Jak přežít ve Fallout 4 - Charisma

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:96
Počet zobrazení:3 626

Charismatický hlavní hrdina videí S.P.E.C.I.A.L. představuje další způsob, který může hráčům pomoci přežít v Pustině. Fallout 4 se blíží skutečně mílovými kroky. Slovíčka:

  • wholesome - zdravý
  • unsavoury - nechutný, pochybný
  • renowned - proslulý, věhlasný
  • bartering - vyměňování

Přepis titulků

Co Tě činí S.P.E.C.I.Á.L.ním Část 4 - Charisma Následně po celkovém nukleárním vyhlazení může obnova našeho velkého národu připadnout právě na Tebe. Kvůli tomu jsme ve Vault-Tecu připravili tyto výukové materiály, abys lépe pochopil sedm určujících vlastností, které Tě dělají S.P.E.C.I.Á.L.ním A nyní CH CHARISMA Z čeho je tvořeno.

Na rozdíl od čisté a zdravé Ameriky, kterou si možná vybavuješ, Pustina bude nedůvěryhodným místem, plným pochybných existencí s několika málo dobráky. Získání důvěry ostatních je často přehlíženým klíčem k přežití. Jeden ze způsobů dokázání vlastní důvěryhodnosti spočívá ve férové obchodní směně.

Tvoje věhlasné charisma Ti umožní směňovat mnohem výhodněji. Nestaň se pak ale hamižným! Použij svoji charismatickou povahu, k vyjednání únikové cesty z napjatých situací. Mít prátele se vždycky cení! "Jak jinak ještě mohu získat přátele?" můžeš přemítat. Můžeš zjistit, že neplánovaná koktejlová hodinka pomáhá uvolňovat společenský stres.

Tvoje charisma Ti pomůže vyhnout se rizikům závislosti. Ale neporadí si s okamžitými účinky pití. Procvičuj tedy umírněnost. Jinak zjistíš, kdo jsou Tvoji skuteční přátelé a to drsně. Zjistíš, že dokonce i divoká zvířata mohou být okouzlena Tvým charismatem. Vypadá to, že sis našel nového kamaráda. Ohoó!

Nenech se unést, velký kamaráde. Tak vidíš, cesta charismatického přístupu je víc, než jen dobré mravy. Pracovat s nejlepším přítelem člověka, to... v mnohem věrnější společníky bude... Postrkovat ostatní, aby se chovali v Tvůj prospěch... Pravidelně studuj Vault-Tec materiály, abys byl připraven přežít. A zodpovědět otázku: "Víš, co Tě dělá S.P.E.C.I.Á.L.ním?"

Konec. Překlad: JohnSorrow www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chtělo by to zvýšit frekvenci jestli chcete stihnout do vydání i IAL :-)

00

Odpovědět

To je fuk,jestli do vydání hry stihnou přeložit epizody nebo ne.....důležitý je,že to vůbec někdo překládá a to se cení! Takže žádnej spěch.

70

Odpovědět

War. War never changes >> Enter The Wasteland !!!

40

Odpovědět

Ta posledni scena pripomnela ze "Namirenou pistoli a laskavym slovem, dosahnete mnohem vic nez jen laskavym slovem"...

150

Odpovědět

už se to blíží 10.11.15 :)

160