Jak přežít ve Fallout 4 - Vnímavost

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:132
Počet zobrazení:4 190

Druhý díl série S.P.E.C.I.A.L. se věnuje vnímavosti a postřehu. Bethesda opět vtipnou formou promuje svůj velmi očekávaný titul Fallout 4.

 

Vysvětlení:

  • David "Davy" Crockett - (1786 - 1836) americký národní hrdina, voják a politik. Padl v boji a dle legendy bylo okolo něj alespoň 16 mrtvých. Jeden z nich pak měl v sobě zabodnut Crockettův nůž.

Slovíčka:

  • purloin - ukrást, odcizit
  • cocky - nafoukaný, namyšlený

Přepis titulků

Co Tě činí S.P.E.C.I.Á.L.ním Část II - Vnímavost Následně po celkovém nukleárním vyhlazení může obnova našeho velkého národu připadnout právě na Tebe. Kvůli tomu jsme ve Vault-Tecu připravili tyto výukové materiály, abys lépe pochopil sedm určujících vlastností, které Tě dělají S.P.E.C.I.Á.L.ním V této kapitole se zaměříme na V VNÍMAVOST Je nepříjemnou pravdou, že když vyjdeš na povrch, setkáš se s mnohým postnukleárním zlořádstvem.

Tyto děsivé hrozby se objeví v mnoha různých tvarech a velikostech a představují okamžitou hrozbu pro Tvé přežití. S tímto nebezpečím se musíš naučit vypořádat... i když to zpočátku nebude snadné. Právě proto jsme Tě vybavili Vault-Tec Pomocným Zaměřovacím Systémem abys mohl hrozby skenovat a zaměřit slabé oblasti.

Čím lepší bude tvoje vnímavost, tím přesnějším se staneš... až se bude i Robin Hood stydět. Možná nastanou časy, kdy se budeš muset pustit do pochybných aktivit. LUP do pochybných aktivit.

Ehm. Tvoje Vnímavost Tě může udržet v bezpečí během těchto morálně mlhavých aktivit. Zlodějinu procvičuj na mladých, starých nebo nemohoucích. Během Tvojí zlodějské cesty za úspěchem vyzkoušej i obtížnější cíle.

A taky dovednější techniky pro velkolepé výsledky. Nebuď ale příliš namyšlený, sporťáku. Nezapomínej neustále posilovat svých pět smyslů, aby se Tvá vnímavost dále rozvíjela. Horlivé likvidování nepřátelské společnosti a trénování... Práce s citlivými výbušninami s... a budování vztahů na dálku... Pravidelně studuj Vault-Tec materiály, abys byl připraven přežít.

A zodpovědět otázku: "Víš, co tě dělá S.P.E.C.I.Á.L.ním?" Konec. Překlad: JohnSorrow www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ja si postavím robota, čo bude vnímavý za mňa aby som si v klídku mohol dať brčko a vyslopať všetku nuka colu čo nájdem mi vaultu.

60

Odpovědět

Dnes nam na kram dorazil obeznik - musime u Fallout 4 PC uvadet, ze hra vyzaduje internetove pripojeni a po instalaci bude dostahovat 30gb !!

12

Odpovědět

Což je o dost méně než třeba The Sims 3 ;)

11

Odpovědět

+Martin 858Coze? Sims 3 nic nedotahuje.

02

Odpovědět

+Martin 858JAPSAL DOSTAHOVAT.. NE DOSAHOVAT !!

JAKOZE PO INSTALACI HRY BUDES STAHOVAT Z NETU DALSICH 30GB DAT

Hra ma na disku zabirat pres 60GB.

02

Odpovědět

+Martin 858Achjo, nekrmte trolly. Hra podle oficiálně zveřejněných požadavků (viz třeba http://www.pcgamer.com/fallout-4-system-requirements-released/ ) bude požadovat 30GB na disku, ne 60... Zprávu o tom, že hra nebude úplně celá na DVD najdete třeba tady: http://www.hrej.cz/novinky/2015/10/19/na-dvd-nenajdete-cely-fallout-4-pro-pc-37554/.
Pokud
se ale bude třeba opakovat situace jako u posledního Zaklínače, tak 4 DVD jsou 18Gb komprinovaných dat, takže dotahovat bude potřeba možná tak 5 ? Stejně bude Day 1 Patch, takže to asi není potřeba zase tolik hrotit.
A co se týče internetu, zřejmě bude připojení potřeba pouze pro aktivaci a stažení právě těhle dat + patchů, při každém spuštění by to nemělo být ;)
Takže příjemný den a ukřičení trollové zpět do jeskyní prosím :)

50

Odpovědět

Děkuju za překlad ;-) Fallout 4 bude jednoznačně pecka to vám říkám !!!! :D

142

Odpovědět

Jo podstrkávat dynamit lidem do kapes jsem mel taky moc rad :-D

151

Odpovědět

budování vztahů na dálku XD ach ne nee

721