Jeffster! - Blaze Of Glory

Thumbnail play icon
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:232
Počet zobrazení:3 874

Zdravím, som MooN. Som nový a  pravdepodobne aj prvý slovenský prekladateľ na VideaCesky (to je ale paradox xD) no nezúfajte, titulky sú česky, viem, som Slovák ale SR a ČR sú odjakživa spojené a verím, že skutočnosť, že na Slovensku mávame skoro samé filmy s ČESKÝM dabingom, je dobrá pre moju češtinu, napokon posúďte samy.

Takže ako prvé video som si pre Vás netradične pripravil hudobné video od skupiny JEFFSTER. Tí čo nepoznajú americký seriál CHUCK budú určite prekvapení, čo je to za blbosť, pomyslia si. No pravdou je, že je to podľa mňa celkom dobrá pesnička od Jeffa a Lestera - postáv zo seriálu CHUCK pracujúcich v obchode s elektronikou.. (nejdem vám to tu rozpisovať, predsa máte google). Priznám sa, mám trošku trému, ako verejnosť prijme môj preklad :) Na video som narazil úplnou náhodou, tak prečo s ním nezačať, keďže CHUCK už bežal aj v Česku a dokonca do nedávna aj na Slovensku, samozrejme so strašným dabingom :).. Tak teda neviem, čo viac napísať tak ENJOY.

P.S.: Jen doplním, že je to cover verze písně od Bon Jovi. BugHer0

 

Přepis titulků

DIVOKÝ ZÁPAD Překlad: MooN www.VideaCesky.cz Když se ráno vzbudím, pozdvihnu svou unavenou hlavu. Jako polštář mám starý kabát a zem mi byla postelí. Netuším, kam mířím, a jen Bůh ví, kde jsem byl. Jsem Ďábel na útěku, milovník revolverů. Jsem jako svíčka v průvanu. Byl jsem přinesen na tento svět.

Říkají, že byl jsem zrozen v hříchu, Alespoň mi něco dali a nemusel jsem vyhrát nebo krást. Řekli mi, že jsem hledaný. Ano, jsem hledaný muž. Jsem hříbě ve tvé stáji. Jsem to, co byl Kain Ábelovi. Pan chyť mě, když to dokážeš. Sestřelen padám pryč ze záře slávy. Vem si mě, ale poznej pravdu. Sestřelen padám pryč ze záře slávy. Pane, nežádal jsem první.

Žádal jsem jen o první krev. Jsem syn Ďáblův. Pokaždé, když jedu spát, modlím se, Pane, abys mou duši zachoval. Nežádám o odpuštění, ale dokud nebudu šest stop pod zemí, musím tě, Pane, požádat o laskavost, doufám, že ji pochopíš. Protože jsem žil svůj život naplno, nechť tenhle kluk zemře jako muž! Ať jen kouká na kulku. Dovolte mi naposledy se nadechnout. Sestřelen padám pryč ze záře slávy. Vem si mě, ale poznej pravdu.

Sestřelen padám pryč ze záře slávy. Pane, nežádal jsem první. Žádal jsem jen o první krev. Jsem syn Ďáblův. Jsem mladá puška. Překlad: MooN www.VideaCesky.cz Blaze of Glory JEFFSTER!

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

První dvě řady byly dobrý, pak to šlo strašně do sraček...No a poslední řada je špatnej vtip. Song bezva. Jeffster rulez

186

Odpovědět

RIP Chuck

181

Odpovědět

uz aby byla 4 rada chucka.. super jeffster je bozii xD

180

Odpovědět

Škoda, že ji Big Mike nepovolil pustit když byl Buy More ještě plnej lidí, chtěl bych vidět ty reakce:D...nejspíš by to tak i tak vedlo k Pineapple poplachu...jinak v seriálu byl klip začleněnej parádně bitva Chuck vs Shaw nice...za překlad chválim neměl chybu;)

180

Odpovědět

Největší blbost co sem kdy viděl ....

1811

Odpovědět

Scream: ono Jeffster sa nachadza až niekde pri konci druhej série a všetci to nemusia mať dopozerané, napríklad u nás v telke sa vysielala druhá séria len do polovice, a tam ešte o Jeffstrovi nechyrovali ani tvorcovia :-)

180

Odpovědět

Je jenom zvláštní, že spousta lidí sem píše jak se jim chuck líbí ale vůbec nevěděli že Jeffster něco takového nazpívali. Přitom Jeffster působí v chuckovi už po mnoho dílu a za tu dobu udělali spoustu hitů včetně Mr. Roboto a všechny jejich písně se objevili přímo v seriálu, čímž už vůbec nepobírám že jste nevěděli že něco takového dělají. ;-)

180

Odpovědět

tak tímto videem si zabil :D jinak dík, Chuck je můj oblíbenej seriál a všem co ho neviděli doporučuju, ale nejlíp s titulkama je to lepší :)

180

Odpovědět

Tak toto je nehorazny znasilneni Bon Joviho...

180

Odpovědět

Hroznej kokoťák....Chuck je dobrej seriálek.....

180

Odpovědět

Lester a jeho hlas, jenž dokáže rozplakat nebesa xD

180

Odpovědět

Tiež vám ďakujem, budem sa snažiť nič nepokaziť xD.. a s tou mojou češtinou to možno nebude až také dobré, predsa len máme korektorov a tak.. a samozrejme word s nastaviteľným jazykom pre opravu chýb xD

180

Odpovědět

Vítej MooNe, děkuji za překlad. Ať se ti zde daří! :)

180

Odpovědět

parada už mi začína chuck chýbať ale keď bolo toto v poslednom dielei to perfektne doladilo atmosferu by to chcelo aj nejake ďalšie videjka tykajuce sa chucka ale nie priamo zo serialu je toho dosť

180

Odpovědět

Výbornej klip. Je to ale nejspíš tím, že Chuck patří do mé TOP3 (chtělo by to už tu 4 sérii). Jinak na to, že jseš slovák, výborný překlad. Nezaregistroval jsem snad jedinou chybu. Jen tak dál...

180

Další