Internet je vyroben z koček

Thumbnail play icon
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:869
Počet zobrazení:7 527

Šílených videí není nikdy dost, a proto se dnes dozvíte pravdu o samotném Internetu. Internet totiž není krabička s červeným světýlkem uložená v bezpečí Big Benu, nýbrž spousta koček! Upozorňuji, že ta písnička je velice chytlavá.

Přepis titulků

ROZVOJ A ŠÍŘENÍ INTERNETU V LETECH 2001 - SOUČASNOST HISTORIE, PŘIPOJENÍ, KOMPATIBILITA, WWW Někteří lidé si myslí, že Internet je řada trubek. Někteří zase, že se skládá z drátů, laserů a klobouků. Někteří si myslí, že drží pohromadě pomocí spousty lepidla. Ale všichni se pletou, protože Internet... je vyroben z koček! Internet je vyroben z koček.

Koček, koček, koček, koček, koček! Internet je vyroben z koček. Internet se narodil v Japonsku roku 2001. Nebylo tam moc koček, takže rychlost připojení nebyla moc vysoká. Aby se kočky mohly posílat po síti, musely být malé. A tak stlačili koťátka za použití starého umění Bonsai. Ačkoliv bylo každým dnem online stále více koťátek, připojení a rychlost stále nebyly dobré.

Protože počet koťátek nerostl, jak bychom doufali. Neboť bůh zabije koťátko pokaždé, když vás vidí masturbovat. Protože Internet je vyroben z koček! Internet je vyroben z koček. Koček, koček, koček, koček, koček! Internet je vyroben z koček.

Revoluce přišla, když LOLkočky využily lidskou rasu k vytvoření spousty koček s dementními nápisy. Zatímco úmrtnost rukou mstivého Boha zůstala více méně stejná, populace internetových koťátek brzy zaznamenala exponenciální nárůst. Chvíli to vypadalo, že je všechno v pořádku. S více kočkami v síti rostlo vše rychlostí blesku. Ale s množením se začaly popírat zákony fyziky, protože počet koček se začal blížit nekonečnu.

Protože Internet je vyroben z koček! Internet je vyroben z koček. Koček, koček, koček, koček, koček! Internet je vyroben z koček. Kočičí internetový projekt: "Koťátka inspirovaná koťátky" zavinil zhroucení koček do singularity. Což zapříčinilo zrod kočičího boha, mocnějšího, než si kdo dokázal představit.

Jmenoval se Maru a byl posedlý krabicemi. Přestože vypadal jako tlustý kočičí kretén, který má rád krabice, Maru ve skutečnosti uměl manipulovat časem a prostorem. Vyvolal Temného z nejhlubší minulosti. Toho, který bude zachráncem rasy internetových koček. Protože Internet je vyroben z koček! Internet je vyroben z koček.

Koček, koček, koček, koček, koček! Internet je vyroben... Internet je vyroben z koček. Koček, koček, koček, koček, koček! Internet je vyroben z koček. A to je fakt. Překlad: Zoidy www.videacesky.cz

Komentáře (67)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je ten správný druh magořiny, který mám rád :D

181

Odpovědět

To je šílenýýý :-O

180

Odpovědět

Svatá pravda!

190

Odpovědět

je fakt chytlava :D ted si ji poustim asi po dvacaty :D

182

Odpovědět

hrozna hudba

1829

Odpovědět

Věřim že když Zoidy tohle překládal tam mu z toho hráblo =D=D

183

Odpovědět

Čtu tu komentáře ve stylu, že je to s****a, že nic horšího neviděli atd.. Je mi těch lídí, co to sem píšou celkem líto ;) .. Když sem viděl tohle video tak sem umíral smíchy, a to jako že opravdu :P .. Takže velké + pro Autora ;))

185

Odpovědět

Nejhorší video co jsem kdy v životě viděl..autor mi dluží 3 minuty života..

184

Odpovědět

Sračka

183

Odpovědět

Hooodně moc ubohý....

183

Odpovědět

Tak takhle dobře už jsem se hodně dlouho nezasmál :D :D

180

Odpovědět

Podle "made" zde znamená "je tvořen" a ne "je vyroben". :) Ale jinak dobré video!

181

Odpovědět

Má to takový Pythonovský nádech, výborné :)

191

Odpovědět

Ano ,byla to chyba. Neměl jsem si to pouštět. Už to vím, poučil jsem se. Může mi teď (prosím) ten refrén někdo vyndat z hlavy? :-)

180

Odpovědět

Jo, je to docela chytlavý a hlavně to vtipně reaguje na to, jak to na netu vypadá. Opravdu, jaké jiné zvíře je v avatarech či parodujících obrázcích zastoupeno víc, než tyhle chlupatý koule? :)

180

Další