Jak přežít ve Fallout 4 - Hbitost

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:62
Počet zobrazení:3 900

Vstávat a cvičit! Bez hbitosti si vás ve hře Fallout 4 najde každá kulka... Již brzy...   Slovíčka:

  • hastily - spěšně
  • additional - dodatečný

Přepis titulků

Co Tě činí S.P.E.C.I.Á.L.ním Část 6 - Hbitost Následně po celkovém nukleárním vyhlazení může obnova našeho velkého národu připadnout právě na Tebe. Kvůli tomu jsme ve Vault-Tecu připravili tyto výukové materiály, abys lépe pochopil sedm určujících vlastností, které Tě dělají S.P.E.C.I.Á.L.ním Nyní si pojďme probrat použití H HBITOSTI Nukleární výbuch a následný spad, bude mít mnoho nepříznivých efektů pro život, jak jej známe.

Intenzivní, prodloužené vystavení radiaci, může ty na povrchu změnit v sešlé, hnijící bytosti, které přišly o schopnost uvažovat. Pravděpodobně ztratí běžné mravy a rychle se naštvou. Musíš se naučit vytěžit maximum z dostupných zbraní.

Ovšem nadšení Tě zatím přivedlo pouze takhle daleko. Nyní to zkus ještě jednou. A pamatuj, že s tvou úžasnou hbitostí, se můžeš chovat daleko rozhodněji. Vidíš? Je to hračka! Hbitost Ti může pomoci i během složitých okamžiků. Ale proč se vystavovat zbytečnému stresu?

Místo toho zvol klidnější cestu. Volba tiššího přístupu je vždy hodna zvážení. Tvoje hbitost dokáže proměnit plíživý útok... v kompletní taktický pohyb. Pamatuj však, že i ostatní, mohou mít podobně osvícený nápad. Hbitost Ti pomůže pohybovat se skrze Pustinu s jednoduchostí a dosáhnout na další výhody jako: Napadnout nic netušícího spáče, pro...

...ve spěchu nabíjet svoje zbraně. Navyšovat poškození dodatečným cílům, když... Pravidelně studuj Vault-Tec materiály, abys byl připraven přežít. A zodpovědět otázku: "Víš, co Tě dělá S.P.E.C.I.Á.L.ním?" Konec. Překlad: JohnSorrow www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Wow, překlady už jsou rychlejší..... Fallout is forever. War, war never changes <3

60

Odpovědět

Chceme to stihnout do vydání, takže zítra tu bude Luck (Štěstí). :-)

150

Odpovědět

+Corwin8Luck mám najradšej :D, vždy som si ho dával naplno keď som hrával Fallouty :D

30

Odpovědět

Nemůžu se dočkat zítřka :3

40