Jak mluví běloch s černochem

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:942
Počet zobrazení:17 481

Až se jednou vydáte do Ameriky a ocitnete se v drsné čtvrti ovládané gangy, vzpomeňte na tohle video. Možná vám zachrání život.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz - Zdar, kámo. - Čau, chlape, jak to de? V poho. Máš mý prachy? Sorry, musel sem si koupit nový boty. Dám ti je příští tejden, může bejt? Ani nápad! Kde sou mý prachy? Chci svý prachy a hned! - Takhle se mnou nemluv... - Negře. Nevim vo co ti de, chlape, ale já chci svý prachy. Vobrať kapsy a naval love!

- Myslel sem, že sme v poho, tak co ti hrabe? - Negře. Jak chceš, kámo. Jestli mi ty prachy nedáš, tak to do tebe našiju. Kde sou? - Takže teď mi vyhrožuješ? - Negře?! No tak... Hele, kámo... - Poslyš... - Negře. - Dostaneš je za týden...

- Negře. - Tak se přestaň chovat jako zasranej... - Negr! Negře!!! - Dík, chlape, jseš můj... - Nigga.

Komentáře (56)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jednou docílí toho, že rasismus bude opět morální poviností každého bělocha! Je to hon na nepravé! Kolonisti a otrokáři se musejí zpovídat! Ne léty utlačovaný národ bolševikem! Sport je už absolutně mimo mísu! I když, kdo je bez viny, ať hodí šutrem! Co 12.-13. století? Naši panovníci zavírali oči před trhy s otroky, páč to slušně vydělávalo na jejich vládnutí! Ale nebylo to všem příjemné, takové leHce pokrytecké! Jakákoliv globalizace problému je průser jako takový! A zároveň zbavení se vlastní odpovědnosti, že Španělé, Angličané, Němci, Američané a jiní?!

11

Odpovědět

1:13 / 1:14 všimněte si toho černocha, kterej skoro nejde vidět - ani to s tím n****m nehnulo ten vtip

205

Odpovědět

Když tu řešíte statistiku. Jedna zvlaštnost. Washington DC je co do registrovaných voliču černošské město, ačkoli v něm "žije" o mnoho víc bílých vládních úředníků. Ti ale mají své voličské registrace mimo. Je to paradox hlavního města Usa. :-)

30

Odpovědět

Jediný co dělal bylo,že řikal n***e.A uspěl

Životní poučka right there

261

Odpovědět

Protože od něj to není rasismus

10

Odpovědět

Já teda nevím ale asi bych spíš mu vrátil ty love co dal tomu n*****i aby se mohl vymluvit :D

53

Odpovědět

Dneska to je jen za 3/10. Asi jsem vstal špatnou nohou ale vůbec mi to nepřišlo vtipné.

1018

Odpovědět

Dost dobrý, prostě politická korektnost na nejvyšší úrovni, ten druhej nemohl říct ani prd. :D

932

Odpovědět

Autority sa takto snažia tlmiť vysokú rasovú nenávisť, ktorá vládne v USA.
Ľudia sa tam vzájomne neznášajú z veľmi podobných dôvodov ako u nás.
Istá vládna organizácia izolovala istú etnickú skupinu
a ľudia sa s dogmou vyrovnávajú dodnes.
Samozrejme, že skupina, ktorá je izolovaná od spoločnosti si začne vytvárať vlastnú s vlastnými pravidlami a kultúrou.
Na jej kvalite a civilizovanosti záleží najmä z toho, v akom prostredí žijú.

715

Odpovědět

Jablká upečieme tak, že ich umyjeme, poukladáme na pekáč a vložíme do sporáka a rúru/trúbu zapneme na 200 stupňov. Jablká nechávame tak ako sú, len ich umyť a poukladať na pekáč. Pečieme asi 10-15 minút, pre istotu kontrolujeme. Keď sú správne upečené, poznáme to tak, že dostanú vysoký lesk (akoby boli navoskované). Nenechávame dlhšie, lebo by mohli "vybuchnúť". Jablká vyberieme zo sporáka, ošúpeme vrch a lyžičkou/lyžicou jeme vnútro. Pozor! Šupku ani dužinu nejesť.

454

Odpovědět

+hpsDíky za recept.

260

Odpovědět

Pro mě je vtipné to, že největší firmy v Sillicon Valley zaměstnávající nejchytřejší a nejvzdělanější lidi mají kolem 1-2% N a 2% hispánců zbytek jsou běloši a asiaté. Trochu na zamyšlení pro Kocába, Merklovou, Šabatovou a další, když si přes 90% populace uvědomuje pravdu.

4233

Odpovědět

Samozřejmě nám všem tu statistiku zaměstnanců v Sillicon Valley ukážeš, viď.

2320

Odpovědět

+dejfVyhledat si to můžeš sám pokud jsi nikdy neslyšel o googlu.... třeba http://www.census.gov/prod/2013pubs/acs-24.pdf nebo si najdi statistiky goooglu, faceboooku, oraclu atd..... celkem pravidelně je zveřejňují, pak zjistíš že jich je mnohem méně než kolik je jejich podíl v obyvatelstvu... a teď otázka na kterou mi jistě odpovíš, proč nemají asiaté getha, když černí a hispánci ano?

