Jim Jefferies znovu o náboženství

Thumbnail play icon
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:842
Počet zobrazení:14 884

Jim Jefferies, stand-up komik, který zde si svou prořízlou pusou získal fanoušky i odpůrce, se vrací k citlivému tématu náboženství. Znovu si bude dělat srandu z křesťanů především z Ameriky, kteří jsou známí tím, jak své náboženství "baští".

Přepis titulků

Ale je jedno, jestli jste idiot, nechytnete míč a máte rádi samý retardovaný věci, protože Bůh vás má rád. Bůh miluje blbce a debilní... Řeknu vám něco o věřících... Jsou to idioti. Nedá se to říct jemně. Jste prostě mentálové. Jste idioti. Jako 13letej, co věří v Santu: "Dostanu dárky...?"

Jdi do prdele. Víte... Je to... Ne že bych nenáviděl lidi, co věří v Boha. Jasný? Jen s nimi nechci mluvit. Nechci s nimi být. Taky nechovám zášť proti mentálně postiženým. Jenže oni a věřící patří do stejnýho pytle. Pokud s jedním z nich mluvím u baru, tak nakonec ustoupím s: "Jasně..."

Víte... Já bydlím v Americe, takže se s tím neustále potýkám. 85 % Američanů věří v Boha. To je šílený. Tady v Británii je to tak 36 %, v Austrálii 27 %. V Kanadě je to kolem 60... A v Rusku... Nikdo.

Víte proč? Protože tam kurevsky mrzne. Nikdo v Rusku v Boha nevěří a nepůjdou do nebe, protože se narodili v blbý zemi. Blbá zem - nejdeš do nebe. Amíci se narodili ve správný zemi. Jdeš do nebe, správně ses narodil! Protože Bůh je na tohle háklivej. Půlka z vás půjde do nebe, jste Briti, pár Australanů taky... Američani půjdou všichni, většina Kanaďanů taky...

A pak... Jsou ti kokotové v muslimskejch zemích, kteří věřej v blbýho boha! Ty jsou mrtví. Ti nikam nepůjdou. A co ti šikmoocí trapáci? Se špekounem Buddhou? Ti do nebe nepůjdou, protože věří v neexistujícího boha! A pak indoši se svým opičím slonem. Jsou normální? Jsou snad retardovaný? Věřej v blbýho boha! Narozdíl od nás! My se narodili ve správný zemi! Protože Bůh si země vybírá.

Proto říkají "Bůh žehnej Americe". Protože svět je starý miliardy let, Amerika 250 let. A v tu chvíli si Bůh zvolil svůj tým. Existuje stránka AskGod, kam můžou děti posílat otázky Bohu. A pak silou internetu... jim Bůh odpoví. Moc se mi to nezdá...

Nejčastější otázka je: "Byli na arše klokani?" Takže... Můžou se zeptat na cokoliv. Ale dětská mysl funguje takhle: "Mám rád klokany. To s archou je kravina. Tradá!" A odpověď je: "Ačkoliv není v bibli zmínka o klokanech, píše se v ní 'dvě zvířata od každého druhu', takže je jisté, že na arše byli klokani." Proč se v bibli o klokanech nepíše?

Možná proto, že když se bible psala, Austrálii ještě neobjevili, a proto žádná zmínka o klokanech. Ale nestvořil klokany Bůh? Nebyla bible napsána skrz Boží hlas? Proč nic neřekl o klokanech? Je to tak zajímavý zvíře. Přijde mi, že se tam nepíše o ničem, co bylo dál než 10 km od autora. Kdybych já byl Bůh, tak bych na konci bible dodal: "Hej...

řekni, že je kulatá." Tohle... Nevěděl, že je kulatá. Postavil ji, ale neví, že je kulatá. Takže... Nemám rád... věřící. Ne, to neříkám. Zpátky. Takže... Jde o to... Na křesťanech nesnáším to... že začínají větu slovy: "Jakožto křesťan..."

Nemůžete takhle začít větu s tím, že zbytek bude dávat nějaký smysl. Neznamená to nic. Jen se tím snažíte z něčeho vyvlíknout. Protože když mě nachytají, tak nemůžu říct: "Jakožto ateista... jsem ji nemohl znásilnit. Fakt ne. Svezla mě autem. A..." Takže... Na začátku tohoto představení jsem říkal, že lesby jsou tlustý, hnusný, k ničemu a bez smyslu pro humor. A vy jste se mohli utleskat.

Pak jsem vyprávěl, jak jsem z vrtulníku střílel na araba. Odprásk ho jak psa. Pak jsem řek, že křesťanství je kravina, že není Bůh. A v tu chvíli se polovina diváků rozhodla urazit. Zrovna tohle vás dostalo? Jak křesťanské vůči muslimům a lesbám... Příště začínejte věty s: "No... jakožto pokrytec..." Poslední věc.

