Thumbnail play icon

Jak vyrobit cider zcela od základu

67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:45
Počet zobrazení:2 296

Sezóna jablek se blíží, a proto Andy s kamarádem Nickem vyráží zjistit, jak vyrobit cider – a to zcela od základu. Na své experimenty používají jak klasické, tak
i poměrně netradiční postupy a suroviny. Odkaz na podrobnější postup výroby cideru naleznete zde.

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nemám rád videa od podobných vysokoškolských postpuberťáků.
Místo aby onanovali u rodičů v suterénní klubovně a občas se opíjeli s neúspěšnou snahou navodit si odhodlání oslovit holku od vedlejšího stolu, tak na stejné úrovni oblažují veřejnost svými "kreativními" nápady schované za zajímavá témata.

151

Odpovědět

Velmi jednoduché. Zavři video a nedívej se. Popisovat zde svůj smutný život fakt nemusíš a ještě si myslet, že to tak je i u druhých. No což, hodně štěstí s tím onanováním. A nezapomeň si lajknout komentář.

311

Odpovědět

+:/Lajknu ho Vám, za to jak jste mi to nandal.

61

Odpovědět

+:/+ Daniel99 Soudci z lidu. :D
Ty kluci byli fakt tragický. :D

50

Odpovědět

+:/Já vím, že je strašně jednoduché pičovat, místo toho, aby člověk šel a udělal sám něco podobného. Ale třeba pasáž, kde cider nalévali do těch demižónů, a většina skončila na podlaze, to smrdělo amatérismem. To si nemůžou k***a napsat na Kickstarter, aby jim zasponzoroval větší trychtýř? Nezajímavá banda kryplů točí videa o zajímavých věcech.

40

Odpovědět

Jeden z nejlepších komentů na vč :D

00

Odpovědět

No hlavně, že se motá kedlubna. :)

00

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)