Tělesné problémyThe Katering Show (S02E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 22
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:115
Počet zobrazení:5 256

V dnešní epizodě se naše milé Kate (a s nimi i jeden velmi zvláštní host) dají na tři z mnoha dnes oblíbených diet: raw, paleo a 5:2.

Překlad pod čarou:
McLennan má titul z herectví z Ballaratské akademie.
Věděli jste, že enzymy jsou proteiny a proteiny jsou kuře?

Poznámka:
Pete Evans je známý australský kuchař kontroverzní právě svým podporováním paleo diety.

Přepis titulků

Ahoj. Jsem Kate McCartney. A já Kate McLennan. Dáváme si povolení zářit! Vítejte v The Katering Show. Nejsme nalíčené. A nejsme učesané. Jsme tak statečné. Ale určitě jsou kvůli tomu tam venku nějací pazdráti, co si pomyslí: "McLennan, vypadáš otřesně!"

"McCartney, vypadáš jako pytel krysích kostí." "Vypadáš, jako by sis do úst vyklopila kýbl starých zubů. Proč jich je tolik a proč jsou tak velké?" "Naser si, McLennan, je mi z tebe zle." Ano. Tlak médií, reklamy a tablet proti malárii je neúprosný. Musíte být štíhlé, sexy, mít mezeru mezi stehny, mezi očima, střežit své ženské hranice jako xenofobní ostrovní národ.

Ale jako samozvané ženy, vaše vzory a budoucí dvě poloviny pantomimického koně odmítáme tělesné posuzovaní. A po vás chceme to samé. Buďte tak sebejisté, jak o sobě my tvrdíme. Přesně tak. A proto se dnes zapojíme do tří trendy trýznivě-dietních programů, abyste vy, naše publikum, nemuselo. Nemuseli. Přesně tak, McCartney.

V příštích pěti dnech budu jíst jen paleo stravu, ty budeš chroupat jenom raw jídlo a náš zvláštní host bude porušovat 5:2 dietu. Stud z vlastního těla s námi končí! Není zač. Nejdřív uvařím výbornou paleo kosťo-vodu. Paleo stravování je jídelní sekta z velké části plná magorů, které už nebaví mít přátele.

Zakládá se volně na stravě lidí v době kamenné. Takže na věcech jako ryby, oříšky, ovoce, bobule, mamutí maso, mega-medvědi, šavlozubí tygři... Paleo příznivci věří, že od počátku zemědělství to jde s člověkem z kopce. Kdyby se jenom šlo vrátit. Já vím. Mně například chybí nedobrovolný sex s neandrtálci a strach ze špatného počasí.

Moje kosťo-voda už je hotová a vypadá vážně... hnědě. Teď mi jen zbývá sebrat kolagen z povrchu mojí kosťo-vody. Pak to vyklopím do formiček na led. A pak to budu jíst v průběhu týdne, protože mi za to platí. Paleo weby pro nejlepší efekt doporučují vyřadit obilniny, luštěniny a mléko. Ale pokud chcete pocítit plné výhody, měli byste se nestresovat, denně cvičit. Spát dobře.

Užívat si! Odpočívat! Napravit vztah s mámou! Vzdát se ledu. Nemít rodinnou historii depresí. Být bílý, bohatý, v prvním světě. Samé jednoduché věci. Jo. Ale vysazení luštěnin udělá největší rozdíl. A teď je čas, aby McCartney vytěžila maximum z raw stravy. Raw dieta zakazuje jídlo vařit, protože to zabíjí živiny a enzymy, ať už to je sakra cokoliv.

Vaření sice taky zabijí všechny bakterie, ale otrava krve je jenom malá cena za tak špatnou stravu! Na druhou stranu nepotřebujete troubu ani sporák, což je fajn, pokud jste po rozvodu a žijete v práci. Rozmixuju tuhle střevní noční můru do mísy, ze které se pije oběma rukama, jako byste byli skromní tibetští mniši a ne někdo, kdo právě za zeleninu z dovozu utratil 95 dolarů.

A je to tady. Tekuté jídlo. Jako bys vůbec nejedla. Ano! Budu svěží jako z gulagu! Ale nebojte, dámy. Nejde jen o hladovění a selhávání orgánů. Neuhádly byste, co dalšího je raw. CHLASTOPEDIE: BÍLÉ VÍNO Na rozdíl od tvrdého, bílé víno je kvašené. Takže se vlastně nevaří.

