Jak poznat, že s vámi někdo flirtujeStudio C

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 16
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:265
Počet zobrazení:14 801

V dnešním skeči z dílny Studia C se dozvíte, jak se liší mužský a ženský pohled na flirtování. Umíte číst signály? Poznáte, co si váš protějšek myslí? Pokud ne, pusťte si toto video a budete mít jasno.

Přepis titulků

Čau, Mal, chci se tě na něco zeptat. Mezi tebou a mnou to nijak nejiskří, viď? Ne! Ne... Ne. Ne. Fuj. Ne. Skvělý! Mám totiž takový partnerský problém. - Co se stalo? - Rozešli jsme se s Natalií. Neumím číst signály.

Nejspíš ani nevěděla, že spolu chodíme. A co teda udělala? - Šli jsme na rande. - Jasně. Odvezl jsem ji domů, doprovodil ji až ke dveřím, podíval jsem se na její rty, všiml jsem si signálu, tak jsem se naklonil, ale ona vykřikla, dala mi facku a flákla dveřma. Dobře. Holku musíš před takovým výpadem aspoň trochu varovat.

Ale ona mi dávala signál. Jakej signál? Když chtějí holky políbit, podvědomě to naznačí rty. Takhle. Neumím to napodobit, ale je to tak! Možná bych ti měla dát pár tipů. Tak jo. Super. Existuje spousta druhů dotyků.

Od nesmělých až po agresivní. - Chápeš? - Jo. - Dotyk znamená náklonnost. - Zatím rozumím. Takže tě holky budou poplácávat, šťouchat, flirtovně se smát. To je můj smích. Nebo ze sebe budou dělat blbky. "Co to je? Mikrovlny, teplý, knoflíky. Poraď mi!" To je až překvapivě sexistický.

Dotkla se tě vůbec? - Jo, strčila do mě. - Dobře. Jasně. Nějak takhle... nebo spíš takhle? Nepoznal jsem rozdíl. Tak se koukej rychle učit, protože jedno postrčení znamená: "Moc se mi líbíš! Klidně se se mnou bez ohlášení vykousni." A druhý znamená: "Připomínáš mi tátu a je to pěkně nechutný."

Jak se v tom mám sakra vyznat? Poraď si. Chlapi jsou taky nečitelný. Co znamená, když nám dáte ruku kolem ramen? Buďto: "Pojď blíž a přitul se." Nebo: "Pojď blíž a přitul se, ale jen protentokrát, protože je mi zima." A tohle ti nepřijde matoucí? Ne.

Musíme si vzájemně prozradit všechny triky. Ať si můžem přestat partnery photoshopovat a někoho si najdem. Tak jo. Jdem na to. Když ti holka položí ruku na rameno, chce, aby ses jí díval do očí, ale pokud ji dá po chvilce pryč, byl to omyl a měl bys vypadnout. Když se ti opře hlavou o rameno, nejspíš je nervózní a chce políbit, ale pokud ti na tom rameni usne, jseš jí ukradenej, protože holka, co má zájem, by nikdy neusnula.

Pokud je na holka milá, žadoní, abys ji pozval na rande... - Vždycky? - Ne. Některý holky jsou milý od přírody. Ty ne. Vstávej! Existují tři typy objetí. S rukama nahoře, dole a na šikmo.

Znamenají: chci se líbat, chci se mazlit a drž se ode mě dál! Buď o tebe nemá zájem, nebo je totálně šáhlá. Jasný? Klidně by tě zabila. Když už se objímáte, máme tu tři další varianty. Držení, hlazení a poplácání. Jasně. Pokud tě hladí, rozhodně se jí líbíš.

Držení může bejt pozitivní, ale třeba jen potřebuje utěšit. A poplácání je konečná! Říká ti tím: "Hodnej kluk. Budem vždycky jen kámoši. Jen kámoši!" A když tě holka pohladí po noze, je trochu do větru. Nikdy si žádnou nenajdu. Ale neboj. Jak to teda máte vy? Dobře.

Jasně. Když ti dám pusu, líbíš se mi. - A? - To je celý. S náma je to jednoduchý, Máme rádi maso, líbání a výbuchy. V tomhle pořadí. - Fakt? - Jo. Paráda. Teď už nebudem tápat! - Jo, díky. - Měj se. Ty ses mi díval na pusu?

To mě objímáš s rukama nahoře? Bláznivý hormony! - Promiň. - To bylo divný. - Jo. - Ale proč ne. - Dobře. Díky a nezapomeňte nás připínáčkem odebírat. - Do komentářů pište, kdy vás naposledy zmátl nějakej chlap. - Nebo holka. A taky se zkuste řídit našimi radami a dejte nám vědět, jak to šlo. - Právě jsme zachránili celý svět.

- Jo. - Mám hroznou chuť na steak. - Cože? Sakra.

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je to somnou moc zle, ked som si pri videu na ktorom by som sa mal zasmiat robil poznamky? :-/

80

Odpovědět

Tak to jsem v háji...

110

Odpovědět

Teraz neviem, či ma to video povzbudilo do budúcna, alebo naštvalo, že som v mnohých stretnutiach v minulosti zbytočne videl, čo v nich nebolo :D
PS: Som jediný, kto sa pokúsil si presne spomenúť, ktorá čo na stretnutí robila, ako sa pozerala...? :D

131

Odpovědět

Super, díky, konečně mám jasnou dopověď. ;) že se mnou nikdy nikdo neflirtoval...

340

Odpovědět

No jdu se objimat s holkama :D a otestovat

61

Odpovědět

Ta holka je strašně krásná :) Kluk je... no, sympaťák :-D

198

Odpovědět

To bylo překvapivě poučný :D

290

Odpovědět

Tak jsem se přiučila... co znamená ten holčičí body language :D

120

Odpovědět

Nejak mu nevěřím to rande. :D

631

Odpovědět

Nějak mu nevěřim jakejkoli problém s holkama...

1061