Jack Bauer vyslýchá Santu

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:419
Počet zobrazení:5 151

Vzhledem k tomu, že jsme mohli minulý týden sledovat poslední epizodu seriálu 24 (chystá se ještě film), mám tady pro vás menší připomenutí toho, že Jack Bauer je větší tvrďák než Chuck Norris a troufne si dokonce i na samotného Santa Clause.

 

Přepis titulků

Právě ho vyslýchají. Mohu ti zajistit dohodu podepsanou prezidentem Spojených států, která ti dává imunitu za všechny zločiny z minulosti i současnosti. Co děláš v této zemi? Doručuji balíčky. Jak dlouho jsi plánoval tuto operaci? Jak dlouho? Zabralo to celý rok. Tolik plánováni kvůli jednomu dni.

Je to má práce, prostě to, co dělám. Podívej, vím, jak to musí vypadat. Vousy, balíčky, létání bez pasu, ale já jsem Santa. Jo? Dokaž to. Červený oblek, rolničky, sobi na vaší střeše. Dej mi ta jména.

Dasher, Dancer, Prancer, Vixen. Přestaň plýtvat mým časem, dej mi jméno! Ale vždyť to jsou opravdová jména! Už si s tebou nehodlám povídat, rozumíš mi? Nejprve ti vyříznu pravé oko, pak ti vyříznu i to levé. A pak tě začnu řezat a budu v tom pokračovat, dokud nedostanu informaci, kterou potřebuji, rozumíš? Zamysli se nad tím, co děláš, Jacku.

Tento rok nedostaneš žádný dárek. To ti nevěřím! Nevíš o mně vůbec nic. Teď už jsi na mém seznamu zlobivců, Jacku. Na seznamu zlobivců. Ty bastarde. Jo a Jacku? Veselé Vánoce.

Překlad: Zoidy Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ktora cast to prosim bola,graduje to az mam zimomriavky ze fakt existuje:D

00

Odpovědět

Ten střih je hrozně blbě. V jednu chvíli je ten Jack spocenej a v tričku /střih/ a je učesanej a v bundě /střih/ a je zase spocenej v autě... 4/10

186

Odpovědět

Taky dávám 8*, pěkný stříh :)

182

Odpovědět

Dobrý videjko ... 8 stars ...

182

Odpovědět

santa je teda největší master

182

Odpovědět

Omg měje ho líto aby tě vyjebal santa :ˇ(

182

Odpovědět

Teď už jsi na mém seznamu zlobivců, Jacku. :-D

180

Odpovědět

Video opět funkční.

180

Odpovědět

Video not found

180

Odpovědět

nekupuj piko od santu

181

Odpovědět

já nevím jak vy...ale mě nepřijde že by Chuck natočil něco megasuper co by stálo za to přeložit...a to nemluvím o tom že ve filmech ani moc nemluví -_-

182

Odpovědět

Protože ten co naposledy překládal Chucka se ještě nevrátil z oběžný dráhy Marsu :D.... Jinak tohle videiko je hodně dobře udělaný

180

Odpovědět

Lebo Chuck sa nedá preložiť ...

180

Odpovědět

to je drsne, inak sa chcem opytat, preco tu nemate nic s Chuckom???

180

Odpovědět

Myslím, že teď po poslední řadě už nikdo nepochybuje, že Jack je větší frajer než Chuck :-D.

180

Další