Wonder WomanJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:81
Počet zobrazení:8 782

Tentrokrát se podíváme, jak měl skončit nejnovější film od DC Comics, Wonder Woman.

Pozn.: Za Mary Sue bývají označovány postavy, které jsou nesympatické, idealizované a nemají příliš zajímavý charakter. OP znamená overpowered, čímž se myslí, že daná postava je až moc silná.

Přepis titulků

Jmenuji se kapitán Steve Trevor... a jsem špion! A nemůžu si nevšimnout, že jsem obklopen tisíci krásnými ženami. Mám pocit, jako bych zemřel a šel do špionského nebe. - Dobře, dejte pryč to lano. - Chci tady zůstat. Odcházím, matko. Někdo musí Árese zastavit. Víš, že pokud se rozhodneš odejít, už se možná nikdy nevrátíš.

Kdo budu, pokud zůstanu? Znám dívku z ostrova. Odlišuje se od davu. Miluje moře a- jejda, promiňte, tohle je špatný ostrov. Moje chyba. Já jsem Diana. Na co si to hraje? Zastřelte tu nahou ženskou!

Všechny kulky jdou na ni, jdeme! Já jsem v téhle válce taky! Sakra! Tohle je tak nefér. To v tvých šatech je meč? Nebo jsi jenom šťastná, že mě vidíš? - Obojí. - Co? - Diano, ne! Ty jo, ty jsi silná!

Tak na to kašlu. Diano. Co? Co říkáš? Co děláš? Musím jít. Říkala jsem, že tě neslyším, zvoní mi v uších. Musím odpálit to letadlo, abych všechny zachránil. Můžu to udělat.

Ne, vážně, já chci, je to v pohodě. - Cokoliv to je, můžu to udělat. - Ne, Diano. Můžu zachránit dnešek... - ty můžeš zachránit sv... - Ne, vážně, já to můžu udělat. Mám neviditelné letadlo! Máš co? Samozřejmě, že ho máš. Proč bys neměla? Ta holka je taková Mary Sue.

Jo, je docela OP. A to je konec. Nechcete mi klást otázky a rozebírat můj příběh? - Ne, jen jsem šťastná, že jsme si vyrazily. - Já taky. Tak tohle je překvapující, děkuji. Za málo. Tak jsi zničila letadlo? Jo, protože to začalo vypadat až moc jako v Kapitánovi Americe.

Co myslíš, že jsi jako Kapitán Amerika? Nosíš štít, který má na sobě hvězdu, bojovala jsi ve světové válce, měla jsi přítele Stevea, který se chtěl obětovat v letadle, aha, už to chápu. Nevadí, jestli jsi jako Kapitán Amerika, myslím, že jsi inspirativní. Na rozdíl do jiných superhrdinů. Že jo? Kluci dělají všechno tak temným a deprimujícím. Čau, dámy. Chcete znát moji skrytou identitu?

- Fuj, nechutný. - Ne, děkuju. - Jsi kámoš mýho taťky. Hej, Diano, jsi připravena začít, nebo jak? Je čas se shromáždit, teda – je čas na sjednocení Ligy. - Co tady dělá? - Já jsem zapomněla. - Musím pomoct klukům s jednou věcí. - Jdem se rvát se Supermanem. A s démonským vosím lidem. - Je to pro ně vážně důležité. - Green Lantern taky přijde. Bude to hustý. To zní dobře, můžem jít taky?

Promiň... víš... v Lize spravedlivých jsme... jenom my. Víš? Jenom naše liga. - Víš? - Jasně, to je jedno. - Tvoje mínus. Řekl jsem jenom naše liga. - My to chápeme. - A já jsem šéf. Víte proč? - Protože jsem Batma... - Všechno se netočí kolem tebe, Bruci. Co je to?

Tohle? To je můj párek. Hmm, párek. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zajímalo by mě co Wonder Women dělala za 2.sv a proč nesundala Adolfa

30

Odpovědět

škoda, že v češtině se ta narážka "Just us league" ztratí :D

180