283

Odpovědět


Odpovědět

+dejfZe stejných statistik vyplývá že žen je v G zaměstnáno jen 30% zatímco tvoří cca 50% populace USA. Znamená to že ženy jsou v průměru méně inteligentní a nadané, když podobná statistika dle tebe dokládá neschopnost Afroameričanů a Latinos ? :D

1619

Odpovědět

+dejfA třeba jsou ženy méně inteligentní a nadané. Kdy už vy v******? multikulti levičácké smažky pochopíte, že lidé se nerodí sobě rovni. Tak jako chlapi nikdy nebudou rodit děti, tak se i nikdy ženské nenaučí podélnému parkování. Běloši mají v průměru mnohem větší inteligenční kvocient, n***i zase mají v průměru větší přirození. To je prostě fakt, argument, statistika. Každý jsme jiný, díky bohu za to, a v tom je ta pointa.

4329

Odpovědět

+dejfPepku, neznáš ty náhodou Code Geass? Protože věta "lidé se nerodí sobě rovni" je přesně to co říkal a prosazoval Charles zi Britannia :)
https://youtu.be/3HqV03Jouzk?t=14s

(rovnou dodám, že Code Geass je unikání i v tom, že žádné tři řešení hlavních aktérů není vyložené špatné ani vyložené dobré)

42

Odpovědět

+dejfA jak víš, že to císař nemá ode mě? :D jinak díky za tip, přidávám si to do čeklistu.

00

Odpovědět

+dejfFlagellum dei teď si děláš snad srandu nebo je ti devět.... opravdu co jsi napsal myslíš vážně?

32

Odpovědět

+dejfJežiši, to je tady hnusných nadávek. Takže pro ty, co nenádavají budu psát. Nadávky si nechte prosím na novinky nebo idnes.
Mě by zajímala jedna věc. Když se třeba koukneš na ženy a to, jak od roku 1970 do roku 2011 stoupaly jejich počty v daných oborech, jak je to možné. To jsou teď více inteligentní než byli dříve? To asi ne, že? Ale má to jinou příčinu. Není to, že Černši nejsou rakotoví inženýři taky způsobené nečím jiným? Vyůstame v určitých prostředích a ty mají na nás vliv. Můj bratranec vyrůstal v odlehlé vesnice, kam chodil na základní školu. I když nakonec vystudoval na výšce a teď dělá ve výskumu, stálo ho to hodně úsilí. Určitě mnohem více, než by ho to stálo, kdyby chodil do města. Dodneška říká, že cítí handikep v tom, že vůbec nerozumí matice, kterou musí používat každý den. Na základce se nedozvěděl, co jsou zlomky, co je proměná atd. a to se později nabaluje. Je to dost o prostředí.

To mi jinak připomíná, že to mám i dost podložené. Viz.
https://www.ted.com/talks/carol_dweck_the_power_of_believing_that_you_can_improve?language=en

Tam se dozvíte, jak třeba z třídy plné "hloupých" černochů udělala nejlepší třídu ve městě a když tam přišla, tak to neuměli ani psát.
Je to o systému a výuce, inteligence bělochů a černochů je velice srovnatelná.

244

Odpovědět

Ještě než ho tady začnete mínuskovat za politicky nekorektní názor, tak věřím, že jste se podívali na data, která tyto firmy pravidelně zveřejňují. Abyste je nemuseli prolézat po jedné, tak na The Verge udělali takové hezký grafy pro více společností: http://www.theverge.com/2015/8/20/9179853/tech-diversity-scorecard-apple-google-microsoft-facebook-intel-twitter-amazon

213

Odpovědět

+FoxtrotAno a přesně tyto data dokazují, že jeho příspěvek je blábol. Stačí s těmi grafy umět pracovat.
Podle statistik z roku 2010 žilo v USA 64% bílých, 16% hispánců, 12% černých a 4% asiatů.
Podle statistik technických pracovníků v těch společnostech je bílých 60%, hispánců 8%, černých 7% a asiatů 23%.
Takže kde jsou ty jeho 2% černých a hispánců.
Vlastně všechny rasy v těchto firmách mají menší podíl než jaký mají ve společnosti v USA. Samozřejmě až na asiaty. Ty všechny převálcujou. :D

1010

Odpovědět

+FoxtrotJe možné, že pracoval jen s daty od Googlu, kde by to víceméně odpovídalo. I když hispánci tam mají i tak o 2 % víc než říká on.

No, pořád je v těch firmách přibližně 2x méně černochů a hispánců než by mělo být podle jejich podílu v USA. I když to tedy nejsou ta jeho drastická 2 %, tak pořád je tam vidět, že jich v těch firmách pracuje poměrově méně.

