Doctor Strange v mnohovesmíru šílenstvíJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
57 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:99
Počet zobrazení:4 672
Jak měl skončit mírně šílený Strange a slušně šílená Wanda?

Přepis titulků

Vol svá slova pečlivě. Závisí na nich osud mnohovesmíru. Neboj, já mluvit nebudu. Mám tu někoho, komu věří. - Ahoj, holka. - Co tu děláš, Clinte? Prý hledáš své děti. Jo, kouzelná kniha mi řekla, že je můžu ukrást svému druhému já. - Cože? - Kouzelná kniha. - Kouzelná co? - Kouzelná kniha! - Jaká kniha?

- Tahle. Ne! Tak jo, zatím. JAK TO MĚLO SKONČIT DOCTOR STRANGE V MNOHOVESMÍRU ŠILENSTVÍ - Osvoboď mě, musím zničit tu knihu. - Ne, mám lepší nápad. - Proč? - Protože to bylo snadné. A protože jsi snila. Akorát jsem chtěla své kluky. Darkhold byl opsán na Wundagoru.

Cestu tam ještě nikdo nepřežil. - Možná budeme první. - Ne! Jo! Wong! Wando, přestaň. Víme, že chceš být se svými dětmi. Víš ty co? Black Bolt ti řekne, jak se tam dostat. Udělej si vlastní děti nebo zvaž adopci! A dost! - Co to má znamenat? - Christine, drahoušku, nasaď našemu vzteklému hostu ta omezující pouta, ano?

Aha, jistě. Cože? Ale no tak! Tak jo, pojďme si pro tu knihu. Počkat! Neměli bychom pro jistotu zavřít ty dveře? Dobrý nápad. Plášti, zvládneš to? Díky, plášti. To by nám mělo dopřát o něco víc času. Nebo jen chvilku. Tak jo, kniho.

Dej mi, co potřebuju. Vy jste si vážně mysleli, že mě ty dveře zastaví? - Vishanti! - Wando! Vizi! Moc jsi mi chyběl! - Můžeme odejít? - Jo, jasně. - Já jsem vaše matka! - To nic. Jdi od nich pryč! Ještě ne.

- Vypadni! - Nejsi naše skutečná máma! Hej! Někdo nemá ani jednu mámu. Buďte rádi za to, co máte. - Uvěznila jsi ji v tom vesmíru? - Jo. Já měla dvě mámy, tak její kluci můžou taky. A jaká máma by nechtěla mít po ruce svou kopii? Mami! - Já bych chtěl aspoň jednu mámu.

- Já taky. Proč jsi nenašla svět, kde její děti potřebují mámu? - Protože… - Jsem Batman? Pardon. Protože mě nenapadlo takový svět hledat. No, asi jsi zachránila situaci. Jedna z těch Wand ale asi skončí ve vězení. Protože zavraždila Ilumináty. No, tak to jsem asi našla vesmír, kde kluci potřebovali další mámu.

Jo! - Můžu už přestat být zombie? - Ano, prosím. - Smrdíš skoro hůř než Batman po kafi. - Proč říkáš takové věci? ALE TAKHLE TO MĚLO SKONČIT DOOPRAVDY - Co teď? - Vrať se na Kamar-Taj. A do soumraku mi odevzdejte Americu Chavez. Tak jo, do soumraku. Zatím. Vymažu Darkhold a tvé dva chlapce. Mám totiž rád své přátele!

Jo! - Další kouzlo zapomnění? - Ticho! KONEC - Nota! - Notový klíč! - Doremifasolasido! - Crescendo! Naše hudební schopnosti jsou příliš dobré. Zbývá nám jediná možnost. - Založit dosud nevídanou kapelu! - Jo! - My dva!

A zombie! - To jsem já. Neskutečná trojka! Leťte se mnou! Doctore Strangi. Jaké je tajemství tvého oka? - Co to sakra děláte? - Tu si beru já! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proč tak špatné hodnocení? Film byl fakt špatný, ale tohle HISHE se hodně povedlo. :D Možná právě proto, že ten film nebyl dobrý. :D

121

Odpovědět

Podle počtu hodnocení asi někdo s VPN a zbytečně velkým množstvím volného času :)

83

Odpovědět

+XardassNesmysl, má to méně hodnocení než třeba následující video.

00

Odpovědět

Mně se nelíbil ani film ani tohle HISHE.

00

Odpovědět

Tyhle filmy už nehodnotím, nemá to cenu, po shlédnutí Eternals my došli slova. U tohoto jsem mohl koukat aspoň na animace.

55

Odpovědět

Asi nejhorší Marvelovka co kdy udělali. Asi poprvé když jsem vážně chtěl odejít z kina.

89

Odpovědět

nevidel som este...ale horsie nez Black Panther a Eternals? fuu

43

Odpovědět

ani jsem nebyl schopen dokoukat dvojku dr. Strange do konce... fujky

77