Jak zahrát znělku filmu Růžový panter na kytaru

Thumbnail play icon
53 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:231
Počet zobrazení:7 492

Tady je lekce hraní na kytaru. Píseň se jmenuje Pink Panther Theme. Není příliš těžká, ale pokud poprvé držíte kytaru, tak ji asi nezahrajete. Další video s kytarou může být další píseň nebo třeba jen výuka akordů atd. Napište do komentářů, jaký typ videa byste chtěli :)

Podívejte se také na již dříve přeložené návody hraní na piano: Jak zahrát Clocks a Jak zahrát Let It Be.

Přepis titulků

Svůj ukazováček dáte na 4. políčko na struně A. Potom skluz nahoru o 1 políčko. A znovu. Takže z 4. políčka na 7. Poté na strunu D na 4. políčko. Potom příklep na 5. políčko. Znovu na 6.

políčko struny A. Následuje příklep na 7. políčko. Teď budeme hrát na strunu G. Zahrajte strunu s prstem na 5. políčku a odtáhněte prst s druhým prstem na 4. políčku. Takže všechno dohromady. Takže. Teď dejte prsteníček na 7. políčko struny A.

Takto. Teď ukazováček na strunu D na 5. políčko. A potom 9. Takže 8., 7. políčko D struny. Potom se hraje 7., 5., 7. políčko na struně A.

Celé to zní nějak takhle. Poté to zopakujete, ale podruhé je to takhle. Ale namísto 8., 7. políčko na D struně, to uděláte na G struně. Takže to samé jako poprvé, ale hraje se to na strunu G namísto D.

Takže vše dohromady. Teď zahrajete znovu začátek a potom na G struně na 9. políčku uděláte toto. Dále z 9. políčka na 7. To uděláte také na D struně. A na 5. Potom 7.

na A struně. Takže máme 9., 7., 9., 7., 5. políčko. A potom. Natáhnete strunu D na 7.

políčku (vibrato). A poté A struna - 7., 5., 7., 7. políčko. Nejdřív to zahraji pomalu a potom trochu rychleji. (Ještě neodcházejte, ještě bude alternativní začátek.) A teď trochu rychleji. Doufám, že jste si to užili. Ten začátek se dá hrát i takhle.

A potom prázdná struna. A znovu. Prázdná. A zpět. Prázdná. A celý nový začátek. A tak dále. Tohle je lekce hlavní písně z filmu Růžový panter na kytaru.

Doufám, že jste si video užili a bylo vám užitečné. Na viděnou. A nezapomeňte okomentovat video. Doufám, že to uděláte, protože chci přeložit více tutoriálů. A která videa to budou, záleží na zpětné vazbě od vás! Překlad : tragram www.videacesky.cz

Komentáře (51)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jako je hodně způsobu zahrát pink panter theme já to třeba dělám z vybrnkávání i když mi to zatím moc nejde... ale no ok mám pocit že se to teprve asi učí já taky ale no... Není to špatné ale teď nic ve zlem ale pokavad držíte kytaru ᵖᵒᵖʳᵛᵉ v ruce tak asi nejspíš píseň nezahrajete. ⁿᵒ ᵖʳᵉʲᵘ ᵛˢᵉᵐ ʰᵒᵈⁿᵉ ˢᵗᵉˢᵗⁱ ᵃᵇʸ ˢᵉ ᵗᵒ ⁿᵃᵘᶜⁱˡⁱ :) a jeste jedna takova vecicka nevim to jiste ale je myslim levak . Takze doporocuju vsem kteri hrajou na kytaru a jsou levaci .:)

00

Odpovědět

dávejte pozor je to levák, vy kytaristi asi víte co stim, VŠE MÁ NAOPAK OD NÁS PRAVÁKŮ !!!!

198

Odpovědět

Ty trdlo, jak si na to přišel? Hmatník má v levé ruce a hraje pravou. A struny má seřazené od spodu E H G D A E = Je to pravák a drží kytaru úplně normálně.
:-P
Ale na výukový video hry kytaru je to opravdu hodně slabé. Řekl bych, že se to sám učí a už radí. :-D

00

Odpovědět

Hej, ale ten týpek fakt očividně moc hrát neumí. a má tam chyby, což je u výukovýho videa trochu na nic. a pro Striker: políčko je divný, ale ráfek?? kdyby mi někdo řekl, že je to ten tón na pátým políčku tak řeknu oukej, ale kdyby mi řekl, že na pátým ráfku tak řeknu jen: mhee?

190

Odpovědět

Hej, ale ten týpek fakt očividně moc hrát neumí. a má tam chyby, což je u výukovýho videa trochu na hovno. a pro Striker: políčko je divný, ale ráfek?? kdyby mi někdo řekl, že je to ten tón na pátým políčku tak řeknu oukej, ale kdyby mi řekl, že na pátým ráfku tak řeknu jen: mhee?

180

Odpovědět

Striker: tady poucuje a prazci rekne rafek :D

200

Odpovědět

Políčko? Boha jeho kdo to překládal? Lidi teď opravdu nic ve zlým, překládáte většinou velmi dobře ale snažte se překládat to, čemu rozumíte. Jestliže jste v životě nedrželi v ruce kytaru a nevíte že v češtině je to ráfek... Zapomeňte na google překladač když nějaké slovíčko nevíte -.-

181

Odpovědět

Políčko? U serious?

180

Odpovědět

--> Mick -->
doporučuju web www.ultimate-guitar.com ... spousta songů ve verzi akordů, tabulatury a všeho kolem ... jinak na učení, pokud aspoň trochu zvládáš angličtinu, doporučuji http://www.guitarlessons.com/.
Pokud
ti angličtina dělá problém, pár tabulatur ovšem již bez videonávodů najdeš tady http://www.supermusic.sk/

180

Odpovědět

toto video je skvělý .. doufám že budou další :D

180

Odpovědět

tohle překládat je ztráta času, žádný bysme už nechtěli

182

Odpovědět

příště raděj něco pro ty, co to drží v ruce poprvý, jako já :-)

181

Odpovědět

Jinak je to super nápad, překládat tyhle tutorialy :) Můj oblíbenec na tohle je Bobby Crispy (viz. youtube).. Přeložte něco na cvičení stupnic a tónů na strunách :)

180

Odpovědět

Samot: Já bych řekl že to hraje dobře .. nevim jak můžeš z tohohle poznat jestli umí hrát nebo ne.

180

Odpovědět

políčko :-D

200

Odpovědět

ja by som celkom uvital jednoduche akordove rytmy na akustiku zamerane hlavne na ich precvicovanie a trening rychleho prechytavania z akordu na akord popripade navod ako spravne na barre akordy ci cvicenia na silu prstov :)

180

Další