Epizoda 3Inhuman Condition (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 11
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:84
Počet zobrazení:5 191

V dalším dílu se setkáme s posledním pacientem doktorky Kesslerové, mladým lykantropem (vlkodlakem) Lincem, kterému byla terapie nařízena soudně poté, co v baru brutálně napadl čtyři muže.

Přepis titulků

Doktorka Michelle Kesslerová? Musím s vámi mluvit o pacientovi, kterého vám chce poslat vláda. Tento pacient je velice nebezpečný, takže potřebujeme tu nejlepší. SOUDEM NAŘÍZENÁ TERAPIE LYKAN: ZKRATKA PRO LYKANTROP "VLKODLAK" JE NADÁVKA Lincu... Soud nařídil, abyste na tato sezení chodil. A je mou povinností zjistit, zda svého činu litujete.

A zda jste pro veřejnost hrozbou. Rozumíte těmto podmínkách? - Dobrá, popište mi... - Doktorko... Vím, že jde o tu bitku. Ale abyste pochopila, proč se to stalo... možná vám k tomu pomůže moje minulost. Pokračujte. Můj přítel Keith před pár lety umřel.

Byl jsem z toho v hajzlu. Žal je těžký, není to poprvé, co jsem o někoho přišel. Ale tentokrát to nepřestávalo. Cítil jsem se jako pod sedativy. Nedokázal jsem se z toho dostat. Jak dlouho to trvalo? Tři roky. Zkoušel jste během té doby nějakou léčbu?

Nerad to přiznávám, ale takhle jsem nebyl vychován. Pil jsem. Bylo to pak snazší... Nebo mi to tak aspoň připadalo. Ten večer jsem po práci byl na setkání pro vlky. Pomáhá to. A pak jsem šel do baru. Dal si skotskou. Nebo sedm. A...

A nějací kreténi u vedlejšího stolu si začali povídat o vlkodlacích. Jak jsme zvířata a měli by nás postřílet. Poprvé od doby, kdy Keith zemřel, jsem něco cítil. Byl to dobrý pocit... Ale byla to hloupost. Zaútočil jsi první. Nepamatuju si to. Upřímně lituji toho, co jsem udělal.

Snažím se to nějak překonat. Vy sám proti čtyřem mužům. A přesto oni skončili s... jednou zlomenou nohou, třemi zlomenými žebry, dvěma zlomenýma rukama. A tento pán měl ještě štěstí. A další muž musel podstoupit náročnou plastickou operaci, protože jste mu o obličej rozbil sklenici.

Jak jsem říkal, cítím se hrozně. Poznáváte tyto policejní kresby? Ne. Ne? Jsou ze starého případu napadení, který podal Keith Orbhach v Chicagu. Myslím, že podoba s muži, které jste napadl, je ohromující. Cala Tulleyho schovávání důkazů nezajímá, takže nebylo těžké je najít.

Takže budete stále tvrdit, že to byl zločin z vášně, Lincu? Udělala jste si domácí úkol. - Ano, to je součástí mé práce. - To respektuju. Takže... Když vám Tulley přijde důležitý, určitě máte i určitou představu o mých volnočasových aktivitách. Je to docela velká ryba.

A tohle nebylo zrovna vaše první zatčení. Vandalismus. Napadení. Když jde o policajty, určitě se neptáte, kdo zaútočil jako první. Lincu, ve vaší minulosti je spousta násilí a občanské neposlušnosti. A nevypadá to dobře, když máte v týmu někoho jako Tulley. - Jsem aktivista, ne terorista. - Ale s teroristy jste spojován. A to mě znepokojuje. A já myslel, že tohle je terapie, ne výslech.

Je má práce zjistit, zda pro veřejnost představujete hrozbu. A ta pohádka o depresích? Ta byla velice přesvědčivá. Keith byl šest týdnů v kómatu po tom, co mu udělali! Chtěl jsem, aby za to zaplatili, vyrovnat dluh, než... Než co? Myslím tím, že jsem ublížil lidem, kteří ublížili někomu jinému. Co se karmy týče, misky vah jsou vyvážené. Skoro jste ty muže zabil, pane Lincolne.

- Zákony tu nejsou bezdůvodně. - Proč dodržovat pravidla, když je celý systém zkažený? Je to přeci tak. Jsme hlavní oběti policejní brutality, protože lidé jsou z nás posraní strachy. Zákonodárci si myslí, že jsme z podstaty nebezpeční, takže nás žádné zákony nechrání před diskriminací, v práci nebo doma. Tento systém zabíjí mé lidi! Takže mi neříkejte, ať dodržuju pravidla. Na to kurva nemáte právo.

A proto... nebudu mluvit s nějakou lidskou čubkou. Jako jste vy. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak třetí díl hodnotím jako lepší než druhý.

50

Odpovědět

trailer byl docela dobry, celkem jsem se na to tesil, ale to je tak hrozne nudne. Nevim, jestli je to tim, ze uz treti dil je o rozhovorech a pak se to rozjede, ale zatim fakt hruza.

25

Odpovědět

Je pochopitelné, že konverzační psychologický námět může být pro některé děti nebo jinak nenáročné obecenstvo moc sofistikované. Proto doporučuji ušetřit času, pustit si místo toho nějakou marvelovku, a toto nechat těm, kteří se dementně nepodivují třeba už u 1.ep nad tím, že nikdo neumřel.

55

Odpovědět

+Kafka Tamuratáto webová konina s úbohým scenárom a prehrávajúcimi hercami je podľa teba pre náročné obecenstvo? :D Nuž, náročný divák, tak si to uži :D

00

Odpovědět

to je ale zaujímavé.. neger sa stále vyhovára na systém a policajtov... nezávisle na tom či je neger, alebo vlkodlak :D

146

Odpovědět

game is broken.

00

Odpovědět

Typickej n**r.

1110

Odpovědět

Odkdy je typický afroameričan bisexuální lykantrop?

213

Odpovědět

+vimjmenoBisexuální?
A Vám připadá, že ta postava má znázorňovat "typického afroameričana"? Podle mě má znázorňovat konkrétní postavu v příběhu.

10