Jak se rozvéstŠkola života

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:227
Počet zobrazení:5 038

Dnes má pro nás kanál School of Life jeden návod. Spousta lidí se jím úspěšně řídí. Co vy?

Přepis titulků

Mějte náročné dětství s nespolehlivými, bezohlednými či děsivými rodiči. Pak se nikdy nesnažte nad ním přemýšlet, chápat či vstřebat to, čím jste si prošli. Staňte se velikým romantikem s pevným přesvědčením, že existuje někdo, kdo vás bude zcela chápat a vyléčí všechny vaše rány.

Pěstujte si víru v toho pravého, anděla v lidské podobě. Vyřaďte spoustu kandidátů se zdravým emocionálním pozadím, protože jsou podle vás nudní. Vyberte si někoho s podobně vážnými psychologickými ranami. Ale hlavně někoho, kdo jako vy nerozumí sám sobě. Utraťte spoustu peněz za velikou svatbu. Dlouze přemýšlejte o zasedacím pořádku a květinové výzdobě.

Manželské poradně se obloukem vyhýbejte. Získejte osobité komunikační schopnosti. Když jste naštvaní, tak to nedávejte najevo. Místo toho třeba pijte alkohol nebo sekejte dřevo. Položte si otázku, zda je normální být s tím druhým občas trošku nespokojený a odpovězte si jasným "ne". Věřte, že pro všechny ostatní je život procházka růžovým sadem. Buďte velmi sebejistí, pěstujte v sobě morální nadřazenost, prosazujte své preference.

Neústupně a se zájmem identifikujte partnerovy prohřešky. Staňte se forenzním expertem na jejich vady a chyby. Buďte pevně přesvědčení, že vše je vždy chyba toho druhého. Buďte schopni skvěle vysvětlit, proč je kritika vaší osoby zavádějící a krutá. Buďte přesvědčení, že zpětná vazba ohledně vašeho chování je zlovolná. Trvejte na tom, že milovat vás znamená zcela vás akceptovat a to každičkou vaši část.

Vždy porovnávejte aktuální pocity s nejšťastnějšími dny vašich líbánek a všímejte si, jaký je v nich rozdíl. Pozorně porovnávejte svou každodenní rutinu s tím, jak jsou v médiích zobrazovány celebrity, které mají zrovna po svatbě. Často poukazujte na to, jak stárnutí ovlivňuje vašeho partnera a dávejte mu za vinu, že se o sebe dostatečně nestará.

Často identifikujte lidi na ulici, se kterými jste mohli být šťastnější. Ukazujte je partnerovi. Sledujte spoustu porna a svůj sexuální život s ním přímo porovnávejte. Všimněte si, za kolik nešvarů vašich dětí nese vinu váš partner a rodina vaše partnera. Vyvozujte vážné závěry z otravných vlastností vašeho partnera ať už v kuchyni či v koupelně. Často přemítejte nad tím, jak mohl váš partner negativně ovlivnit vaši kariéru.

Vezměte svůj vztek a nespokojenost s vaším partnerem a nasměrujte je k nevěře. Argumentujte, že rozvod je prostě nehoda, nic vlastně neznamená a dětem nebude vadit. Rozveďte se. Znovu se ožeňte/vdejte. Přidejte slzy. Začněte znovu.

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Sedí to takovým způsobem, až to mrazí...

600

Odpovědět

tie videa z tohto kanalu posobia nezaujimavo kvoli tomu cloveku, ktory to nahovoril. absolutne nezaujimavy hlas, monotonny, doslova deprimujuci, coz je skoda, lebo obsah videi nie je na zahodenie.

738

Odpovědět

To je asi dost subjektivní, mně se ten hlas líbí, přijde mi takový uklidňující. Díky tomu se mi taky docela dobře překládá.

681

Odpovědět

Přesně takový hlas se mi hodí k takovému tématu a takovému ironickému podání...

260

Odpovědět

FOUND ON THE INTERNET

Stalo se to, že ta coura co jsem s ní byl skoro čtyři roky se někde ožrala jak dobytek a podržela kokota nějakýmu pologramotnýmu dementovi s nedokončenou základkou. Ta představa, jak se mu odevzdává je prostě... nelidská, nepředstavitelná.. nebo aspoň do dneška.. nedá se to snést. Prej má tento týden přijet s jeho b**********u crew na "návštěvu". Mám skoro pocit, že na mě někdo s dost zvráceným humorem sehrává komedii a já jsem divák v tomhle divadlu plným hoven a sraček. Ale bohužel se to děje, je to reálný a nedá s tím nic dělat.

Ale myslíš, že zlomíš? Myslíš, že ze mě vyždímáš poslední zbytky obyčejnýho lidství? To ty jsi ta zrůda, ty jsi ta co přišla a znásilnila můj svět. Jsi ta, která bude trpět, ne já. Svině.

266

Odpovědět

WTF??

31

Odpovědět

Odpovědět

jdi si posílat takové odkazy na svůj fejsbůček a s tímhle sem nechoď ty dnešní sra*ky co lidi dělají nejde pochopit

173

Odpovědět

+JablkoCZTak v tom případě doufám, že si ty vezmeš rady ve videu k srdci :D

17

Odpovědět

píč*vina, je to všechno vina mojí mámy. Kdyby jí nevadilo že táta má milenku tak jsou ještě spolu a všechno je super

4924

Odpovědět

Chtěl bych vidět tvoji reakci, kdyby ti matka tvého dítěte oznámila, že má jiného...

2114

Odpovědět

+Semaforocividne je to zart.

300