Jak přemýšlejí ženy vs jak přemýšlejí muži

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

46 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:446
Počet zobrazení:6 165

V krátkém skeči nám Timothy DeLaGhetto představí rozhovor mezi mužem a ženou, avšak s tím rozdílem, že zjistíme, co si během rozhovoru dvojice doopravdy myslí. Nejhůře z toho nakonec ale vyjde chudák muž, který jisté věci prostě nemůže ovlivnit.

Přepis titulků

Jak přemýšlejí ženy? Jak přemýšlejí muži? Wow, ta holka je fakt kus! Aw, ten týpek si mě prohlíží. Doufám, že na mě nebude nic zkoušet. Běží ke mně! Trošku si olíznu rty, abych byl víc sexy. To se právě oblízl na rtech?!

Sakra, křeč. Ok, trošku se protáhnu. Jak jinak, tyhle pracky vždy zaberou. Věděl jsem, že dětský olej navíc neuškodí. Jen se na ni podívejte, snaží se předstírat křeče. Tak jak jde běh? Ale ne, je to tady. Prostě se usmívej a buď milá.

Jo, jde to. Co ty? Božínku, usmála se na mě. Normálně mě chce vojeeet! Skvělý. Tim, rád tě poznávám. Dannie, těší mě. Paráda, dívá se mi přímo do očí. Nutí mě se do ní zamilovat.

Jsem v tom s tebou holka. To má jako spojený obočí?! Toho bych měla dát dohromady s mojí depilátorkou. Sakra, to začíná být trapný. Musím něco udělat, tak řekni něco člověče! Neprdla sis právě? Co?! Protože jsem z tebe úplně paf.

- Haha. Ty blázínku, nech toho! - Chystá se mě udeřit do hrudi! Bože! Rychle! Zatni to! Ou, něco tam skutečně má. Jojo, tak tahle mě chce určitě vojeeet! Ale jo, je roztomilý, i když trochu úchylný. Čas odsud vypadnout, než mě unese.

Ráda jsem tě poznala! Sakra, ona odchází! No tak člověče, udělej něco. Počkej! A jé, chystá se mě zabít. Hele seš fakt nádherná, tak jsem si říkal, jestli bys někdy nezašla třeba na zmrzku? Na zmrzku?

Mmm, to je vlastně docela milé. Možná není vůbec úchylný. Jen se něj podívejte, je tak bezbranný. Tak pojďme, usmívá se, přemýšlí o tom, ok, takže... sakra, co se děje? Něco je špatně?

Proč vypadá tak vztekle? Chystá se mi vlepit facku? Proč je sakra všechno teď tak zpomalené?! Úchyle! Co jsem udělal? Kurva. Doprdele s tím mým klackem! Překlad: Lexter www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Paani, ta holka je asbolutně nádherná. Dala bych lepší hodnocení už jen za ni.

42

Odpovědět

Na tomto type videí je jedna vec zaujímavá. Je jedno ako veľmi zlé má hodnotenie, ale 90% škaredšieho pohlavia si ho aj tak pustí.

176

Odpovědět

Harmless - neškodný (ne bezbranný)

52

Odpovědět

Hromada uhrovitých nerdov dobrému videu zase zhodila hodnotenie...

1526

Odpovědět

Tyhle "urážky" jsou naprosto k ničemu. :D Akorát se ztrapňuješ. Hodnotit vzhled někoho přes net jen proto že se mu nelíbí video co stojí za hovno. A to doslova. :D

256

Odpovědět

Nechápu.. Kterýmu klukovi by se jako hned postavil? :D Tahle doba mi přijde ujetá. Kdyby mi měl stát s každé nanynky co váží 40kg a běží kolem, tak asi nevyjdu z baráku. Dnešní kluci jsou fakt ujetý.. -_-

4219

Odpovědět

Ne každý muž a žena takhle přemýšlí a ne každý muž či žena takhle reaguje.
Je to vtipné, ne, že ne, ale přijde mi, že tu jsou zbytečné sexistické stereotypy.

262

Odpovědět

Skutočná konverzácia by prebiehala skôr asi takto:
Ona: I have a boyfriend.

1331

Odpovědět

- to ale není nemoc, ne? :)

2011

Odpovědět

+johny16gŠíří se vyrálně přes síť, kontaktem někdy i pohledem, nakažená je většina populace - Někteří jsou geneticky velmi odolní jiní mají silnou osobnost, většina se jednou chce nakazit a okolo 30(často i dříve) let se nakazí jen ze strachu a kvůly příznakům nějakým méně hodnotným a jen ze strachu, že by přece nenašli nic lepšího(včetně nezávyslosti či kvalitního životního cíle)..

02

Odpovědět

ale on byla fakt super pretty.

3913

Odpovědět

Fakt dalsi trans? a pritom takova hezka holka, ale u asiatu clovek nikdy nevi.

293

Odpovědět

+patejlOni si nejspíše říkají to samé o nás. :D

81

Odpovědět

+patejlprávě..."mně ti Evropané přijdou všichni stejní"

90

Odpovědět

+patejlJá zastávám takové pravidlo: "Pokud nepoznáš, že je to synek, dokud si nesundá kalhotky... tak je to už jedno." =D

141

Odpovědět

+patejlJak to mohou říkat o nás? Oni mají všichni černé vlasy, rovné vlasy a tmavé oči...

13