Jak opravdu vypadámThe Late Late Show with James Corden

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 30
63 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:428
Počet zobrazení:6 300

Moderování show jako je The Late Late Show může být opravdu zábava. Ale vidět svou tvář v televizi téměř každý den už nemusí být tak příjemné. James Corden v tomto videu vysvětluje, jaký je rozdíl v tom, jak se vidí on sám a jak to vypadá ve skutečnosti.

Přepis titulků

Chtěl bych vám teď všem poděkovat, že sledujete moji show a podporujete nás. Mám opravdu štěstí, že to můžu dělat. Mám pocit, že mám nejlepší práci na světě. Opravdu si to užívám. Ale je tu jedna stinná stránka, kterou jsem nečekal. Protože jsem teď každý den v televizi, jsem si neustále vědom toho, jak ve skutečnosti vypadám. Což je škoda, protože já se takhle nevidím. Takhle já prostě nevypadám. Já se vidím takhle. Že jo?

Ale pak se uvidím v show... a rozdíl mezi tím, jak si myslím, že vypadám a jak opravdu vypadám, je docela jasný. A s tím se můžeme všichni ztotožnit, když se vidíme na fotkách nebo na videu a vypadám úplně jinak než jsme si představovali. Například, takhle si myslím, že vypadám při šťastné hodině. Myslím, že vypadám uvolněně, rozvážně, protřepaný, nemíchaný. A takhle vypadám ve skutečnosti. Docela se snaží, ale takhle vypadám, když tančím střízlivý.

No nic, jdem dál. Protože jsem z Anglie, kopanou, jak tady říkáte, zbytek světa tomu říká fotbal, mám prostě v krvi. Dlouho jsem ji hrál, ve škole a tak, a takhle si myslím, že při ní vypadám. Myslím si, že vypadám takhle. A takhle při kopané opravdu vypadám. V těláku mi neříkali "poslední volba Corden" jen tak pro nic za nic. A teď si asi říkáte - Jamesi, a jak vypadáš, když se jen tak poflakuješ u auta? To si myslíte, že?

Všichni. No, takhle si myslím, že vypadám... Jen já a moje žena, v sobotu ráno, když se poflakujeme u auta. A takhle to skutečně vypadá, když se poflakuju u auta a vypadám dobře. To vypadá jako já při šťastné hodině. A nakonec, jsem velmi šťastný muž a mám dvě děti a takhle si myslím, že to vypadá, když je ukládám... Však to znáte, když se do toho pustím, jako zodpovědný rodič, takhle si myslím, že to vypadá. A takhle to skutečně vypadá, když své děti uspávám.

Abych byl upřímný, takhle bude líp spát. Opravdu. Překlad: sethe www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

naprosto boží – dokonale vybrané protiklady :-)

33

Odpovědět

on má veľa dobrých videí aj rozhovorov, ale toto je ozaj slabé

170

Odpovědět

Preložiť soccer ako kopaná ma pobavilo. Zvlášť v nasledujúcej vete kde hovorí, že zvyšok sveta to volá futbal :D

830

Odpovědět

Co sis to šlehnul, žes to nepochopil? :D

300

Odpovědět

+MikeSlováci nemaj výraz kopaná (aspoň podle slovníku na Seznam.cz)

110

Odpovědět

Prakticky ukázal jen pár náhodných videí a přidal k tomu zbytečný komentář...

456

Odpovědět

ano, "jen pár náhodných videí", ale vtipných a správně spárovaných
pochlub se nám se svou tvorbou GoldenLlamo

14

Odpovědět

"Last pick Corden" - poslední prasátko Corden...to jako fakt? :D
Řekl bych, že tím spíš myslí, že byl vždycky vybrán pri rozdělování týmů jako poslední.

830

Odpovědět

Díky, opraveno.

10

Odpovědět

Abyste nedissovali překladatele za chybu, tak jsem taky nejprve slyšel "Last pig Corden" a vzhledem k tomu, že James není žádný hubeňour, by to bylo aji docela logický :D

10

Odpovědět

aH, EH, HM... TAKOVÉ DOCELA FAJN, NO. dokonce se mi to ani nechtělo, celé smazat a napsat znova, když jsem si všiml, že jsem měl zapnutý capslock... tak asi takhle nějak na mě působilo to video. :)

47

Odpovědět

Tak překlad neznamená slovo od slova, bylo to myšleno z té říkanky, kdy poslední prasátko nedostalo nic..

11

Odpovědět

+Honzavedle :D

40

Odpovědět

Škoda, že jste tu nedali nějaký rozhovor, jelikož rozhovory jsou vedené jak u Grahama Nortna, ale je fakt že jako náhrada za Craiga je to trochu slabší. :) Jinak náhrada za Lettermana je opravdu super a dovolím si říct že je na stejné možná lepší úrovni jak Conan. Viz: https://www.youtube.com/watch?v=4jP5AAA1XgQ nebo https://www.youtube.com/watch?v=F5zjVUZA7rY :)

79

Odpovědět

Hahaha, ten fotr je otec roku na dlouho :D :D

200