Jak přežít ve Fallout 4 - Odolnost

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:114
Počet zobrazení:4 436

Máme tu třetí díl série S.P.E.C.I.A.L., který je o odolnosti a výdrži hlavní postavy. Bethesda hráče opět informuje o důležitých mechanikách očekávaného Fallout 4. Slovíčka:

  • formidible - impozantní, velkolepý
  • acquired taste - označení chuti u jídel a nápojů, na které nejsme zvyklí. Tato chuť se vyznačuje výraznými a netradičními prvky (zralé sýry, černá sůl, hnijící maso).

Přepis titulků

Co Tě činí S.P.E.C.I.Á.L.ním Část III - Odolnost Následně po celkovém nukleárním vyhlazení může obnova našeho velkého národu připadnout právě na Tebe. Kvůli tomu jsme ve Vault-Tecu připravili tyto výukové materiály, abys lépe pochopil sedm určujících vlastností, které Tě dělají S.P.E.C.I.Á.L.ním Dnešním tématem bude O ODOLNOST Všichni se setkáme s množstvím nových a neznámých zdravotních rizik.

Jakými jsou například infekce, náhlá ztráta končetiny... a k tomu všemu škodlivá radiace. Tvoje impozantní odolnost naštěstí změnila Tvé tělo v tvrdě pracující stroj, který dokáže vzdorovat škodlivým projevům radiace a fyzickému násilí.

Jako každý stroj musí být i Tvé tělo dobře udržováno, JÍDLO VODA aby bylo v tip ťop stavu. Zatímco obyčejní srábkové budou muset přežít na starých zásobách, tvoje pancéřové vnitřnosti Ti dovolí pátrat po čerstvém mase. Radioaktivní záření může zvětšit Tvá oblíbená jídla, což pro Tebe znamená více zdravých bílkovin. Dávej však pozor na to, aby sis neukousl víc, než zvládneš sníst.

Odolnost navíc dokáže přinést nové zdroje ve stravování. Některé z nich však mohou být nezvyklé chuti. Pryč jsou dny cvičení pro zábavu. Místo toho budeš muset kombinovat atletiku s aktivitami, které ti zajistí přežití. Čím větší bude Tvá výdrž, tím dál se dostaneš. Jen se ujisti, že máš na paměti i ostatní. Pracuj na své odolnosti a brzy najdeš způsob, jak zlepšit svůj život na povrchu.

Větší sebejistota v plaveckém bazénu může... Silnější a odolnější končetiny, aby... Maso Tvých společníků může zajist... Pravidelně studuj Vault-Tec materiály, abys byl připraven přežít. A zodpovědět otázku: "Víš, co Tě dělá S.P.E.C.I.Á.L.ním?" Konec.

Překlad: JohnSorrow www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

War. War never changes <3

90

Odpovědět

I see something in you but i dont know what it is...

00

Odpovědět

I'm special, too! :)

20

Odpovědět

Děkuji za překlad ;-) Na Fallouta 4 se těším jako nikdy v životě a to je docela co říct protože jsem pouze na SONY exkluzivity a Fallout ze třetí strany je to fakt výborná hra- hlavně díky tomu taky pomáhá,že jsem dost ujetej na postapokalyptické tématy :D

40

Odpovědět

Ten pocit když si uvědomíte, že akutně potřebujete nové PC :)

300

Odpovědět

Ten pocit když ti jde witcher 3 na full a fallout 4 je méně náročný :3

163

Odpovědět

+ZlopánTrue True :D

20

Odpovědět

ZIADNE NOVE PC! TOTO STACI! .. musíí

20