála jsi za každou vteřinu, co jsem s tebou strávila. Díky. Omlouvám se, já jen že... Konec se blíží. Už je blízko. Když na to myslíš, jen to posiluješ. Jo, ale já přestávám cítit, moje tělo umírá zevnitř. A nevím, kolik času na rozloučenou mi zbývá.

O tom už jsme mluvily. Na těchto úzkostech můžeme pracovat. Každý den se testují nové léky. - A já opravdu věřím, že se objeví lék. - Já tomu nevěřím. Nevěřím tomu, že se mi najednou vrátí můj starý život. A už mě nebaví předstírat, že se blíží nějaký happy end. - Claro... - Už nehodlám čekat. Chci zemřít. A potřebuju vaši pomoc.

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Oproti prvnímu dílu byl tento nudný. V prvním díle bylo napětí, ve vzduchu visela něčeho apokalyptického a závěr měl tu správnou tečku. Tento díl ale nemá nic z toho a jeden záblesk "hrůzy" s tím nic neudělá. Kdyby jí v závěrečné prosbě například nečekaně na okamžik zhrubl hlas v oné předzvěsti nevyhnutelné transformace...

V každém případě bych rád pokračování.

00

Odpovědět

Pokračování rozhodně bude :-) Ale je třeba počítat s tím, že to má docela pomalý rozjezd a je to hlavně o těch vztazích, jejich dynamice a tak. Není to marvelovský film :-) To ale rozhodně neznamená, že je to nuda.

11

Odpovědět

Tahle herečka hraje fakt dobře, tenhle díl byl o dost lepší :-)

42

Odpovědět

Jak jsem se bál z traileru, vypadá to, že se z toho vyvine nudná nízkorozpočtová kecačka.

65

Odpovědět

Ty díly jsou moc krátký! :D Mohla bych to sjet celé naráz jako někteří, ale radši si počkám. Aspoň se mám dvakrát týdně na co těšit. :)

111

Odpovědět

Příště dle náhledu bude n**r, aby to dostalo politickou korektnost. To jako teď budou představovat postavy a pak se něco bude dít konečně???

311

Odpovědět

Fascinující, jsou tam zombie, vlkodlaci, slečna, co zabila 300 lidí, ale tebe štve, že je tam někdo černej? A žádný takový zákon v Kanadě ani jinde opravdu nemají.

113

Odpovědět

což o to n**r... ale on je taky gay... nebo možná spíš bi.

22

Odpovědět

+lenaciaDobře, no, takže zombie, vlkodlaci, slečna, co zabila 300 lidí, ale vás fascinuje, že je tam někdo teplej nebo černej? :D

111

Odpovědět

+XardassChceš snad říct, že rasové rozložení herců je v US filmech a seriálech náhodné? Ale no tááááák.

33

Odpovědět

+nevimjmeno2Ne, to píšeš ty. A tohle je kanadský webseriál :-)

52

Odpovědět

+XardassVidíš... dej tam černého gaye a nikdo si nevšimne těch 300 mrtvejch lidí :D

70

Odpovědět

Chce zemřít ? Tak ať vycení zuby na bodyguarda, ten ji udělá díru v hlavě :D

60

Odpovědět

Díra v hlavě asi není její vysněný způsob konce :-)

91

Odpovědět

+XardassA on je nějaký vznešený způsob sebevraždy ? Vždycky se stejně u toho posereš a pochčiješ.

10

Odpovědět

+RebellczŘekl bych, že je docela rozdíl v tom, jak moc rychlé to bude, jak moc tě to bude bolet, kolik toho z tebe pak zůstane a tak. A kdyby to bylo všechno jedno, asi těžko by vznikaly zákony o eutanazii.

40

Odpovědět

Nějak nechápu to nízké hodnocení (63 %)

124

Odpovědět

Mně to přijde zajímavý... Ne extra zábavný, ale dívat se na to dá :)

150