Jak měla skončit Malá mořská vílaJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:29
Počet zobrazení:2 661
Známá pohádka Malá mořská víla mohla skončit úplně jinak. Stačilo jen, aby se postavy zachovaly trochu odlišněji.

Přepis titulků

Přece to nemůže být tak těžké. Když táta s tímto trojzubcem dokáže čarovat, tak já také. Ariel! Do čeho ses to zapletla tentokrát? - Udělám si nohy. - Cože? Ariel? Nemyslím si, že je to dobrý nápad. Ale neblázni, všechno bude v pořádku. Tak co, jak vypadám? U všech pírek, jaká šílená mutace se tu stala?

JAK MĚLA SKONČIT MALÁ MOŘSKÁ VÍLA Vyrobím ti lektvar, který z tebe na tři dny udělá člověka. Před západem třetího dne musíš prince přimět, aby se do tebe zamiloval. Jinak řečeno, musí tě políbit. To nebude problém. A jediné, co tě to bude stát, je TVŮJ HLAS! - Co? - Žádné mluvení, zpívání, nic. - Máš svůj vzhled, hezký obličej…

- Tak jo. Vážně mi na to tak snadno skočíš? Tak prosím, podepiš tady. Ahoj, kohopak to tu máme? Jste v pořádku slečno? Omlouvám se, pokud vás tenhle ňouma vyděsil. Je neškodný. Přijdete mi povědomá. Nepotkali jsme se už? Potkali! Já to věděl. Ty jsi ta pravá. Ta, kterou jsem hledal. Jak se jmenuješ? Tohle je trochu divné.

A pokračuješ. Zachránila jsem tě z vraku a zpívala jsem ti, abych tě probudila. Zrovna jsem přišla o hlas, ale získám ho zpět po tom, co se políbíme. PS: Myslím, že jsi pěkný, Ariel. Tak tedy dobrá! Co? Ne! Jak jsem měla vědět, že umí psát. Vždyť podepsala tu smlouvu. Je pár připraven na to, být oddán? Jsme připraveni.

Ano! Nejlepší šestnácté narozeniny! - Tobě je šestnáct? - Jo. To je na mě trochu málo. Potkali jsme se teprve včera. Proč se vůbec bereme? Promluvíme si za dva roky. Gratuluji! Floundere, ty jsi prostě skvělý. - Moment, jak jsi to sem sám vůbec dostal? - To nechceš vědět. - Tak, a je hotovo.

- Děkuji. - Tvoje kamarádka posbírala všechno tohle? - Každý jeden kus. Je toho nějak moc. Floundere, jako ryba rybě, tvoje kamarádka potřebuje pomoct. Dobře, a teď tě sním. Překlad: tancik_29 www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nějak se nemůžu zbavit dojmu že holčina jež by vypadala jako Ariel by nutně nemusela umět číst, ani psát, ani mluvit a přesto by pořád měla celou řadu možností jak to zařídit aby jí princ políbil do 60s od jeho příchodu kní zvláště kdyby se potkali na místě kde není nikdo jiný.

Tahle pohádka by měla svůj happy end celkem rychle.

41