Hledá se NemoJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
54 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:128
Počet zobrazení:9 177

(Nejen) v kinech se mermomocí hledá Dory a animátoři z Hishe si mezitím zavzpomínali na předchozí - dnes již legendární - výlet pod mořskou hladinu.

Přepis titulků

Překlad: Maty www.VideaČesky.cz - Tati? - Tak pojď, Nemo. Jde se domů. Já vlastně nemám ponětí, jak jsme se sem dostali. - Dory, co ty? - Ale ahoj! - Ty budeš Greedo! - To jsem si pomohl. Jak to myslíš? Musíš přece vědět, jak ses sem dostal. No, východoaustralským proudem.

Ale předtím jsem několikrát omdlel. A kdoví, kam až nás odvezla ta velryba! Mám nápad! Neznáme adresu? Jo. Je to sasanka. V oceánu. Sasanka v oceánu, sasanka v oceánu... To si zapamatuju! Fajn... Žádnou paniku...

Stačí sledovat vlastní stopy. To je super, že jste se našli! Můj! Můj! Můj! PAMAATUJEEŠ NA NÁÁS? Jedeš v protisměru, vole! Já vím! Jsme v jiným filmu! Jsem v jiným universu!

Měl bys plavat, plavat... Tohle nemá cenu. A co se vrátit zase do Sidney? Mám tam kamarády. Co? To ne! Díky bohu! Na chvíli jsem se fakt lekl. Fakt ale, ještě chvíli a chcípnem!

KONEC Odebírejte náš kanál! Ahoj! Mimochodem, já jsem Dory. - Ahoj. - Čau, Dory. Nechcete si se mnou zahrát v pokračování? Bude o mně pokračování! A víte co? Možná z toho bude i krilogie!

Ten se povedl.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zrovna jsem ten film viděla, úžasnej throwback do dětství :-)

20

Odpovědět

"Sidney"? To snad ne. :) Doporučoval bych opravit. ;)

91

Odpovědět

už.)

20

Odpovědět

+MatyNope, pořád Sidney.

20