Jak chlapovi připravit ten nejlepší sendvič

Thumbnail play icon
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 002
Počet zobrazení:9 489
Vlogerka Laina (můžete ji znát z nejrůznějších meme jako Overly Attached Girlfriend) působí na YouTube od poloviny roku 2012. Já ji sleduji téměř rok a její smysl pro humor považuji za natolik zajímavý, že jsem se rozhodl Lainu přivést na tento web. První video je poměrně nové, Laina v něm předvádí, jak pro muže připravit perfektní sendvič. Může to znít jednoduše, ale dokonalosti lze docílit jen specifickým postupem. Poznámka: Ve videu zmíněná Pula Deen je americká kulinářská hvězda, která v průběhu posledních let účinkovala hned v několika kulinářských show. V roce 2013 však kvůli soudním sporům o práci přišla.

Přepis titulků

DOKONALÝ SENDVIČ PRO DOKONALÉHO MUŽE Přehnaně vlezlá přítulka Z nějakého důvodu mají muži rádi, když jim ženy připraví sendvič. Je to jedna z nejrychlejších cest k srdci muže a nejlepší způsob, jak se ujistit, že s tebou zůstane... navždy. Tak začneme! Začneme jednoduše s plátkem sýra, ten můžeme sehnat v obyčejných potravinách.

Další ingrediencí je máslo. S máslem nikdy nemůžeš nic zkazit, jen se zeptej Pauly Deen. Nedokáže si udržet práci, ale chlapa má pořád. Jako další přidáme hořčici. Zábavná možnost, jak v sendviči zanechat stopu, například srdíčko nebo svůj obličej. Nebude vědět, že to tam je...

ale ty ano. Burákové máslo je důležitá přísada, přilepí se mu na patro a on pak jen těžko vysloví věci jako: "Zlato, chci se s tebou rozejít." Tak fajn. Střih! Dejme si pauzu, krátkou pauzičkuuuu. V pohodě? Pokud se budeš řídit tímto jednoduchým postupem a připravíš úplně stejný sendvič, nemůže se stát, že tě tvůj kluk někdy opustí.

A když to zkusí... určitě vymyslíš nějaký způsob, jak si ho udržet. NOVÉ VIDEO KAŽDÝ ČTVRTEK! Tip navíc! Když tě bude chlap při přípravě sendviče sledovat, zjistila jsem, že se jim z nějakého důvodu líbí, když se žena postříká šlehačkou. Chlapi jsou fakt divný. Takže když bude u tebe, udělej z toho součást show.

Nic z toho nevylezlo, co?

Komentáře (55)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

to musi byt hodně nechutne :D

10

Odpovědět

Já že uvidím nějaký "recept" na fakt super sendvič, protože si sám 4x týdně dělám a zkouším různé postupy, když už se jednoho přejím, tak že se inspiruju... a nakonec dostanu tuhle toastovou patlanicu. Ach... já teda říkám sendviči narvané bagetě vším možným (samozřejmě krom uzenin a sýru nesmí chybet hromada zeleniny) a ne TOASTům. No nevím, možná to tak mám jenom já. Ale jestli teda je tohle realné a opravdu to tam někdo jí, tak si takový "sendvič" musím někdy zkusit, protože si ty kombinace za boha neumím představit a má pesimistická zvědavost je sviňa.

25

Odpovědět

COMIC SAAAAAAAANNNS !!!!!!!

220

Odpovědět

the most disgusting and loved font at the same time ever...

20

Odpovědět

Zajímalo by mě, zda umí i více než jen polohu overly attached gf...protože co jsem viděl videa s ní, tak jen těží z meme, které kolem ní vzniklo...

82

Odpovědět

co to je za krá**? aha sorry -americká kulinářská hvězda :D :D se učila od Babici ?:D

441

Odpovědět

Další, co nezná a nechápe souvislost s meme. Kdo zná overly-attached girlfriend, dokáže ocenit i toto video a pochopí , proč se tak tváří, proč takhle dělá sendvič...atp.

382

Odpovědět

Laina není žádná americká kulinářská hvězda, to platí o Lainou zmíněné Paule Deen. Myslím, že z videa je evidentní, že to nemyslí vážně.

270

Odpovědět

+WalomeYou never know these days... :-D

50

Odpovědět

dobrej cvok.. a zajimalo by me, cim to posypala "mimo zaber", ale prvni co me napadlo je carodejnictvi a recept jak si privazat chlapa (chlupy z rozkroku v caji/jidle..).. :D

24

Odpovědět

Čekal jsem trochu jinej sendvič...

142

Odpovědět

overly attached girlfriend ^^

53

Odpovědět

Prvních pár týdnů byla opravdu vtipná...ale po takové době je už spíš trapná.

109

Odpovědět

vacsiu trapakovinu som tu uz pekne dlho nevidel...

1917

Odpovědět

Ten posledný záber s tým nožom stál za to :D

315

Odpovědět

Já ji prostě zbožňuji :-D Víc videí s ní :-)

2417

Odpovědět

Připadá mi, že má potenciál a mohla by se časem zlepšit.

1110

Odpovědět

Domnívám se, že překladatel nevybral nejleší video. Tedy alespoň mě se moc nelíbilo, ale na Lainu sem narazil už před půl rokem a mysllím, že pokud se podíváte na toto video z její starší tvroby, budete chtít překlad dalších videí. http://www.youtube.com/watch?v=_oVb25gYKyY
P.S. Tímto bych zároveň požádal o překlad tohoto videa :)

46

Odpovědět

raději bych sem dal její valentýnskou básničku. ta je fakt skvělá a na zejtra by to bylo hezky tématické.

33

Odpovědět

Relationship Advice samozřejmě bude :) Podle mě je to jedno z jejích nejlepších videí. Ale na první video mi to přišlo příliš dlouhé, mám za to, že seznámit se s novým formátem je lepší formou kratšího videa.

Bartlett: Včera Laila vypustila do světa hned tři tématicky/valentýnsky laděná videa. Podle mě jsou všechna super, až skoro nevím co vybrat :D ta básnička je fajn, ale zase je tam ten nůž a nechci, aby to vypadalo, že Laina furt jen máchá nožem... i když...

92

Odpovědět

She is crazy.

402

Další