121

Odpovědět

+FoxtrotPromiňte, nevím jestli to je slet středních škol tady, ale tady někdo nechápe moc dobře procenta. Pokuď je 64% bílých, 16% hispánců, 12% černých a 4% asiatů, tak i "ideální" složení pracovníků v technickém odvětví by mělo být stejné. Složení je 60%, hispánců 8%, černých 7% a asiatů 23%.
To znamená, že z bílých se do technického odvětví dostane 60/64, tedy necelých 100% očekavaných uchazečů. Hispánců stejným postupem polovina. Černochů 56% a asiatů 575%. Takže ano, jediné co to značí je, že asiaté vykazují velkou odchylku. Černoši a hispánci jsou nad 50%, což není tak hrozné, když vezmeme v úvahu prostředí, ve kterém vyrůstají...

51

Odpovědět

Zbytečný řešit tyhle statistiky když podle nich za 10-20 let bude v USA už míň jak 50% bělochů, v jižních státech to bude míň jak 30% ... Takže ono se vám to hezky obrátí na druhou stranu.

11

Odpovědět

+1 za politickou korektnost
+10 za geniální využití oneshot hlášky

1222

Odpovědět

Já se nedivím, že jsou v Americe tak politicky korektní(možná přehnaně) v rasový věcech je to reakce na to jak to tam vypadalo třeba jen před 70 lety.

74

Odpovědět

Scénka je vtipná i povedená, bych řekl. Problém, který s tím mám je právě podprahový rasismus, který vládne napříč USA. Nečernoši nemůžou používat slovo n**r, protože je to "hanlivé". Stejně tak jak negayové nemůžou používat slovo "b***a" - "fag" / "fagot (v USA). A je to dokonce i trestné. Ano, ty jako heterosexuální běloch by si mohl jít i za mříže (v některých státech), pokud by si homosexuálního černocha nazval: "You fagot n***a." Samozřejmě, nebylo by to od tebe hezké, ale třeba by tě z**d napadl a ty by se´s potřeboval nějak agresivně nabudit a vynadat mu.
Skoro podobná situace jako u nás, když někdo Romům říká c****e.

závěrem bych chtěl vyjádřit svoji rasovou nenávist vůči novým Emotikonům.

3812

Odpovědět

ještě, jestli můžu, přiložím toto video s Chris Rockem a i to by stálo za překlad.
"KDY MŮŽOU BĚLOŠI ŘÍCT SLOVO NEGR"

https://www.youtube.com/watch?v=_Tc9xWX3wLE

60

Odpovědět

a poslední od Chrise.
"ČERNOŠI vs NEGŘI"

https://www.youtube.com/watch?v=51vFbsZkhXU

00

Odpovědět

C***n si můžeš říkat jak chceš... dokonce je to ve slovníku spisovné češtiny, narozdíl od slova rom, které v spisovné češtině neexistuje.
http://ssjc.ujc.cas.cz/search.php?hledej=Hledat&heslo=cik%C3%A1n&sti=EMPTY&where=hesla&hsubstr=no

61

Odpovědět

Koukám že nový vedení netáhne d******e jenom úroveň videí, ale i zmršení webu a testování nesmyslů - místo skutečné revoluce. N****t

418

Odpovědět

Dneska se tomu ještě zasmějeme. Za pár let to může být realita. A to nejen u černochů. Také máme svojí, zatím menšinu, kde se navzájem oslovují trochu jinak, než si může dovolit většina. Pokud je tak osloví někdo z většiny, tak je to rasismus. Jinak video pobavilo :)

59

Odpovědět

Tohohle jsem si už všiml dřív. Běloch černochovi nemůže říct n***a, jinak dostane nakládačku, ale stačí zapnout GTA V a hned je vidět, že mezi černochy (alespoň v takových těch v gangu) je to docela normální oslovení. Asi bych to přirovnal jako když mi si mezi sebou říkáme "vole" :)

893

Odpovědět

nebo když si c****i mezi sebou říkaj more

551

Odpovědět

Ještě než mě za to někdo seřve. Jo, má tam být "my". Přísahám že jde o překlep :D

242

Odpovědět

+Foxtrotděcko

332

Odpovědět

thx captain obvious

26

Odpovědět

Viděl jsem perfektní kolážový vtípek, ve kterém v nadsázce bičoval černoch tři bílé Američany na bavlněné plantáži. V diskuzi se vyrojilo spousta "utlačovaných bělochů", kteří si začali okamžitě stěžovat, že pokud by to bylo naopak, bylo by to označeno za rasismus a že si chudáci běloši nic podobného dovolit nemůžou!!! Někdo na něj skvěle zareagoval, že pokud by to bylo opačně, byla by to historie, ne vtip... A úplně stejně je to s oslovováním n**r, u které se tak děsně podivuješ ty.

23

Odpovědět

Vtip zalozeny na jednom slove, pro mistni nejspis sprostem . Stim se da uspet mozna tak na zakladni skole.

1062

Odpovědět

Ne, to jsi bohužel nepochopil. Není to o jednom sprostém slově. Je to o docela komplexní a složité sociální situaci.

774
Další