Je raw! Přeci jen má tohle vleklé sebepoškozování i světlou stránku. Tohle je bílé víno, co jsem ukradla v nemocnici. Rawáci sice doporučují omezit alkohol, protože na raw dietě jste prý lehčí jak tělem, tak i hlavou. Budu v pohodě. ZÁBAVNÝ FAKT: ČERVENÁ ŘEPA JE BRAMBORA PLNĚNÁ KRVÍ Jako další v našem dílu zaměřeném na tělesné problémy, vyzkoušíme dietu 5:2, kde pět dní jíte doslova cokoliv a po zbylé dva hladovíte o 500 kaloriích, jako při přípravě na kolonoskopii.

Nebo novodobém hladomoru. My jsme ale matky a všech pět našich prsou se používá k udržení dvou dětí pří životě. Takže se nemůžeme zúčastnit. Žádný člověk by neměl. Takže to udělá moje kočka Kulička. Protože je vyžraná jak kráva.

Příštích několik dní ji budeme živě sledovat. McCartney, jsem proti ostouzení tlustých jako každý člověk, ale v jejích očích vidím smutek. A už roky jsem ji neviděla v plavkách. - Vážně se do toho pustila. - Jo. Zajídá své pocity, jako to dělá spousta z nás. Brzy pokecáme, Kuličko! Zpomal, kámo.

Žvýkej. Ona snad nemá žádnou záklopku. Kulička má svoje boloňské granule, já misku se šťávou a McLennan svou kosťo-vodu. Jaké to je, McLennan? Chutná trochu kostnatě a trochu mrtvě. Není to špatné. Připomíná mi to domov. - To je milé.

- A to tvoje? Velmi čisté. Jako průplach čističem záchodů. Myslela jsem si, že už držení té misky ze mě udělá kreténa. Ale nestalo se! Ne. Nestalo. Jsem z toho docela nadšená. Nikdy jsem dietu nedržela. Držela jsi někdy dietu? Ne, ale měla jsem anorexii, což je více méně to samé. Tak tedy pojďme na to!

- Na zdraví! - Na zdraví! Stáváš se tím nejlepším, kým se dá. Potřeba je jen pozitivita. Každý den je radostným výročím, jen otoč klíčem a staň se svobodným. Musíš milovat svůj život. Musíš milovat svůj život. Musíš milovat svůj život.

Musíš milovat svůj život. Za sebou nech srdcebol plout, zkus se nadechnout a správně se rozhodnout. Musíš milovat svůj život. Musíš milovat svůj život. Musíš milovat svůj život. Musíš milovat svůj život.

Musíš milovat svůj život. Už je to šest dní, co jsme se přidaly do paleo, raw food a 5:2 kultů smrti a diety si už vybraly svou daň. Chtěla jsem si vydrhnout pihy. Moje máma vzala mé dítě do Geelongu, aby mi dala trochu času na oddych. McLennan ani já očividně nejsme dost silné na takové diety. Víc se hodí pro lidi bez myšlenek a emocí. Nebo Peta Evanse.

Kuličce její 5:2 dieta opravdu prospěla. Zhubla, má lesklý kožíšek a její rakovina mozku je téměř pryč. - Dělá mi radost. - Mně taky. Zase to nabere.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jméno: Kulička
Věk: bude mít 26
Díky dietě 5:2 zhubla Kulička o 50 % své váhy.
Po rakovině mozku není ani stopy.
Ve čtvrtek má rande se štukatérem Rickem.
Její appka "Plnotučná miska" bude brzy dostupná ke stažení.

Já ty ženské žeru čím dál víc. :D

91

Odpovědět

Nejradši je mám, když se vysmívaj těmhle módním trendům v podobě zvrhlých diet a dalších úchylných přístupů k životu. To pak není jen nehorázná prča, je to navíc služba lidstvu. :)

110

Odpovědět

Sú to "trubice"...a strašne ma bavia :)

31

Odpovědět

Začátek super, ale ten konec s písní a blbnutím jim to podle mě hodně sráží, škoda. Doufám, že se nebudou tolik ubírat tímto směrem :/

28

Odpovědět

To chce klid a vzít si prášek :D

11