Thumbnail play icon

Malé radosti jsou důležitéŠkola života

Přidat do sledovaných sérií 19
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:124
Počet zobrazení:4 626

Dokážete se radovat z obyčejných, snadno dostupných, ničím nezajímavých věcí? A pokud ano, nestydíte se za to před svými kamarády či rodinou, která vás možná vede k jiným hodnotám? 

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

dobrý, jen u popisu videa je gramatická chybka místo Z je tam S .-)

k videu: já jako pesimistický flegmatik se raduju z každé maličkosti, ale musím si dát brko

50

Odpovědět

Diky malym radostem vime, ze velke radosti jsou mnohem dulezitejsi.

14

Odpovědět

Tak tohle si říkají chudí a neúspěšní? :D

108

Odpovědět

Jo jenže koukání na oblohu mi nic nedá i když je to krásný. Ale když si koupím novej iphone tak mi to dá novou partnerku, vyšší sociální postavení atd

214

Odpovědět

Opravdu takovou partnerku chceš? A chceš mít kolem sebe lidi který zajímá víc jakej mobil máš než jakej jsi? Dělam si srandu, jenom nemam na novej iphone:(

270

Odpovědět

Jak iphone zvyšuje sociální postavení si nedokážu příliš představit. Úspěšní podnikatelé se kterýma jsem se setkal, měli většinou některý z telefonů podporující dual sim, mnohokrát i starý tlačítkový model. O té přidané hodnotě iphonu tedy značně pochybuju.

191

Odpovědět

+PatejlNe že bych nesouhlasil, ale nedokážu si moc dobře představit že by někdo kdo se setkal s úspěšnýma podnikatelema psal komentáře někam pod videa. Teda jestli si je nepřepadl někde v parku a sebral jim telefony.

19

Odpovědět

+UnsulliedTak oni přeci nemají vlastní planetu na které by žili izolovaně od zbytku společnosti, proč bych se od nich nemohl nechat najmout, chodit s jejich potomky do školy, potkávat je na baru nebo nebydlet pár domů vedle nich? Na psaní komentářů nevidím nic špatného, nebo naznačujete že je to činnost vhodná jen pro naprostou lůzu a odpad společnosti?

161

Odpovědět

+PatejlPřišlo mi že se trochu vytahujete, tak jsem se to pokusil rádoby vtipně okomentovat.

14

Odpovědět

+UnsulliedTak on ani třeba nemusí žádnýho znát... to, že ivěci jsou jen nafouknutá značka, ale jinak nic, je známej fakt... když člověk potřebuje skutečně spolehlivej mobil, aby byl kdykoli a kdekoli k zastižení nejlépe na pěti číslech zároveň, tak si nebude kupovat něco, co se vybije za 4 hodiny...

52

Odpovědět

islo by prelozit aj toto videjko? :) https://www.youtube.com/watch?v=pLj4iwa0__8

20

Odpovědět

Možná :) Uvidíme :)

10
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)