Myslíte si, že jste dobrej člověk, protože máte křesťanský hodnoty. Jenže ty jsou kokotský. Dodržujete desatero přikázání. Rozumný pravidla, podle kterých žít. Víte, co je na tom kokotskýho? Že vám je někdo musel sepsat! Že vám samotnýmu nedošlo, že nemáte zabíjet lidi. "Nepokradeš." Fakt? Tohle vám má dojít samo od sebe. Bible je moc ukecaná, ty příběhy... Desatero je kokotina. To nepotřebuješ.

Bible by měla mít jednu stranu. A na ní by mělo být napsáno: "Snaž se nebejt zmrd." A pokud se tím budete každej den řídit, budete dobrým člověkem. Snažíme se tohle prodat Amíkům. Nevidím to moc nadějně. Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (116)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nejde :(

10

Odpovědět

Bohužel už jsem na YouTube nenašel ekvivalent :(

00

Odpovědět

Hmm, nejede, smutné!

00

Odpovědět

Nefunguje sakra !

00

Odpovědět

Prosím mohli by jste video znovu zprovoznit? O:-)

70

Odpovědět

video je nefunkční :-(

100

Odpovědět

Perfekní, moc prosím o více stand-upů od Jeffa Jefferiese.

390

Odpovědět

muzu se zeptat proc to video nejde spustit? kdyz tam jde videt ten nahled... Dik

200

Odpovědět

Opraveno.

231

Odpovědět

No pocas tohodle vystupu se zajimave obracel muj nazor na Jima Jefferiese. Taky nemam vysoke mineni o americanech a krestanstvi no urcite nepokrytecke typy vericich kteri nenuti sve presvedceni jinym akceptuji. Proto mi i kdyz mivam podobny splyn prisly nektere jeho vyrazy zbytecne hrube. Pote co zacal s tim jak na zacatku vystoupeni nadaval na lesbicky nebo muslimy jsem ho uz temer odepsal ale ve chvili jak to obratil na pokrytectvi si mne opet ziskal. On neni takovej buran jakeho ze sebe dela, je to jeho forma umeleckeho vystupovani - jeho bavicska persona ktera pojima i hrube vulgarismy. Neni to muj neoblibenejsi komik, nejradsi mam asi Eda Byrna nebo Gada Elmaleha no tenhle chlapek je proste s te hrubsi kategorie jako je i Jimmy Carr a taky ma neco dosebe.

211

Odpovědět

Nejsem věřící, ale může mi někdo říct, co je toto za kokota?

1952

Odpovědět

Taky nejsem verici,muzes mi rict co ty ses za kokota ?

403

Odpovědět

trošku tvrdě řečeno.. ale dobře :D pobavilo

201

Odpovědět

6:15 dobrej poznatek ..

190

Odpovědět

Zprominutim nasrat!... 1:40 nejvice ateisticka zeme je Ceska republika (pokud nejsou me informace milne nebo snad zastarale) :D pro nekoho snad smutny fakt, pro me je to neco na co sem fakt pysnej :-)

225

Odpovědět

Jo, to je treba velky plus CR oproti SR. Ja jsem takovej cechoslovak(proto i ma otesni gramatika :-D) tak to muzu srovnat. Mnoho v CR bezne akceptovanych veci jsou na Slovensku problematicky, treba organizatori koncertu nekterych ostrejsich undergrundovych stylu v malych vesnicich hlavne na strednim a vychodnim slovensku mivaj nekdy hodne klacku pod nohama.

181

Odpovědět

...mas pech...dostals 3x miss na [Palec nahoru!]

180

Odpovědět

4:42... Dál už jsem nemohl. Mam rád vtipy na křesťanství a na náboženství vůbec ale poslouchat nesmyslný tlachy vulgárního vidláka?

1862

Odpovědět

Napadlo vás někdy že třeba Bůh,andělé a vše nebo aspon část Bible co je muže být založeno na věcech co se opravdu stali ? ;) Co když Bůh ,a jiné nadpřirozené bytosti mohli bejt mimozemštani ,nebo prostě nějaka vyspělá civilizace která sem létala a dělala věci podobnym jako jsou v Bibli ;)

1956

Odpovědět

Napadlo tě někdy, že třeba za tebou stojí neviditelná špagetová příšera?

255

Odpovědět

Ono pod pojmem buh si každy představi něco jineho. A kdyby vytvořil svět a lidi tak nikde se nepišee že vytvořil i dynosaury a pravěke lidi takže život ani svět by vytořit nemohl když už tu byl dávno před nim.
Ja třeba mám svho soukromeho boha ktereho nikdo nezna nemodlim se k němu ani nechodim do kostla jen někdy třeba ho o něco prosim nebo tak.

206

Odpovědět

Je to prostě borec :D... nesere se s tim a to je dobře ... víc Jimma!!

216

Další