Fallout 76Girlfriend Reviews

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 10
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:116
Počet zobrazení:7 870

Milovníci Falloutu se dočkali, Bethesda vydala úžasné pokračování, skvělý Fallout 76, který je vrcholem videoherního průmyslu poslední dekády... Ne? Tak ne, no. Je to příšerná hra. Ale jaké to je bydlet s někým, kdo tak příšernou hru hraje?

Přepis titulků

Minulý týden vyšel Fallout 76 a nejenže mi ukradl přítele, ale udělal z něj ghůla ze hry. Má teď vizuální glitche, zasekává se a má omezené zorné pole, takže když dohraje, je mu nevolno a dokulhá se k posteli, úplně jako by ze hry unikala radiace. Vím, že skóre na Metacritic mluví za vše, ale tohle není recenze Falloutu 76, tohle je recenze toho, jaké to je žít s někým, kdo hraje Fallout 76. Začneme vizuální stránkou, protože tahle hra vás vezme na úžasnou cestu...

do roku 2008. Pocit nostalgie vás bude neustále provázet. "Pamatuješ, jak jsem tě sledovala při hraní Falloutu 4?" A znova, prostě to funguje. Všechno ale není tak zlé, nechci se přidávat k lynči, pozitivní je, že se spolu hodně nasmějete. S přítelem jsem se sblížila díky smíchu z bruslících záporáků. X-Blades jsou nejlepší, to všichni ví. A tohohle, ať je to, co je to.

Myslím, že sdílená nenávist k něčemu může být velmi mocná a romantická. Takže grafice ve Falloutu 76 dávám A+, je fakt špatná. Když se nedíváte, jak hraje, jaké herní zvuky uslyšíte? Když jen tak prozkoumává pustinu, okolní zvuky a hudba jsou uklidňující. Soundtrack je krásný. Klidně bych usnula u takovéhle písničky a šelestu 2D listů. Ale uslyšíte i různé skřeky, psí štěkot a různá nechutná stvoření, protože hráči mají zapnuté mikrofony.

Yee haw! Jak je, zlato? Ve hře není tlačítko na mluvení, protože vás prý více vtáhne do hry to, když uslyšíte, jak si ostatní na hru stěžují. Panebože! Co to mám za zadkem za potvoru! A i bez zvuku dýchání cizích lidí... je hra plná otravných robotů. Promiňte, pane...

Dlouhých a nudných záznamů. Zdravím, Alane Rickmane. Tady Alan Rickman. A samozřejmě výstřelů a explozí. Nejlepší audio ovšem nebude ze hry, ale od vašeho přítele, což nás přivádí ke gameplayi. Jaký váš přítel bude během hraní téhle hry? Většinou nešťastný, což je vtipné. Bude promlouvat s imaginárním vývojářem: Je tohle opožděný aprílový vtípek?

A bude vám to chtít všechno ukázat. Můj přítel na mě často volá a říká: "Koukej na to! Koukej!" A většinou to za to stojí, protože... Koukejte. Ale když se zrovna neděje nic absurdního, je to nudná hra. Příběh je vyprávěn textovými soubory na počítačích, kusy papíru a holopáskou. Alane, tady zase já.

Pamatuješ na ten vtip se želvou, který sis připravil na party? A to všechno tu nechali mrtví lidé, za všechny živé postavy tu hrají hráči. Ale, ale, ale... Ano, nejsou tu žádné postavy. A nevím jak, ale skuteční lidé, co tu hru hrají, se chovají méně jako lidé než postavy z předchozích dílů Falloutu. Já jsem velký gnóm! Je mi dvanáct a jen tak si hraju.

Na gameplayi mi ovšem nejvíc vadilo to, že jsem musela koukat na tuhle minihru. Pokud jste koukali, jak někdo hraje Fallout 4, Fallout 3, Fallout: New Vegas nebo Fallout s draky, tak vás tahle minihra omrzela už napoprvé, kdy jste ji viděli, asi tak před 10 lety. Už je to 10 let, co vyšel Fallout 3, první, který jsme udělali my. Závěrem si myslím, že ve hře je spousta překvapení, vtipných momentů i silných emocí, jen ne tak, jak to Bethesda zamýšlela.

Možná vám bude přítele líto, protože jestli je jako ten můj, má Fallout moc rád. A když Todd Howard vystoupil na E3, choval se jako videoherní Ježíš. Šestnáctinásobné množství detailů, a dokonce i možnost sledovat počasí na vzdálených místech. Jako by vyhlašoval nejlepší hru roku 2018. Ale když jsme Fallout 76 viděli a víme, že Elder Scrolls 6 a Starfield vyjdou na stejném enginu, stejném enginu, který používají od Morrowindu, je nám z toho smutno.

Todd Howard, nóbl boty, lesklá bunda, mizerná hra. 60 dolarů hozených do koše, Elder Scrolls, ten engine už je starý.

Pamatujete, když Steve Jobs oznámil iPhone a lidé se podělali? Tohle bylo pro mého přítele podobné, akorát ten iPhone je hnusný, nefunguje a pořád na vás skrze něj mluví malé děti. Fuj! Chci říct, že mám radost, že se vám líbilo mé video o Red Dead 2.

Nemůžu uvěřit, kolik má zhlédnutí a jak mě podporujete v tvorbě. Dejte vědět, o čem mám dál mluvit. Letos jsem koukala, jak hraje Spider-Mana, God of War, znova Breath of the Wild, Dark Souls a další. Tak pa. Snad máte rádi kůži.

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

konecne super recenze :D

30

Odpovědět

Geniální pojetí recenzí na hry.

61

Odpovědět

Ani ne. Hraje to na obyčejný puberťáky tím, že to, čeho je plnej net, namluví žena. Stejně asi jako miliony Letsplayů, kdy vyhraje totálně nudnej, ale zato u toho můžete koukat, jak to hraje prsatice. I když to vůbec neumí...

24

Odpovědět

Jak říká Hráči se ve hře nechovají jako lidi vtažení do post-apo světa. To pak ztrácí atmosféru a je to jen blbina...

30

Odpovědět

Ta hra není tak špatná, ale vydali tak žalostnou betu ( odtud pochází ty záběry ve videu ), že si tím část komunity odradili a o další přišli tím, že je to spíš survival, než cokoli jiného. Já to rád, takže si to užívám, ale ti co mají raději akci, tak se nudí, protože jim to akci neservíruje. Musí si ji najít.

32

Odpovědět

Jestli chcete nějakou tu pořádnou recenzi na nejlepší hru roku 2018, tak rozhodně doporučuji;

Fallout 76 Is A Masterpiece

13

Odpovědět

precital recenzie, dostal napad na biznis plan, spravny nazov nemoze chybat, zensky hlas ako bonus a ajhla. hru som nehral. posledna pred rokmi crysis 3

115

Odpovědět

Má příjemný hlas a ten song na konci super.

251