X-Men: ApokalypsaJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:151
Počet zobrazení:9 544

HISHE tentokrát poprosilo fanoušky na YouTube, aby navrhli, jak měl podle nich skončit (rozporuplně přijatý) další přírůstek do x-menovského univerza. Posuďte sami.

Přepis titulků

Překlad: Maty www.videacesky.cz Vezmou tě odsud pryč? Ale kdepak. - Ale je tutovka, že brzo umřeš. - Co?! - A maminka taky. - Bude to velice smutné. - Ale proč? Protože záporák se ze mě přeci sám neudělá! Sladké sny. Ať tě neštípou blešky!

Jak měli skončit X-Men: Apokalypsa Jak PODLE FANDŮ měli skončit X-Men: Apokalypsa A ty seš kdo?! Zmiz z mý zkušebny, šmoulo! Nikdo tě nemá rád, hovado. Vážně? Tohle je nejlepší mutant, co mi můžete nabídnout? Jen počkej, až zatřepotám křídlama...

Já potřebuji skutečně mocné mutanty, z nějakého důvodu můžu využít jen čtyři, a vy mě přivedete tady za Birdmanem? Sklapni! Ještě připadá v úvahu Mystique, může se maskovat za kohokoli. A Nightcrawler se umí teleportovat. A Magneto zvedl myšlenkou celej stadion! A Xavier je telepat a ten je všechny vede.

Kristova noho! Nemohli jsme jít pro kohokoli z nich? Kohokoli! Je mi jedno koho! Nechte tatínka být! Nezatknete! To jste určitě nečekali. Tadá!

Co? Čekali jste další cameo Wolverina? Tak to je trapas. Nejspíš si říkáte, kde se tu beru. No, hlavouni, to je jasný. Cesta časem. Někdo tyhle filmy zachránit musí. No nic, jde se krájet. Neměl jsi šanci zachránit svou rodinu, ale teď ji máš.

To jsem ti přišla říct. - A ty? - Já jsem tvůj syn. Cóóó?! Já mám syna?! To je úžasné! Musím to všem říct! Hej, čtyřokej, já mám syna!

- Já mám syna! - Ty máš syna? Já mám syna! Já taky! Charlesi! - Ty nemáš syna? - Ne Eriku, to nemám. Mystique, ty nemáš syna? Já mám syna! Vy všichni jste mé děti.

Drž pec, Apokalypso! Nebuď tak sebestřednej. Okamžíček, okamžíček. Málem bych zapomněl. Ták. A jsme v suchu. Vypusť svou sílu! To já jsem tady ohnivá dívka. Jsem tu moc brzo? Kitty mě poslala zpátky v čase a...

- teď jsem zmatenej. - Tys mě probodnul... Kde jsem se vůbec vzal u Strykera? Vždyť mě Mystique zachránila. Jak je to vůbec možný? Vypadáš úplně jinak... - Ten je s tebou? - Já myslel, že s tebou. Krucipísek. Vemte někdo Jean do nemocnice!

Šmarjá, ten ďábel je zpátky! Hlupáci! Vše je odhaleno. Ježiši, Apokalypso, co máš za problém? Všechno padne! Chtít ovládnout svět už je pěkně ohraný. Podrobím si Zemi! Měl jsi všechny atomovky a nic jsi s nima neudělal!

Vždyť ty bys mouše neublížil. Jo jo! Zabil jsem spoustu lidí. Pískem. Jen si to přiznej. Ve skutečnosti chceš lidem pomáhat s vizáží. To je fakt! Koukni, cos mi udělal s účesem. Vlastně my všichni teď vypadáme líp. Nechtěl by sis třeba otevřít kadeřnictví? Kadeřnictví?

A z odstřižků jejich kadeří společně stvoříme nové a lepší! Ano! Hej, Zohane. Teď udělej mě. Ale něžně! - Tak to bylo... - Divný. - Nečekaný. Ale já se něco přiučil. Nezáleží na tom, když se tu a tam nepohodnem. Ani když občas bojujeme.

I přesto můžeme držet spolu, potřebujeme-li přemoci mutanta s božským komplexem. Protože to je nakonec stejně to nejdůležitější, že? Vzít naši vzájemnou nenávist a přesměrovat ji ke společnému cíli. Nejsem si jistý, jestli jste to vylepšili... - Ale jo. - Takže... - Teď táhnete za jeden provaz? - Kdepak! Tenhle boj si s sebou vezmeme do hrobu.

A pak se vrátíme v čase a začneme znova. Nedivil bych se. Ach ty rebooty... KONEC Nekonečný reboot... Děkujeme tisícům komentujících za tuny poskytnutého materiálu! Čau. Jsem Batman. Takže tys byla hodná...

pak zlá... a zase hodná. Hezký. Chtěla bys prozradit mou tajnou identitu? Ach ne, ona to ví! Alfrede! Ona to ví!

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

♪♪♪ Neverending reeebooots! Ooooohooo! ♪ ♪ ♪

140

Odpovědět

Ten film byl fail, ale Quicksilverova scéna byla prostě boží! :D

171

Odpovědět

Batman na konci nej :D

210

Odpovědět

Tak si říkám, že jediný důvod proč vidět X-Men: Apocalypse, je právě tenhle díl HISHE :) a Quicksilver samozřejmě :-D

141