Jak se pořádně naštvat - School of life

Thumbnail play icon
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:169
Počet zobrazení:4 688
Před nějakou dobou nám kanál School of life předložil návod Jak se rozvést. Dnes má pro nás něco podobného, zjistíme, jak být neustále spolehlivě nabručený. Poznámka: Taky vám přijdou některá videa tohoto kanálu hrozně temná?

Přepis titulků

JAK SE POŘÁDNĚ NAŠTVAT Zapomeňte na to, že jste někdy vyvedli něco špatného. Berte si všechno osobně. Počítač se vám rozbil, aby vás naštval. Neustále porovnávejte svou existenci s nejšťastnějšími a nejspokojenějšími lidmi, které znáte. Předpokládejte, že zácpy neexistují a že klíče se vám nikdy nemůžou ztratit.

Z jednotlivých frustrací si vytvořte obrovský, vnitřně propojený příběh perzekuce vaší osoby. Buďte přecitlivělí na hluk a přestěhujte se do města, kde kvůli rostoucí ceně nemovitostí mnoho lidí opravuje domy. Začněte si všímat otisků prstů na zdech, naštípnutých talířích a ručnících pohozených na podlaze v koupelně. Tyto vnímejte jako osobní urážky.

Nemějte dostatek spánku, ale svou náladovost nikdy nepřipisujte únavě. Předpokládejte, že děti budou vděčné. Porovnávejte svůj vztah s nejšťastnějším párem, o kterém zrovna média informují. Většinu problémů ve vašem životě dávejte za vinu nepravosti a krátkozrakosti vašeho partnera a jeho rodiny. Vyhýbejte se perspektivě, nikdy se nedívejte na záběry vzdálených galaxií od NASA.

Najděte si YouTube kanál nebo zpravodajský portál, který nebudete mít rádi. Koukejte na videa, čtěte články a buďte velmi podráždění prezentací názorů, se kterými bytostně nesouhlasíte. Nevšímejte si hněvu ostatních a ignorujte, jak absurdně někdy působí. Začněte věřit, že vztek je vlastně dost působivý, chlapácký a vede k cíli.

Berte se velmi vážně, ale v hloubi duše k sobě chovejte nenávist. Smích berte jako luxus, který si nemůžete dovolit. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Asi je to divný, ale strašně se mi na těchto videích libí ta hudba :D

00

Odpovědět

Podobné problémy jsem měl ještě docela nedávno, tak jsem přestal sledovat a číst zprávy, z jakýchkoliv zdrojů, a dost to pomohlo :)

150

Odpovědět

Velice v tom vidim sveho kolegu z prace, skoro jakoby se tim videem inspiroval . myslim si, že to video neni natočene proto, aby vas inspirovalo k nasirani se, ale k tomu aby si člověk uvědomil, jak hloupě pak vypada, když se takhle chova ...

210

Odpovědět

Jinak vážně, autor toho videa nad tím co říkal asi zrovna moc nepřemýšlel. Ale to už tak na Youtube bývá...

216

Odpovědět

A ty jsi asi možná nepřemýšlel nad komentářem :-)
Ale tak už to u komentářů bývá :-)

10

Odpovědět

Mě nejvíce dokáže naštvat, když nějaký hlupák, který si myslí, že sežral všechnu moudrost světa říká ostatním, jak se mají správně naštvat.

Já se budu nasírat jen a pouze na základě svých vlastních úspěšných kvalitních a prověřených receptů! Nikdo mi nebude říkat, co mám dělat, vím to sám nejlíp! Amatérské radílky nepotřebuji!!!!

(To jsem se zase nasral!)

:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

225

Odpovědět

Ke vzteku mohu říct jenom tohle a doufám, že mě nevycenzurují jako posledně:

** ***** **** * ***** *********, *** ***** **** ****** !!!

102

Odpovědět

Stačí se podívat na nádraží na "uprchlíky" s iphony a samsungy co nic nedělají a pak na české rodiny co makají celé dny v práci a mají sotva na chleba, to mě vždy pořádně naštve.

721

Odpovědět

No a pak naserou ty lidi co dali palce dolů...

20

Odpovědět

Chci dát jen půl hvězdičky, ale nejde to! To je prostě k nas*ání!!!

93

Odpovědět

Se mu to kecá, ale zkuste se soustředit když si nějaký prase vedle vás okusuje nehty

43

Odpovědět

Mňa zas vytáča, keď niekto vedla teba žere z otvorenou hubou a keď ju zavre aj tak mláska...

210

Odpovědět

+QuelThasmě zase sere když někdo brečí do komentářů na internetu

437

Odpovědět

Drsné, ale v zásadě používám podobné techniky, když se potřebuji naštvat.

162