Thumbnail play icon

ThermomixThe Katering Show (S01E04)

Přidat do sledovaných sérií 22
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:163
Počet zobrazení:5 010

V dnešní epizodě naše milé protagonistky vyjdou vstříc jednomu z fanoušků a otestují jeden z oblíbených kuchyňských spotřebičů – Thermomix. Je ale asi jasné, že nepůjde o žádnou obyčejnou recenzi... 
Pokud vás pořad baví, můžete si ho přidat do sledovaných.

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Porč mi ta slečna připomíná Ivu Janžurovou :O

01

Odpovědět

Nejvtipnější na téhle show je akorát to, že se jmenují McLennon a McCartney

65

Odpovědět

Chtěl bych je mít doma i s tím přístrojem.

60

Odpovědět

Len zriedka človek narazí na vtipné ženy... tieto sa fakt našli :D
5/5

155

Odpovědět

Thermomix mánie u nás vypukla někdy ve druhé polovině 90. let. Bylo to stejný jako s Tupperware a Vorwerkem; buďto obchoďák zaklepal u dveří, nebo se dělaly sedánky a předváděčky v domácnostech žen, který fungovaly podobně jako dnešní "avonbaby". :D Moje babička propadla všem třem věcem, ale i když způsob prodeje a cena jsou děsný, vydrží to fakt celý roky. Mixér i vysavač jsem zdědila a používám dodneška, stejně tak většinu krabiček (a váleček na těsto, formičky na cukroví a kdejaký jiný pitomosti, co člověk nutně potřebuje k životu :D ).

120

Odpovědět

U mě to samé, kdežto u mě se 1/4 věcí rozbila (moje chyba) a zbylé 3/4 věcí vůbec nepoužívám :D

50

Odpovědět

jj, my u Vorwerků doma zůstali i po mánii devadesátek, protože vysavač za 30 tisíc s žívotností 20 let je prostě dobrá cena... akorát Thermomix byl pro nás krok vedle, protože s tou cenou to využije fakt jen megakuchař

10

Odpovědět

Zkoušel jsem si vyhledat cenu thermomixu u nás. Trvalo mi to dlouho se k ní proklikat. Ani se nedivím, když za to chtěj přes 30K.

30

Odpovědět

kdysi jsme doma Thermomix měli a používali jsme to pravidelně na dělání strouhanky z tvrdejch rohlíků... tak drahej stroj na strouhanku nikdo neměl :D

220

Odpovědět

Přitom thermomix je dobrej i na dělání strouhanky z měkkejch rohlíků. Když to u nás kdysi thermomixbába předváděla na předváděčce, tak tam hodila dva čerstvý rohlíky, stroužek česneku a za chvíli z toho vysypala najemno namletou směs, která během pěti minut na vzduchu okorala a dala se použít na obalování.

00

Odpovědět

+Ferdačerstvejch rohlíků je škoda :)

00

Odpovědět

3:28 "cold water" se obyčejně nepřekládá jako teplá voda. :D
Ale samozřejmě dík za překlad, tahle show je fakt geniální, jedna z nejlepších sérií za celou historii VČ. I když dnešní epizoda nebyla tak nabitá politickou nekorektností jako předchozí, ale i tak, slušná zásoba vtípků.

91

Odpovědět

Opraveno. ;-)

11

Odpovědět

Blbky. :)

410

Odpovědět

Prostřih s rychlovarnou konvicí naprosto geniální! :-D Tohle mě taky dokáže neskutečně vytočit.

301

Odpovědět

Já si ty holky čím dál víc... newím jak to napsat ... Jednoduše Geniální THX

191

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)