Java loupež století

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

56 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:146
Počet zobrazení:5 028

V době počítačů a internetu je příprava loupeže století naprosto snadnou záležitostí. A pokud pokud je ve hře open source, máte už napůl vyhráno.

Přepis titulků

Poslouchejte, slečinky. Tohle je nákres trezoru Westminsterské investiční banky. Pokud se podíváte pozorně, všimnete si jednoho detailu. Není to žádný zasraný trezor. Všechno jsou to dneska jen jedničky a nuly. A ty ukradneme. Krást bity a byty je sotva nějaký zločin, že? Vy zasraná hov...

Kurva, přestaneš tu máchat tou zasranou stříkačkou? Každopádně... Zjistil jsem, že systém téhle banky je už otevřený, prokrista. Bude to jako sebrat lízátko dementovi! Jen se přihlásíme, převedeme peníze do Švýcarska a pak se vrátíme domů a budeme sledovat Mistry aukcí, olympiádu, EastEnders nebo co to v té zasrané bedně dávají. Banka je zabezpečená jako prdel královny.

Proto všichni poslouchejte, co vám řeknu. Pan Plus je naším člověkem v bance. Říkáme mu trojský koš. Tedy... Všichni si musíme seřídit hodinky. Pane Pascale, opovažte se něco napsat na Facebook! Dobře, děvčata. Do práce! Běžte, běžte, běžte, běžte!

Hlavní počítač je ovládán takzvaným skenerem sítnice. Dovnitř se dostane jen vedoucí. Ale s ním asi moc potíží mít nebudeme. Čemu se to gebíš? Vypadám snad jako Mr. Bean? Jakmile budeme uvnitř, přihlásíme se do systému. Všechny prachy budou naše. Dělej, ty amatérskej piráte.

Programuju nejrychleji, jak umím. - Sakra. - Co? Je to open source. Je otevřený, to je snad dobře, ty kokote. Ne, znamená to, že je bezpečný a robustní. Myslel jsem, že jsi expertem na Javu. Lhal jsem, jsem jen programátor s certifikátem Javy. Ty zasraná pizdo!

JVM implementace... - Hotspoty... - Něco najděte. - Do píči. - Něco dalšího. Zkus nahackovat zdrojový kód knihovny nebo tak něco! Je to dostupné... zdarma. - Zdarma? - Je to Java Virtual Machine. Je to platforma, na níž běží všechny jazyky. S java platformou dokážeme cokoliv, ale zároveň běží rychlostí srovnatelnou s nativní platformou.

To je dokonalé, že? Viděli jste to? To je dokonalé. Myslel jsem, že u počítače si můžete jen vyhonit. Ale toho dne se něco změnilo. Myslím, že jsem objevil skutečnou svobodu. Vášeň pro něčeho většího.

Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Java, diluviální technologie, zastaralý exekuční model, zastaralý paměťový model, nesmyslně barokní programovací jazyk, ... COBOL budoucnosti.

11

Odpovědět

Java není s**t. Ale bohužel zavedené dogma o tom že C je vždy lepší udává směr všem pseudonerdum k tomu aby ji vždy snižovali kredit. Pro určité aplikace je vhodnější C nebo i asembler ale pro snadné programovaní cross platform apek má java navrch. Vždy není nejlepší aby aplikace byla bytelná. Musíte brát v potaz právě pseudonerdy, kteří se chcou vyvijet v programování a dojít k tomu aby mohli říct že Java je s**t.
Programoval jsem v Pascalu, pythnu, C a i Javě. A vím že je to jen o syntaxi a vědět kde najdu příkazi a instrukce. Tato univerzálnost vám pak dá nadhled nad všechny jazyky a můžete tak programovat včem chcete(Trift) a správně se rozhodnout se včem budete chtit programovat danou aplikaci.

12

Odpovědět

Java jako taková mi nedělá problém. Vadí mi spíš to jak skrz ni Oracle tahá peníze. Ale není to jediný jazyk pro vytváření cross platform apek. Před rokem Microsoft konečně uvolnil svoje knihovny .Net a už se dá pro tento účel použít i klasický C#.

10

Odpovědět

Mohl bys trochu osvětlit, co znamená bytelnost aplikace?

00

Odpovědět

Do you know why Java programmers wear glasses?

Because they don't C#!
:-D

190

Odpovědět

Java? Do p****e so skurvenou Javou,

28

Odpovědět

At je to cokoliv tak je to hlavně zasraná reklama

111

Odpovědět

:D Tyvole Java je s**t

68

Odpovědět

"Skullfucking cunt waffle" :D
Haha, za takovou nadávku by se nemusel stydět ani AVGN.

140

Odpovědět

Javapocalyps byla stokrát lepší. Tohle mi přijde dost dlouhé a takové zmatené... :)

140

Odpovědět

Kdybych neznal toho zeleného tarda, kvůli kterému jsem přestal nakupovat v Alze, tak bych řekl, že je to ta nejpitomější reklama co jsem kdy viděl.

113

Odpovědět

Krásně ty titule splývají s těmi anglickými.

161