Ještě šílenější pořad o vaření, než jsme doufali

Thumbnail play icon
62 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:247
Počet zobrazení:6 896

The Katering Show je velmi netradiční kulinářský pořad, na který se nově můžete těšit každé pondělí ve 20:00. Čeká vás spousta podivného humoru, absurdity a alkoholismu. Pro znalce ještě nemohu nezmínit rozkošný australský přízvuk obou účinkujících. O překlad se postarám já, Simargl, váš nový věrný překladatel. Pokud vás trailer zaujal, přidejte si pořad do sledovaných sérií a příští pondělí vyhlížejte první přeloženou epizodu.

Přepis titulků

Já jsem Kate McCartney. A já Kate McLennan. Jsme ženy! Vítejte v The Katering Show! DOBRODRUŽSTVÍ DVOU "KAMARÁDEK" Když jsem kdysi McCartney poznala, o jídlo se vůbec nezajímala, takže jsme se spolu neměly skoro o čem bavit.

Mohla bys... jenom o kousek posunout to prkénko? To vše se ale změnilo, když McCartney diagnostikovali smrtelnou chorobu. Alergii na jídlo. Mám alergii na jídlo KTERÉ SE NAVZDORY NEPŘÍZNI OSUDU Doktoři mi řekli, že když se těchto jídel nevzdám. nejspíš se budu dál pos*ávat. Dál?

SNAŽÍ UŽÍVAT SI ŽIVOTA - To je moc dobré! - Je to výborné. - To jsme udělaly my? - Ano. Do hajzlu! Odpovědí je tato dáma. Sarah Wilson. Sarah Wilson. A ZA POMOCI PŘEDRAŽENÝCH KRÁVOVIN VAŘÍ JÍDLO K JÍDLU Nádivku uděláme z rýže, brusinek pomerančů a bylinek, Což nezní jako nic, co by mohlo fungovat.

Chutná to jako koule. Je to jen malý gastronomický vtípek. Vážně? Ano, vážně.

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Po dlouhý době jsem na něco opravdu zvědavej. Tohle by mohlo bejt velmi uspokojivě zvrhlý, tajně dokonce doufám v úroveň websérií, s kterýma VČ začínaly.

A navíc ta bruneta mi připomíná Overly Attached Lainu, takže další plus. Těším se.

21

Odpovědět

Ale jóó, dám tomu šanci i když jsem se na to podíval až po přečtení komentářů pod videem a čekal jsem debilní feministické sračky a občas nějaké vaření ale nejspíš z toho bude brutální parodie na pořady o vaření . . . :)

01

Odpovědět

Poprosila bych překladatele, ať se mrkne na detail hodnocení. Tipuju, že těch 65% je průměr mezi půlkou nadšených a půlkou znechucených.
Znechucené (většinou asi kluky) chápu, tohle je dost typický humor pro některé dívčí party. V momentě, kdy se objeví nějaký muž, instinktivně je tento druh humoru vypnut.
Stejně předpokládám, že chlapi vynechávají některé vtipy před holkama.
Takže kluci, prostě na to nekoukejte. ;-)

56

Odpovědět

Ale já se na to budůůůů díííváááááát :-/ :D Pokaždé je sranda,když slečna se mnou vaří v kuchyni :D

33

Odpovědět

Já bych to nechtěl takhle rozdělovat podle pohlaví - ostatně já, tedy překladatel, jsem muž. Jejich humor je rozhodně svérázný a všichni si ho nejspíš neoblíbí, ale myslím, že si svoje publikum najde. Přeci jen podle traileru se nedá ještě nic posoudit.

102

Odpovědět

+SimarglJj, nechtělo se mi před každé pohlaví vkládat "většina", "pravděpodobně" nebo "zpravidla". Není to tedy myšleno dogmaticky, jen ze zkušenosti. Mně je tenhle humor dost blízký, ale chápu, co na něm druhé vytáčí. :-)

51

Odpovědět

+SimarglNo trailer by měl především nalákat případného diváka a vzbudit zájem o budoucí sledování.
Já tam viděl dvě nesympatické holky, co předvádí humor z třetí cenové...

80

Odpovědět

+MlaWAno. To je ten humor, o kterém jsem mluvila. Někdo rád Trošku, někdo Menšíka, někdo třetí cenovou. Můj zájem vzbudily. ;-)

01

Odpovědět

Mě to nenadchlo ani neznechutilo. Ačkoli mám mezi nohama kun.., tak mě to extra neoslovilo... prostě za mě průměrná parodie na pořady o vaření.
Každopádně mě tvůj komentář přiměl se na to podívat, protože podobná prohlášení nemám rada.

01

Odpovědět

A před muži i před ženami se chovám stejně... mé chování se liší spíš podle toho, jak joho znám. Ale každej to má asi jinak. Někdo se přetvařuje třeba pořád, někdo jen v určitých situacích, někdo to neumí vůbec... někdo je zas třeba přetvářkový sexista...

00

Odpovědět

Jediný přijatelný pořad o vaření je HowToBasic :D

112

Odpovědět

Vařím často podle něho a v těch štěstím osvícenějších dnech skončím jen s hlavou v míse. Asi nejsem tak zdatný anglán a díky tomu jsem špatně postupoval... Potřebuji ten překlad, ať vím kde dělám chybu.

00

Odpovědět

Je to super :D podle hodnocení se obávám, že se to nebude překládat, tak jsem se radši na celou první sérii kouknoul hned :D

41

Odpovědět

Překládat se to bude. :-)

21

Odpovědět

Trochu mě ty holky děsí, hlavně blondýna. Má takové vražedné oči.

30

Odpovědět

Pro mne dvě krajně nesympatický kravky :-(

53

Odpovědět

to je taková s****a, že to asi budu sledovat, navíc ta bruneta by byla dost sexy, kdyby se smála nebo tvářila normálně

24

Odpovědět

mne sa paci, urcite viac :)

41

Odpovědět

Trailer spíš odradil (velkou zásluhu si zasloužila akustická stránka - ta hudba se střídáním rychlých rádoby vtipných useklin --) to je zlo) Ale věřím, že nějaký celý díl nebude taková uši a trochu i oči drásající pruda. Jsem pro další díl(a pak možná i ´´y´´).

20

Odpovědět

No, myslím že tohle tady valný úspěch mít nebude.
Tenhle druh "humoru" je oblíbený pouze u americké spodiny.

75

Odpovědět

Pecka, tesim sa na tie dve blbiny

15

Odpovědět

Ještě větší trapárna než jsem doufal.

65

Odpovědět

https://www.youtube.com/watch?v=v73DaW6YaaA&t=200s

Tohle je stejně nejlepší :D :D

45

Odpovědět

Ovšem tohle taky není špatný, jenom mě trošku odrazuje ten její hlas.
https://www.youtube.com/watch?v=66Sjo93uY0Y

00

Odpovědět

Tak to je božííííí, bude sranda! :D Docela se na to těším a alespoň tohle mě má "naplnit" očekávání před úterní Conana o Briena :-P

133

Další