Jak prorazit na Instagramu

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:152
Počet zobrazení:6 680

Chtěli jste někdy prorazit na Instagramu, ale nevěděli jste, kde začít? Koukněte na tohle video a hned budete mít jasno!

Přepis titulků

Stát se slavným proto, abyste byli slavní, a to zcela bez talentu a bez jakékoliv přidané hodnoty pro veřejnost, je cíl, který inspiruje miliony instagrammerů. JAK PRORAZIT NA INSTAGRAMU Býval to luxus televizních reality show, vyhrazený pro vybrané děti bohatých lidí, kteří v životě něco dokázali. Naštěstí je tohle minulostí.

Díky Instagramu mají teď všichni, co ničeho nedosáhli, šanci stát se slavným. Zde je sedm klíčových věcí, které musíte znát, abyste získali základnu followerů a prorazili na Instagramu. Takže pozorně poslouchejte. Praktikujte objektivizaci svého těla v tangách. Pokud chcete prorazit na Instagramu, tak by přibližně 100 % fotek, které tam dáte, mělo obsahovat vás v tangách.

Bez výjimky. Myšlenkově nenabízíte nic zajímavého, aby vás lidé sledovali, tak zaútočte na jejich sexuální instinkty a ukažte jim tolik těla, kolik vám jen projde. A proměňte je ve followery. Jen díky vaší ochotě se objektivizovat. S Instagram Stories sdílejte záběry ze zákulisí vašeho smyšleného života. Účel Instagram Stories je zaznamenat váš nudný život takovým způsobem, který je atraktivní a přesně odráží pravdu dostatečně fiktivním způsobem, abyste vypadali zajímavější, než jste.

Božínku! Zrovna jsem dofotil. A teď se jdu nadlábnout touhle zeleninkou. Pomáhá to lidem cítit se s vámi propojení a počet vašich followerů poroste rychleji než nádor. Pózujte jako sova. Místo abyste na fotkách stáli jako normální člověk, který má motorické schopnosti na to, aby stál v anatomicky správné pozici, točte svým tělem jako sova.

Podle učené logiky je točení vašeho těla do nepříjemných pozic tím nejefektivnějším způsobem, jak se na fotce natočit k foťáku. PROFI TIP! Když jednou za uherský rok stojíte směrem k foťáku, chcete zaujmout pozici, která je kombinací kojota v horku a někoho, kdo má frakturu bederní páteře. Používejte zástěrku.

Mějte na fotce něco, co nijak nesouvisí s tím, o čem fotka je. Tedy o vaší exhibici. Třeba psa. Lidé si budou myslet, že foto o vašem polonahém těle je ve skutečnosti o zástěrce, v tomto případě o psovi. Lidé se díky tomu budou cítit lépe, ne že jsou jen úchyláci, co čučí na fotky vašeho těla. A protože se budou cítit lépe, je pravděpodobnější, že se stanou followery.

Díky použití zástěrky. Inspirujte své followery. Rozhodně nechcete psát k fotkám pravdu, například: "Další fotka mě v tangách. Své tělo používám ke zviditelnění už od dětství, kdy si mě nikdo nevšímal. #AMamVasiPozornost."

Místo toho použijte inspirační citát napsaný někým, kdo není tak povrchní jako vy, jako náhradní inspiraci k nudným fotkám z vašeho feedu. Praktikujte doktrínu followu za follow. Sledujte lidi v naději, že vám to oplatí. A až to udělají, zrušte sledování. Díky tomu budete mít super poměr sledovaných a sledujících. Neexistuje strategie, která by obsahovala více inspiračního zoufalství.

A vyplatí se, až vám bude přibývat jeden follower za druhým. A to takový, který je inspirován vás sledovat, protože cítil svůdnou povinnost sledovat vás, když ho sledujete vy. Sežeňte si na profil modrý verifikační odznáček. Každý, kdo něco znamená, ho na profilu má. Elita s modrými odznáčky představuje takové držitele Oscara na Instagramu. A po mnoha hodinách snah získat modrý odznáček, které vás zanechají v moři neověřených nicek, sami sebe přesvědčte, že na tom stejně nikdy nezáleželo.

PROFI TIP: Pro přežití potřebujete dělat pět věcí: Jíst, pít, spát, hýbat se a dýchat. Abyste prorazili na Instagramu, vyberte si dvě a místo zbytku se starejte o svůj Instagram. Dávejte na feed fotky, vytvářejte Instagram Stories, Live, obyčejná videa, IGTV, hashtagujte, komentujte a posílejte zprávy.

S těmito sedmi tipy si snadno vybudujete základnu statisíců followerů. A než se nadějete, prorazíte na Instagramu. A protože jste se nenaučili slávu zvládat, užijete si i to, jak vám zničí život. Tak prorazte na Instagramu! Jen do nich! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Sakra, pustil jsem si to v horší kvalitě a když se fotil, nebyl jsem si jist, zda se nevyměnil za nějakou sexy kočku.... Nebo, že bych v sobě něco potlačoval? :D

20

Odpovědět

má docela dobrý tělo :)

110

Odpovědět

Zapomněl zmínit masivní používání filtrů. V ideálním případě pak aplikovat filtry přes filtry již několikrát upravený obrázek... :-)

50

Odpovědět

Dobrý návod. Užitečný.
Ovšem Hérostratés radí něco lepšího - a vyšlo mu to ještě lépe!
:D

82

Odpovědět

That was the weirdest boner I have ever had.

224

Odpovědět

Youda ty beťár jeden.

04